İngilizce Kursları? Hangi kurumu önerirsiziniz?

Ben ingilizce öğrenmek istiyorum siz gittiniz mi gittiyseniz hangi kurumu önerirsiziniz yararı ne kadar oldu ve ücreti ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• fiyatları değişiyo ama pek faydalı olmadı

Kızlar Ne Diyor 3

• English Time öneriri.ben 9 ay gittim gayet iyi.Hem devamsızlık şansında yok ölsen gitmek zorundasın bu yuzden dersleri iyi takip edıosun.

• Hayır gitmedim.Ama Amerikan Kültüre giden arkadaşlarım var.

• Hangi şehirde gideceksin onu belirtseydin iyiydi. Ankarada Active English var eğer oradaysan tavsiye ederim.

Erkekler Ne Diyor 3

• wall street institue var bi araştır ülkedeki en iyilerdendir

• Ben kursa gitmediğim için sanada önermem yalnış olur. Ama gerçekten öğrenmek istiyorsan ben ingilizce sözlük aldım ve birkaç yerdende sözlük indirerek (internetten) günde 100 ingilizce kelimenin türkçe anlamlarını yazıp yazıp tekrarlıyordum.3-5-8 ay boyunca böyle devam ettim.Enaz haftanın (5) günü. 1 saatini ayırırsan , 3. Ayın sonunda mağdur olmayacak derecede ingilizce konuşabiliyorsun.İddia ediyorum 6.ayın sonunda akıcı bir şekilde ingilizce konuşursun ;)

Bir arkadaşıma 2 ay önce söyledim . Bugün 2.ayın sonu benden daha iyi cıktı ve 2.ayın sonunda gayet akıcı bir şekilde konuşabiliyor o haftanın hergünü 2 saat calıstı ve tekrarladı.

Şunuda eklemek istiyorum ; Hiçbir kurum kısa zamanda ingilizce öğretemez,bunu vaat eden hiçbiryere inanma derim.İngilizcenin temelini öğrenmek başlı başına 2-3 ayını alacaktır. Ama önce kelimeleri öğrenirsen ki konuşabilirsin,sonra temeline inersin.

• git tabi ben de gittim ama çalışman da lazım

Yükleniyor...