Eşimi geçmişte yaptıklarından dolayı affedemiyorum...

sevde88
Merhaba arkadaşlar sizden bir konu hakkında fikrinizi almak istedim. 1 yıldır evliyim. Eşimi 5 yıldır tanıyorum. Sevgili olduğumuz dönemlerde eşim sanal alemde beni aldatmış. Benden gizli facebook açmış. Kızlarla konuşmuş. Benden habersiz tatile gitmiş. yanı ılışkı donemımız tamamen yalandan ıbaretmış. Evlendikten sonra bunların hepsini öğrendim. Evliliğimden iki hafta sonra benden gizlediği laptopunu buldumm. Hepsi de facebookta yazılıydı..Boşanmanın eşiğinden döndüm. Çünkü yalanı hazmedemiyorum. Benden özürdiledi. Ağladı,yalvardı. 1 yıl boyunca kendini affettirmek için herşeyi yaptı. Çevremdeki insanlardan hep eşimle ilgili övgüler alıyorum. Bende farkındayım ama bir yıl geçti ne yalanlarını ne de face teki konuşmalarını unutabiliyorum.Aklıma geldiğinde yaptıkları kavga çıkartıyorum. Haklısın diyerek sadece dinliyor beni. Sizce erkekler değişebilir miİ? Yoksa beni kaybetmemek için hala yapıp bana yine mi yalan söylüyor?...Bu yaşananları nasıl unutabilirim?. Çok yoruldum. Bu şekilde kendimi de onu da yıprattım. Yapmam asla yapmam seni kaybedemem diyor. Ama bir an durup düşünüyorum ve aklıma şu geliyor. Huylu huyundan vazgeçer mi?
Eşimi geçmişte yaptıklarından dolayı affedemiyorum...
21 Cevap