Böyle karaktersiz insanlara nasıl bir karşılık vermeliyim?

çalıştığım yerde 15 gün önce yeni bir arkadaş geldi meger yeni değilmiş kendisi askere gitmeden önce orda çalısıyormus bize göre yeni tabi benim işimi dışardan arkadasına yaptırıyor ve beni devreden cıkartabilmek iiçin elinden geleni yapıyor artık yarın harekete geçiyorum ne yapmalıyım sizce

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çalıştığın yerdeki yetkili biriyle konuşman en mantıklısı bence.

• dimi

• Ortamda bir gerginlik olursa sende göze batarsın yetkililer tarafından.

• sagol

Erkekler Ne Diyor 6

• bence kolasına ilaç at salatalıkla kanki olduğu yasak aşk resimlerini şantaj olarak kullan artık dükkan senindir

• Bizi organize et, gidip dövelim.

• Süper cevap :):

• wer coşkuyu verrrrrrrrr

• karşılık verdiğinde onlardan kalır yanın kalmaz.sadece olduğun gibi ol.bırak ne hali varsa görsün

• tabi yaaa sonra işsiz kalıyım o kadar emeğim var

• Öncekileri Göster
    • anladım inşallah senin için iyi olur.

• bakcez bakem

• Yetıklı bırı ıle konus

• Eskiden tüm ekip ilaç firmasında çalışıyordum, aynı senin gibi bir olay geldi ve adam beni çok rahat bi şekilde devreden çıkardı. :) Kesinlikle üst rütbelere danışmanı tavsiye ediyorum yoksa zararlı sen çıkarsın.

• sagol canımyaaaaa

• Öncekileri Göster
    • ben üzülmedim aksine sevindim cünkü dediğiniz gibi yapıp ertesi gün gidip tüm üstlerimle görüştüm yani onu kaybetmek yerine beni kaybetmeyi göze almışlar demektir. Benim işim bilişin teknolojileri yani tamamen bilgi ve emege dayalı bi meslek verdiklerim ve emeklerim ki milyar dolalarlar kazandırdım onlara emegeme yazık haketmeyen insanara ekmek yedirmişim lanet gelsin diyorum baskada bişiy dmiyorum. Şeytan gelsin haklarından.beni daha güçlü yaptılar artık fifti-fifti tek taraflı kazandırmak yok

• Haklısın konuştuysan seni kaybetmeyi göze almışlar demektir.. İş dünyası böyle ya haklısın sinirlenmekte ama takma kafana.

• git konuş adam akıllı.Napmaya çalışıosun de.

• napmaya calıstıgı ortda ayagımı kaydırıp arkadasını aldıracak insanların ekmegiyle oynamak bu kadar kolay mı yaaa ben o igrenç adamla aynı masada yemek yiyorum hırsımdan dudaklarımda et kalmadı

• Öncekileri Göster
    • eşime söyledim halledersin sen dedi uyudu :))))))))))))

• abi öyle diosa yorum yok..gereği yapılsın :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ordaki sorumlu veya müdürünüz yokmu onunla konuşsan bu konuyu daha iyi olur.

• yes canım

• sizin müdürle konuşmalsın, hem de acilen.

• bende oyle düşünüyorum

• karaktersiz iş arkadaşlarım olmadı aslında tam olarakta karaktersiz müdürüm oldu o yüzden anlıyorum emek harcıyosunz saatlerini harcıyosun karşılığı ne oluyo? tavrını koy,ters davran hani işi bilmiyorumda yardımına ihtiyacları varsa yapma pislik yap sende

• ataga gecmelisin. Disiligini kullan.

• dişiliğimi değil ebesini göstericem ona

• oha.

• niye ohaa ona çüş öküzün dölü kazma karaktersiz haysiyetsiz hay senin zihniyetine...
      diye devam eden kelimeler söylemen gerekmezmi cok candan sevgili bacım

• yarin harekete gec.

• geçiyorum zatende ona haddini mi bildireyim yoksa hiç muattap almadan bir üste mi tasımalıyım

• Öncekileri Göster
    • dimi

• hea

Yükleniyor...