Boyu uzun insanlar sizce çok şanslı değil mi ? :D

Uzun olunca diğer insanlardan bir farkın oluyor hayata yukardan bakıyoruz değil mi :DDDDDDD Lütfen Devede boy var lafını söylemeyelim çok eskidi her kez uzun boy ister :DDD

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 20

• Bazen ne kadar sorun olsada bende boyumun uzun olmasini seviyorum

• Kisa boylu kizlar cok sirin dursada uzun boylu olmaktan mutluyum :)

• uzun boylu bir bayan olmak çok zor.

• 180den fazlaysa yakışmıyo

• Kısa boy enerjisinden bihabersiniz sanırım..? :D Kısa boylu insanlar ömürleri boyunca bir şeyleri yapabilmek için uzun insanlara göre daha çok çaba harcarlar, hep bir şeylere uzanırlar; raftan bir şey almak, kendinden daha uzun boylu birini öpmek, otobüste tutacaklara tutunmak gibi… Uzun boylularsa bu tip şeyler yapmadığından hep bir rehavete itilmişlerdir. Kısalarınsa bir şeylere ulaşmak için gösterdiği bu fazla çabadan dolayı hayatta daha mücadeleci, böylece daha başarılı olduğu söylenir.

• Mantıklı :D

• Allah vermeyınce vermıyor 1.60la idare ediyoruz :)

• Uzun boylu olmayı isterdim, evet.

1.68'im, daha güçlü ve sağlam olmayı isterdim.

• uzun boylu olmak isterdim tabi kim istemez

• Ben 1.67 im mutluyum sevremdeki cogu insandan uzunum

• Ben kisayim ama cok memnunum

• Uzun boylu bir bayan olmaktan çok memnunum.

• Kısa boylu olmaktan memnunum.

• 1.55 olmanın yararlarıda vardır elbet :((

• Hof yüzüme vurma

• kız ben seni attaaa ya götürürüm ona be :):)

• Ben minyon tipli olmak isterdim.

• çok şanslıyız olalalala

• gülen adam

• Mesela ben, ay.

• aynen ya keske bende boylu olsaydım allah beni yaratırken malzemeden kısmış:( perde takmak öömrümden 5 yıl götürüyo yere düşerken kopardığım düğmeler hriç.

• :D annem bana taktırıyo genelde. Uğraş dur

• evet ya keşke benımde boyum uzun olsaydı:)

• ben hiç bir zaman uzun olmak istemedim. hem sempatik değil, hemde diğer insanların yanındaki duruşları çok garip. kötü bişey olmalı. yani 185 ten fazlaları için söylüyorum.

• Allah beni kısa yaratmış vardır bir hikmeti..

• :D

• Bosuna ugrasma boomerangg, asla anlamaz ve saygi duymaz.

• Sanane kardeşim sen inanma ben inanıyorum

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 22

• Iyi perde takar o uzun boylular:)

• 187im kendi şanslı hissetmiyorum boy boş bir konu kompleks yapmaya gerek yok...

• uzun boylu olmayı isteyen cok benide 185 kadar ama kısa olsaydım biraz zayıf göstermezdim uzun oldugun zaman zayıf görünüyosun ve kiloda alman lazım

• 1.80 im ve kısa geliyor.Yerden bitme gibi hissediyorum.

• uzun boylu olmak yeterli değil kardeşim.o boyu taşımak gereklidir.beden dili çok önemlidir.boyu uzun olan bir sürü avarel var öyle olmamak gerekir.boyun ve kilon orantılı olmalı(kısa olsun uzun olsun bu kural zaten değişmez)kafa önde akbaba gibi yürümiceksin.normal bir vücudun olduğu halde vücutçular gibi kolları iki yana açarak çağanoz gibi gitmeyeceksin.yürürken yere bakmayacaksın başını öne eymeyeceksin ayağını yere sürümeyeceksin dik yürüyeceksin dik oturacaksın.çok şükür ki ben uzun boyluyum(1,90cm)(kilom 80-81kg)çocukluğumdan beri babamdan ustamdan çook tokatlar yedim enseme.çok şükür şimdiki halime.

• yok panpa hiç şanslı sayılmayız ben 1.87yim oldum olanı insanlar arasında dikkat çekmişimdir oysa ben sessiz sakin içine kapanık biriyim ama insanlar uzun boylu birini görünce nedense hayranmı kalıyolar ne işte benimle konuşmaya çalışıyolar ve ben istemiyorum vede birinin yanından geçtiğinde oha boya bak abi bu ne gibi sözlü tacizlere maruz kalıyoruz :( ben bunları duymak zorundamıyım lan napalım sizinde boyunuz kısa ben birşey diyomuyum niye uzunlara laf atıonuz mk

• sinir bozucu valla her akrabalar bize geldiğinde vay ne kadar büyümüşün ya da vay artık boyun tavana deyicek ya da ya da artık bıktım la boyluların çektiği çile yeter gayri

• banada 2 yil once ole dyolardi kilom 66ydi ama kilomla boyu esitlemeye basliyinca artik bisey demiyolar mutluym o yuzden ama 1.83 falan olaydm iyidi 1.86yim kilo 78 su anda

• :)

• 2 metre boyun olup asgari ücret alırsan veya gerizekalı olursan emin ol boy işe yaramaz.

• araya veya koydum. yani asgari ücret almakla gerizekalılık arasında bir ilişki kurmadım.

• asgari ücret almakla gerizekalılığı nasıl aynı cümlede kullandın anlamyorum .. :/

• asgari ücret almakla gerizekalılığı nasıl aynı cümlede kullandın anlamıyorum .. :/

• Dostum senin egon tavan yapmışa benziyor. :)

• Hadi sür bakalım. :) Benimde boy uzun sayılır ama kız konusunda bir artısını görmedim. :)

• Yok be kardeş tip yok zaten bir boyumuz uzun onundamı keyfini sürmeyelim :D

• bir şansını görmedım ben.

• Neresi güzel.

Giyecek almak sorun. Yatak sorun. Boyuna uygun kızarkadaş bulmak sorun.

Her yere kafan çarpar, insanlara yukarıdan bakarsın ...

• Avantaj olduğu yerler çoğunlukta evet ; hele ki erkek için .

• 1.80 boyum idare ediyorum işte

• Neresi şanslı yahu

1.90 olsan ne olacak, etrafındaki kızların boyu 1.50 iddaa oranı gibi..

• Allah boy vermıs gerısını koy vermıs

• 1.87 yim mutluyum

Maşallah demeyene çapraz ateş açarım biline

• benden uzun biri karşımdan gelirken aklıma gelen ilk şey midesine sağlam bir yumruk atıp

+ bak artık aynı boy dayız demek geçiyor aklımdan :P:D

• Ben uzun boyluyumda ne oluyo sevgilim yok benim kankam 168 adamın sevgilisi var.

• Yok hic te degil annem perdeleri hep bana kitliyor :D

• Sakalarin cok UZUN okuyamadim :Dddd

• Aynen cane :D

• Herkez okuyamaz bro zaten :D

• Bu kadar gülücük ilginç

Komik gördüğünüz şeylere hayranım

• TMM kardeşim bundan sonra ağlıyorum ::(((((((((((((((((((8

• Bunlara kahkaha atıyor isen ağlamanı tercih ederim

• Odamı hata ağlayalımmı :D

• Aynen boyum 190 kilomda 120 hep kıskanıyorlar :) Erkek boylu olur ayrıca

• bazen kafa'ya darbe alabiliyorsun ama

• Her güzel şeyin bir zorluğu vardır :D