• Sor
  • Bence

Benim iş bulmam lazım ama nerden bulacağım?

Ben 6 yaşındayken annemle babam ayrıldı. babam annemi aldattı. annem 57 yaşnda birşuru rahatsızlığı var. çalışacak durumda dgl.bende okuyorum öğrenciyim.öğrenci olduğum için çalışamıyorum.sabah 8 de gidiyorum akşam 7 de çkyorum 9 gbi evde oluyorum :(anneme okulu bırakıp çalışım diyorum hayır kızım geleceğin önemli diyo öğretmen olcaksn sen diyo.anaokulu öğretmenliği okuyorum.babam anneme boşanma parası veriyordu. onuda vermiyor artık.iyi evlat olda git çalış diyo.napiçağmızı blmiyoruz.mahkeme de bişey yapamıyo avukatta yapamıyo cnku babam kaçtı gitti bulamıyoruz nerde oldgnu. okulu bırakıp çalışsam diyorum ama iş de bulmak çok zor. of napiçağmı blmiyorum.önceden rahat rahat para harcarken şmdi ekmek parası sayıyoruz 50 bin 100 bin lira ile :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hangi şehirde okuyorsun ?Ailenle beraber mi yaşıyorsun?

• İstanbulda okuyorum. Annemle yaşıyorum ailemle yani

• Öncekileri Göster
    • Okul çevrelerinde olan cafe kırtasiyelerde felan yok mu afiş ilan benim okuduğum üni çevresi afişlerle kaynıyor.

• Ben senin bir kaç gün önce yine başka bir soruna cevap atmıştım sanırım?

Erkekler Ne Diyor 8

• Allah Yardımcının olsun , bir an evvel istediğin herşey olur İnşAllah .

• inş. Allah razı olsun

• intoko.kijiji.com.tr/c-is-Eleman-Part-time-Staj-is-Verenler-BAYAN-STAND-HOSTESLERi-ARANIYOR-iSTANBUL-ANKARA-iZMiR-ANTALYA-W0QQAdIdZ351053246

• Hostes diyo ama? ben okuyorum nasıl hosteslık yapıcam :(

• Zaten part-time bildiğim kadarıyla bi sor istersen ayrıntıları bilmiyorum.Hostes derken stand hostesi hani şu marketlerdeki falan

• Hiç bir geliriniz yoksa yardım kuruluşları size aylık belirli bir miktar destek yapabilirler.

• İnternet kullanmayı iyi biliyorum diyosan internet sitesi için görselim iyi diyosan iletişime geç

• yazin biraz para biriktirebilirsin. daha sonra da staj vb ya da ozel kurumlarda anaokulu ogretmeni yardimcisi ihtiyaci olabilir

• Ben öyle babanın ... Babandır yinede bişey demek olmaz genel başlıkta..

• ne babası ya ne babası .

• iş bulmak zor çalışmak zor baban yardımcı olmuyormu ki keşke annen uyarsaydı neden ayrıldı anlamam üzüldüm

• anneme zorla boşanma imzası attırdı.annem boşanmak ıstemedı. cnku ortada çocuk vardı ben vardm. ben başkasını sevıyorum dedı çektı gıttı ..

• Öncekileri Göster
    • Her şeye rağmen onun babası bence ne kadarda kötü olsa böyle şeyler söylenmemeli.

• kızına sahip çıksa sıkıntısını çözse eski eşiyle ilgilense bunu söylemezdim

• allah yardımcın olsun

• Tsk ederım.Allah razı olsn

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaradan yarattığını rızıksız bırakmaz el aç dua et... İsteyen iş bulur unutma yeterki cidden iste... Sokaklarda eli ayağı tutup dilenen insanlara çok şaşırıyorum :D

• sezınluk ısler basladı çalısabılırsın?

Yükleniyor...