Bilgisayar Programcılığı hakkında bilgileriniz neler?

Bilgisayar Programcılığı bölümünü seçmeyi düşünüyorum sizce nasıl bir bölüm ve bu bölümde hangi konular işleniyor yadımcı olursanız sevinirim

Güncellemeler:
bende meslek lisesi öğrencisiyim matematik konusunda iyiyim ben web tasarım üzerine okuyorum ama bunun web tasarımla ilgisi var mı ben daha pek anlayamadım da bu bölümü :|

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bölüm cok zordur. Bence 4 yıllık kazanabilirsen kazan. Yoksa artık 2 yıllıgın bir esprisi kalmadı. Programcılık güzeldir. Ama 2 sene boyunca öyle gömülmen lazım ki birkac dil ögrenmen lazımVb C vs.

Erkekler Ne Diyor 2

• zordur ve etiketli bi üni mezunu degilsen ancak internet cafe işletirsin iş sıkıntısı cok fazla

• çok zor bölüm herkes okuyamaz

Kızlar Ne Diyor 3

• Matematiksel zekaya sahipsen mantığını iyi kullanabiliyorsan kendini geliştirerek iyi yerlere gelirsin ama ciddi anlamda geliştirmelisin.

• Web tasarımı sadece görsellikten ibaret dedğil onun altyapısını hazırlamayı öğreticekler sana işte onun içinde programla bilginin olması lazım veri tabanı oluşturmasını falan öğreniceksin okulda işte.

• Web tasarımla pek ilgisi yok. Dreamweaver kullanıyosan eğer o daha çok görselliğe yatkın bir program ve eğlenceli. Ama Visual C# ve sql server gibi programlar daha çok mantık istiyor. Mesela mantığı anlar komutları öğrenirsen rahatlıkla öğrenirsin. Ama birde o mantığı anlamamak var o zaman işkenceye döner.

• ben meslek lisesi bilgisayar porgramracılıgı mezunuyum kendini geliştirirsen eğer, iş bulma konusunda zorlanmazsın.

• güncellemeye cevap evet var, web tasarımı ve grafik konusunda eğit kendini bence, bende kurslara falan gidicem bu konuda.

Yükleniyor...