Rekreasyon yönetimi bölümü nedir?

bekleyeninim
arkadaşlar meslekleri araştırırken bu bölümle karşılaştım yabancı geldi doğal olarak. boş zaman değerlendirmek için faaliyet düzenleme falan yazıyor ruhsal ve bedenen. başka bir sitede beden eğitimi öğretmenliği falan diyor.ben anlamadım. bu bölümün asıl yaptığı şey nedir? bilen biri ayrıntılı olarak beni aydınlatırsa sevinirim :)
Güncellemeler
+1 yıl
ben bu bölümü seçsem pişman olur muyum? organizasyon düzenlemeyi de severim zaten. şehir dışı gezileri de olacaktır mutlaka.
Rekreasyon yönetimi bölümü nedir?