Ayak bilekleri ince olanlar ne yapmalı?

Vücudum çok fit ve hafif kaslıyım ama ayak bileklerim çok ince ne yapmam lazım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Christiano Ronaldo gibi futbolcu olun...

• christiano ronaldonun ki ince mi ?

• Evet o yüzden o kadar şık hareketler yapabiliyor...

Kızlar Ne Diyor 2

• yapilabilcek bisey oldugunu dusunmuyorum. tamam kemiklerinle alakali yani

• Bu sana sağlık problemi yaşatmıyorsa, takılma bence

• hayır yaşatmıyor hatta bir yazıda okumuştum ayak bilekleri ince olanlar kalın olanlara oranla %25 daha az kalp krizine yakalanıyormuş...

• ee tamam daha ne :D

görüntüsüne takılma madem ki daha da iyiymiş. hatta belki de şanslısın

Erkekler Ne Diyor 8

• ayak bileklerine agırlık bagla 2-3 kilo hergün 2 km koşAyak uclarının üzerindenyukarıya dogru bas cek bas cek kalf ve diger bölgeler gelişsin.Gerci body building salonlarına git onlar sana yardımcı olurya dapazucu.com

• Bu herkül'ün deri bileklikleri var ya ondan tak. Ama ayak için olani var mı bilmiyorum. :) Belki gladiatör terlikler işini görür.

• haha abartma sende :)

• o kısımın kalınlaşması zor malesef. baldırı sakın şişirme daha da ince gözükür :D

• Etmus arkadaşımın dediği gibi tendondan itibaren inceyse yapılcak birşey yok genetik kalınlaştıramazsın maalesef bende öyleyim, sanırım sende Türk destanlarındaki kurda benzetilen kahramanlara uyuyorsun(ince bilekli atik ve çevik) övünmelisin :)

• İnce olması cok güzel daha ne istion yaww :)))

• bilmem görüntüsü hoş gelmiyo nedense :)

• fitness yap özellikle leg press ayaklarını ve bileklerini güçlendirir daha güzel bi görünüm yaratabilir

• yapacağın şeyi söylüyorum. Kum torbaları vardır ayak bilekleri için altyapıda ben çok kullandım kum torbalarını ayak bileklerine takarak hafif tempoda koşu yapman gerekiyor

• calfleri sisiriyor ama asil bilek kismi kalinlasmiyor :) ince kemikli olup deneyen arkadasim vardi

• ya ben bıkmıştım antrenmanlarda onu takmaktan :))) bileklerim kuvvetlensin diye. Zafer Hoca sürekli takip ediyordu bi nefes alıyım biraz oturayım yok devam et yoksa antrenman sonrası 1 saat koşarsın diyodu. İllet bişey ya.

• biliyorum ayak bilegine takilanlari, onlarin bir de mini agirliklari var ama kalinlastirmiyor sadece alt tendonlari guclendirmeye yariyor sen futbolla ugrastigindan ornegin ayagina destek olmasi onemlidir bu yuzden o kadar zorlamistir bileklerini :) mesela bizde de benzer durum var ama bilegin normal kavisi yerine duz olmasi gerekiyor ki point olayini tam yapabilelim :D

• eger calf kaslarin yeterince belirgin ve buna ragmen tendonlardan itibaren bileklerin inceyse yapacak bir sey yok, kemik yapin ince oldugundan oyle gorunecektir.

• baldırlarımdan aşağısı öyle yapıcak bişey yokmu yani?

• Öncekileri Göster
    • anladım teşekkürler...

• ben tesekkur ederim

Yükleniyor...