Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Bir mali müşavirin aylık ortalama maaşı ne kadar? Bilgisi olan var mı?

Bir mali müşavirin aylık ortalama maaşı ne kadar ? bilgisi olan varmı

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• yeminli mali müşavirse darphane gibi adamdır. diğerleri ortalama 2500-3000, tecrübe ve mekana göre 10 bin tl alan bile biliyorum

1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• mali müşavir olmuş bir arkadaşım var,büroda çalışıyor,maaşı 1250 TL..genelde bu seviyelerde...çok çok yüksek rakam duymadım ben,kurumsal firmaları bilmiyorum..

0|0
    • aaaa şaşırdım birde o kadar sınavlara giriliyor 1000lira için mi bu kadar çaba :S

• 2ay

Arkadaşın şu an staj görüyor olabilir mi? Çünkü staj görenler yaklaşık 1250 TL alıyor. Bazen bu fiyat fazla olabiliyor. Yeminli mali müşavir 5.000-10.000 TL civarında alıyor diye biliyorum.

• 1gün

@lydkrz yok be arkadaş staj görenler 570 tl veya 460 bu civarlarda maaş alıyor he ilerde ne kadar tercümanın olur o zaman senın de hedef ve maaş artıyor o ne muhasebe oldu baglı serbest muhasebe mi yoksa malı müşavir

Erkekler Ne Diyor 7

• saçmalamayın arkadaşlar ben finans sorumlusuyum mali müşavirlik belgem yok sınavı kazandım staj dönemindeyim 3500 tl alıyorum 6 ayda bir ikramiye altımda arabam bilmeden kimse konuşmasın.. muhasebe elemanları dahi 1500 tl den başlıyor çalışmaya burada bir mali müşavirin başlangıç maaşı 4000 tl den başlar

0|2
    • ayrıca mali müşavir büro açarsa alabileceği para mükellef sayısına göre eğer şirket bünyesinde çalışırsa yukarıda bahsettiğim gibi.. önceden büroda çalıştığımda patronumun aylık geliri 7000 tl yi buluyordu dediğim gibi mükellef sayısına ve faaliyetine göre değişir bürolarda

• yeminli mali müşavir olmanın şartı ise ayrıdır mali müşavir vasfıyla en az 10 yıl çalışmış olmaz ve sınavını kazanmak ymm olabilmek için..
      ayrıca yeminli mali müşavir (YMM) muhasebenin son noktasıdır bizim yeminlimizin geliri ortala 30.000 in üstünde kimse bilip bilmeden konuşmasın

• yeminlisi 10 bin veya 15 bin bir imzası

0|0
  • Ben İşletme bölümü lisans mezunuyum. Nereden başlamalıyım?

0|0
  • yurt disinda bu meslek nasil icra edilir mesela isviçrede

0|0
  • ben Şu an anadolu meslek lisesinde 10. sınıf ta muhasebe okuyorum ve hedefim mali müşavir olmak mali muhasebeci abiler ablalar var sa bana bir tavsiyeler versinler önü açık bir meslek sanırsam

0|0
  • Hacettepe Maliye Bölümü Mezunuyum. İlk olarak Vergi Müfettişliği yaptım kamusen de maaşım 4000 tl ile başladı yüksek bir miktardı ve şanslıydım. Bölümü başarıyla ve ders notun en az 2.50 olması gerek yoksa kimse sana bakmaz. Hangi üniversiteden olursa olsun. Mali müşavirlik yapan arkadaşlarım en az aylık 6000 tl civarı kazanıyor en fazla 25000 olur 30000 bu meslekte başarı oranın önemli!

0|0
Yükleniyor...