Finlandiya mı Hollanda mı?

Hangisinde hayat pahalı? yani mesela hangisinin arabası ucuz veya ekmeği suyu vs. vs. söyleyemedim ay. Daha çok bilgisi olanlardan rica edeceğim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• YAŞADIĞIMIZ GÜZEL TÜRKİYE. BURADA ELEKTRİK FATURASİ KULLANİMDAN ÇOK VERGİ VE KAÇAK TÜKETİM VERGİSİ KESİLMEYEN ELEKTRİK SUYUN KESİM PARASI OT PARASI BOK PARASI DİYE MİLLETİ DEVLETİ TARAFINDAN SOYULAN BİR ÜLKE. BOŞVER SEN UZAKTA ARAMA PAHALIYI. HERŞEYİN EN PAHALISI BİZDE. YOKSULLUK SINIRI ( GENEL İHTİYACLARİN KARSİLANMASİ ) 3500 TL İKEN ASGARİ 804 LİRA İKEN HANGİ ÜLKEYİ KONUŞTUĞUMUZ ÇOKTA ÖNEMLİ DEĞİLDİR. SAYGILAR VE TEŞEKKÜRLER BİZİ BU HALE GETİRENLERE. ASLİNDA BU DÜZEN DEĞİL DÜZÜLENLER DEĞİŞMELİ ACİLEN. SAYGİLAR

• Teşekkürler. Farkında olmaniz da çok doğru bende sizi tebrik ediyorum. Ne yapilmali bilmiyorum ama birşeyler yapilmali bunu kesinlikle bizim yapmamiz gerekiyor ama bundan eminim.

• nasılda doğru bir tespit . . sizi canı gönülden tebrik ediyorum

Erkekler Ne Diyor 15

• pahalisini bilmem ama hollandanin hatunlari gerçekten ama gerçekten cok seksiler. ve modernler,. keşke orada yasasaydim. zengin olursam gidicem zaten!

• Daha pahalı olsa bile her durumda viva Amsterdam!

• Maddi açıdan bilmiyorum ama cinsellik açısından hollanda eşcinsellik serbest Kim kime dum duma :))

• Finlandiya en iyi yaşam standartları olan ülke bayada yaşlı nufüs var bir ara gitcem

• Gittiğim bir ülke Hollanda. Euro'dan önce gulden döneminde iyiydi.Şu an Türkiye'den iyi ama Finlandiya'dan kötü berbat.Farklı ülkelerde yere para dolu cüzdan atılmış, sahibini bulup teslim edeyim yüzdesi dünyada en çok finlandiya'da olmuş sanırım.Bu bile ülkedeki refah seviyesini ölçmeye yeter.

• Türkiye

• Hollanda daha pahalı dye biliyorum

• Hollanda, hem pahalı, hem de parayı cebinde tutamıyorsun. Giden arkadaşlarımın yorumu '' abi çok güzel eyvallahta buraya dönünce o kol böreğinin en uzunu yemişim haberim yok'' demişlerdi..

• hollanda daha iyidir heralde.

• Hollanda

• paran varsa git abd de adam gibi yaşa la. sümüklü böcek gibi nabacanız avrupada anlamıyomki ben sizi..

• Hollanda

• hollanda soykaı batasıcalar.. hayat pahalıdır hollanda da herşey ataş pahası. diye bir şehir efsanesi duymuştum geçen ilkbaharı yaza bağlayan gecede :)

• finlandiya..

• pahalı

• ucuz mu pahalı mı?

• benim bildigim iskandinav ülkeleri cok pahalı. özellikle norvec sonra da isvec. finlandiyanın ekonomisi de bunlar gibiyse hollandaya göre cok pahalıdır. hollanda pahalı degıl biliyorum

• isvicre cık aradan isvicre

• Dünyanın en pahalı Avrupa ülkesi İsvicredir diye biliyorum haftada 2 3 gün okula giden ögretmenini maası 20 milyar ayda kütüphanede calısan arkadas 6 milyar alıyor ancak fiyatlar da ucuk

• güzelmiş :) bende öyle tahmin ettim.

Kızlar Ne Diyor 7

• Hollanda daha pahalı sanırım.

• Hollanda.

• Ben hollanda'da yaşadım finlandiyayı bilemem ama Hollanda öyle çok pahalı bir ülke değil bence şu an ki ekonomisin bilemem ama Türkiye'ye göre kat kat ucuz arabalarda pahalı değil gayet ucuza güzel bir araba alabilirsin ama arabalar Almanya'da daha ucuz

• Hollanda daha pahalı bence

• Hollanda'da daha pahali saniyorum.

• Koca Hollandaya ekmek almak için mi gideceksin :D

• evet.

• Nerden bilek biz bea .

Yükleniyor...