• Sor
  • Bence

Benim iş bulmam lazım ama nerden bulacağım?

Ben 6 yaşındayken annemle babam ayrıldı. babam annemi aldattı. annem 57 yaşnda birşuru rahatsızlığı var. çalışacak durumda dgl.bende okuyorum... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Hangi şehirde okuyorsun ?Ailenle beraber mi yaşıyorsun?

• İstanbulda okuyorum. Annemle yaşıyorum ailemle yani

• Öncekileri Göster
    • Okul çevrelerinde olan cafe kırtasiyelerde felan yok mu afiş ilan benim okuduğum üni çevresi afişlerle kaynıyor.

• Ben senin bir kaç gün önce yine başka bir soruna cevap atmıştım sanırım?

Erkekler Ne Diyor 9

• Allah Yardımcının olsun , bir an evvel istediğin herşey olur İnşAllah .

• inş. Allah razı olsun

• intoko.kijiji.com.tr/c-is-Eleman-Part-time-Staj-is-Verenler-BAYAN-STAND-HOSTESLERi-ARANIYOR-iSTANBUL-ANKARA-iZMiR-ANTALYA-W0QQAdIdZ351053246

• Hostes diyo ama? ben okuyorum nasıl hosteslık yapıcam :(

• Zaten part-time bildiğim kadarıyla bi sor istersen ayrıntıları bilmiyorum.Hostes derken stand hostesi hani şu marketlerdeki falan

• Hiç bir geliriniz yoksa yardım kuruluşları size aylık belirli bir miktar destek yapabilirler.

• İnternet kullanmayı iyi biliyorum diyosan internet sitesi için görselim iyi diyosan iletişime geç

• yazin biraz para biriktirebilirsin. daha sonra da staj vb ya da ozel kurumlarda anaokulu ogretmeni yardimcisi ihtiyaci olabilir

• Ben öyle babanın ... Babandır yinede bişey demek olmaz genel başlıkta..

• ne babası ya ne babası .

• iş bulmak zor çalışmak zor baban yardımcı olmuyormu ki keşke annen uyarsaydı neden ayrıldı anlamam üzüldüm

• anneme zorla boşanma imzası attırdı.annem boşanmak ıstemedı. cnku ortada çocuk vardı ben vardm. ben başkasını sevıyorum dedı çektı gıttı ..

• Öncekileri Göster
    • Her şeye rağmen onun babası bence ne kadarda kötü olsa böyle şeyler söylenmemeli.

• kızına sahip çıksa sıkıntısını çözse eski eşiyle ilgilense bunu söylemezdim

• allah yardımcın olsun

• Tsk ederım.Allah razı olsn

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaradan yarattığını rızıksız bırakmaz el aç dua et... İsteyen iş bulur unutma yeterki cidden iste... Sokaklarda eli ayağı tutup dilenen insanlara çok şaşırıyorum :D

• sezınluk ısler basladı çalısabılırsın?

Yükleniyor...