"Özel üniversiteler" hakkında ne düşünüyorsunuz?

000bambam000
Son zamanlarda her yerden fışkıran "özel üniversiteler" hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hangi belgeler gerekiyorsa toplayıp, kendime üniversite açıp kendimi mezun etsem olur mu, tabi ki işin şakası ama sizin olduğunuz yerden geçmişteki yüksek öğrenim ve gelecekteki yüksek öğrenim; kalite, yararlılık vs. açısından nasıl gözüküyor?

https://nisantasi.edu.tr/aday/img/burs.jpg
abi bu nedir yaa,
varsa şekliniz üniversitemize bekleriz

www-math.mit.edu/.../group.jpg bu da dünyanın en prestijli üniversitelerinden bir örnek

Anket sorusu: Özel üniversitelerin sayısı artmalı mı?
Evet, artmalı
Hayır, artmamalı
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
"Özel üniversiteler" hakkında ne düşünüyorsunuz?