Recep İvedik 4 ü nasıl buldunuz millet?

fragmanını izlediniz mi sizce nasıl olmuş ben sinemaya gitcem izlemeye peki siz beğendiğiniz mi? izlemeyenler için link yorumları bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eskisi gibi değil bayat modası geçmiş ve absürd geldi bana sinemada izlemem youtube a düşmesini beklerim celal ile ceren rezaletti bu da öyle olur.

Erkekler Ne Diyor 15

• sorulmuştu cevaplamıştık.

• haberim yok

• Öncekileri Göster
    • soru sormadan önce altta buna benzer sorular sorulmuştur diyor.Oraya pek dikkat etmedin sanırım ^^

• evet

• sırf recep ivedik 4 soruları sormak için mi üye oldunuz siteye :D geçen günde sormuştunuz saNki :D

• ben sormadım baskası sorduysa da bilemem

• Baktı celal ile ceren tutmadı.Recebe devam..Yok gitmem.Ayda 4-6 kere sinemaya giderim.Bedava olsa recebe gitmem.

• iyi :) çok komik

• Bu film için Sinemaya gitmem ama nete veya TV ye düşünce izlerim.

• belki dedim, belki bu sefer...sağda solda başlamışlardı, bu sefer çok güzel olmuş vs. tadında.. dur bari fragmanı izleyeyim de önyargım olmasın dedim.. şahan gökbakar yine deha(!)sını konuşturmuş onu gördüm.. Yazık dedim, yazık bu adam milletin suratına baka baka onlara "siz gerizekalısınız, siz bunu hakediyosunuz" diyo, millet de bu adama alkış tutuyo.. Hadisenin dekoltesini engelleyeceklerine şu adamı engelleseler çocukların zihinsel gelişimine çok daha fazla katkı sağlamış olurlar..

• dizi gibi oldu artik gitmeyi dusunmuyorum

• biraz suyu çıkmış sanki ... :/

• fragman icin sagol baciguzel buldum izliycem

• orta halli işte:)

• Ben sevdim. Fragmanı bile arada tekrar tekrar izliyorum Köpekbalığına kafa atması bitirdi beni :DBirde yengeçlere ip takmış. Köpeğe tasma takar gibi :D

• Merhaba ben murat koyayım daturat diye mizah yaptığını zanneden akıl fukarası bir insana ben şahsen gülemiyorum forever charlie chaplin.

• fena degil gibi

• Fragmanı Güzel Bişeye Benziyor Şubatta İzleyip Göreceğiz..

• Bu filimide güzel gibi fragmanda izledim şu yengeçleri gezdirmesi çok komik iple merhaba ben taylan goyuyumda yaylan böhöhöhö adam film ya :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Gider izleriz.

• Fragmanını beğendim komik bence

• bayıldımmm :D

• Yemgecleri kopek gibi gezdirdigi ani görünce çok güldüm :)

• İdare eder

• bütün serileri kopyala yapıştır, birbirine benziyor, hiç sevmiyorum

Yükleniyor...