Atatürk posteri indirilip, çiğnendi

Başbakan Erdoğan’ın Burhan Felek Spor Kompleksi’nde; İmam Hatip Liseleri’nin 100. kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı konuşma sırasında, bir grup öğrenci Atatürk posterini indirerek ayaklarıyla ezdi.

Video: link

Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Haberi aynen böyle veren KANAL D arkadaşlar. Ben kendi yorumumu katmadım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şerefsiz itler, vatansever olmayandan dindar da olmaz.

• Teşekkür ederim,biz böyle yetiştirildik böyle biliriz.

• ''vatansever olmayandan dindar da olmaz'' dediğin için en iyi cevap seçiyorum

Erkekler Ne Diyor 12

• Din istismarcısı hırsızların hangi okul mezunu olduğuna ve Cumhuriyet düşmanı olup olmadıklarına bakın, anlamak için çok zeki olmanıza gerek yok..

• öyle her yere posterini ve resmini asarlarsa böyle şeylerde beklenir sonuçta.

• Neden, orası Türkiye Cumhutiyeti değil mi?

• bence de oraya Atatürk posteri mantıksız

• yaptıkları doğru veya yanlıştır bunu tartışmak gibi bir salaklık yapmayacağım sonuçta bir bayrağı bir fotoğrafı ayaklar altına alıp çiğnemenin yakmanın savunulacak hiçbir tarafı yoktur dünyanın her yerinde de bunu yapan cahil kültür yoksunu insanlardır.

her şeyi geçtim de zamanında onun yüzüne bakmaya cesaret edemeyenlerin şimdi fotoğraflarını yakmaya çalışması kimseye samimi geliyor mu?

• ee tayyibin götünün gıllarından bunu beklerim

• bunu yapanın bir provakatör olduğunu ve bir provakatörün yaptığı eylemin o ortamdaki herkese ait edilmesi çok yanlıştır. zaten o kişide polis tarafında sorguya çekildi yayıncı kuruluş kanal d olunca haberide böyle yapar işte

• Doğru diyorsun kardeş, Tayyip zaten Atatürk'ü öyle sever ki adını bile ağzına almaz..

• şimdi oldu soru.

• bu devirde atatürkçü adı altında geçinen bir sürü hain var.bunu onların yapmadığı ne malum.

• aynı avatarı kullanan başka biriyle karıştırdım sanırım.

ama provokasyon amacım yok. bunu anla artık yeter

• ben atatürk ü sevdiğim halde sevmezsin diyerek amacın belli.

• senaryo yazma hadi uza. kanald'de millet küfür etmesin diye haber yapmasın

• Öncekileri Göster
  • Saygısızlar şerefsizler.

Peygamberiniz ölüye saygı nedir öğretmedi mi?

Siz Müslüman mısınız?

Bu toprağın her karışı size haram zıkkım olsun.

Din deyip malı löp diye götürdünüz, o mallar boğazınızda kalsın.

Ama şunu bilin ki Yüzyılın lideri Mustafa Kemal öldü, vücudu toprak oldu.

Ama Cumhuriyet ilalebet payidar kalacak!

• Izleyemiyorum simdi ama.imam hatip liselerinde genel olarak gerizekali bireyler yetistiriliyor.insanlik icin hicbir faydasi olmayan insanlar.ulan hristiyan okulunda bile bilim dersleri veriliyor.bunlar geri geri.posterden rahatsiz oluyorlarsa vahh hallerine.ballahim yarattin bari sahip cik demi

• müslümanlığı atatürk karşıtı olmak algılayan üç beş geri zekalıdan başka bir şey değiller kendi düşünceleri yok millete ayak uyduruyorlar ondan dolayı koyun diyoruz zaten sürü psikolojisi

• onların da*

• bu ülke atatürk düşmanlarına tahammül etmemiştir hiç. büyük ihtimal yanacaktır o çocuklar. ne denir ki sevmiyosan sevme de ne bu saygısızlık

• orada konuşma yapan inşallah Kaddafi gibi linç edilir

Kızlar Ne Diyor 1

• bu medya yok mu. bu medya.

• :):)

• :)

• yok ben sana demiyorum zaten selamımı Kanal D'ye gönderdim ben.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...