Ayak bilekleri ince olanlar ne yapmalı?

Vücudum çok fit ve hafif kaslıyım ama ayak bileklerim çok ince ne yapmam lazım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Christiano Ronaldo gibi futbolcu olun...

• Evet o yüzden o kadar şık hareketler yapabiliyor...

• christiano ronaldonun ki ince mi ?

Kızlar Ne Diyor 2

• yapilabilcek bisey oldugunu dusunmuyorum. tamam kemiklerinle alakali yani

• Bu sana sağlık problemi yaşatmıyorsa, takılma bence

• ee tamam daha ne :D

görüntüsüne takılma madem ki daha da iyiymiş. hatta belki de şanslısın

• hayır yaşatmıyor hatta bir yazıda okumuştum ayak bilekleri ince olanlar kalın olanlara oranla %25 daha az kalp krizine yakalanıyormuş...

Erkekler Ne Diyor 8

• o kısımın kalınlaşması zor malesef. baldırı sakın şişirme daha da ince gözükür :D

• fitness yap özellikle leg press ayaklarını ve bileklerini güçlendirir daha güzel bi görünüm yaratabilir

• İnce olması cok güzel daha ne istion yaww :)))

• bilmem görüntüsü hoş gelmiyo nedense :)

• Etmus arkadaşımın dediği gibi tendondan itibaren inceyse yapılcak birşey yok genetik kalınlaştıramazsın maalesef bende öyleyim, sanırım sende Türk destanlarındaki kurda benzetilen kahramanlara uyuyorsun(ince bilekli atik ve çevik) övünmelisin :)

• ayak bileklerine agırlık bagla 2-3 kilo hergün 2 km koşAyak uclarının üzerindenyukarıya dogru bas cek bas cek kalf ve diger bölgeler gelişsin.Gerci body building salonlarına git onlar sana yardımcı olurya dapazucu.com

• yapacağın şeyi söylüyorum. Kum torbaları vardır ayak bilekleri için altyapıda ben çok kullandım kum torbalarını ayak bileklerine takarak hafif tempoda koşu yapman gerekiyor

• biliyorum ayak bilegine takilanlari, onlarin bir de mini agirliklari var ama kalinlastirmiyor sadece alt tendonlari guclendirmeye yariyor sen futbolla ugrastigindan ornegin ayagina destek olmasi onemlidir bu yuzden o kadar zorlamistir bileklerini :) mesela bizde de benzer durum var ama bilegin normal kavisi yerine duz olmasi gerekiyor ki point olayini tam yapabilelim :D

• ya ben bıkmıştım antrenmanlarda onu takmaktan :))) bileklerim kuvvetlensin diye. Zafer Hoca sürekli takip ediyordu bi nefes alıyım biraz oturayım yok devam et yoksa antrenman sonrası 1 saat koşarsın diyodu. İllet bişey ya.

• calfleri sisiriyor ama asil bilek kismi kalinlasmiyor :) ince kemikli olup deneyen arkadasim vardi

• Bu herkül'ün deri bileklikleri var ya ondan tak. Ama ayak için olani var mı bilmiyorum. :) Belki gladiatör terlikler işini görür.

• haha abartma sende :)

• eger calf kaslarin yeterince belirgin ve buna ragmen tendonlardan itibaren bileklerin inceyse yapacak bir sey yok, kemik yapin ince oldugundan oyle gorunecektir.

• ben tesekkur ederim

• anladım teşekkürler...

• bir saglik kurulusuna gideceksin, once kan ornegi alip sonra da seni bir rontgenle inceleyecekler. sonrasinda sana bildiriyorlar kemik yogunlugunn vucuduna orani seklinde ve yapman gereken arsa soyleniyor. bazen ince kemikli insanlarda kalsiyum veya fosfor takviyesi lazim olabilir

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...