İç güzellik mi yoksa dış güzellik mi?

Soru gayet açık ve net değerli dostlar :) Sizin için iç güzellik mi önemli yoksa dış güzellik mi? Sizin seçiminizdeki neden nedir peki? Birini seçerken neye bakarsınız?

Anket Sorusu

• Dış güzellik A seç
  • İç güzellik B seç
  • Önemli olan nasıl biri olduğu kriterim yok içi ya da dışı değil ilk izlenimim önemli C seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• önce dış güzellik. çünkü kimse dışlını beğenmediği birisinin içini öğremeye çalışmaz.

• Bunu tasdiklemiş(yazım doğru mu emin değilim) oldum :)

Kızlar Ne Diyor 15

• C şıkkı dedim.

• ikiside .

• Ama biri öncelikli olmalı? İkisi de olmaz yani illa ki biri daha öndedir.

• öyleyse iç güzellik

• Teşekkürler. :)

• Önce dışı dikkat çekmeli güzel bir yeri olmalı mutlaka, ama içi çürük olduktan sonra onunda anlamı yok.

• Öncelikle dışa bakarsın yani... Tipsiz olan birinin şansı yok?

• C dedim valla insanlığı sağlam birini bulmak güç.

• Azla yetinmem :DIkiside

• Birini seçmeniz lazım :D öncelik hangisi? :D

• Iç diyelim

• Teşekkürler :)

• ikiside çünkü zekamdır beni güzelleştiren...

• Biri daha önemlidir illa ki.

• peki zekam o halde...

• Teşekkürler :)

• içi güzelse zaten dışınada içinin güzelliği yansır :) iç güzellik

• Ikısıde onemlı uyecan:)

• O zaman ben ölmüşüm de ağlayanım yok :)

• Öncekileri Göster
    • Ya aslında dogru cunku soyle dusun yemk yemededn once yemege bakarız ıstah acıcı bıseyse yerız dıs dıkkat cekıyor ama o yemegın tadı guzel deglse yemegız degılmı ama gorunusu guzl olmayan yemege baktıgımzda tadı guzelse yerız:)

• Her şey dış güzellikte bitiyor. :)

• önemli olan cep güzelliği

• iyiki rus değilsin :))

• Öncekileri Göster
    • bana resmini göstersene?

• Özelden ekleyeyim atayım olur mu?

• öyle bişey yok hiçbir insan içini sevdm dışına bakmadm önemsiz diyemez . öncelikle dışına bakılır begenilirse içi merak edilir vee o şekilde olur.. gerçekci olmak lazm diye düşünüyorum.. dışını beğenmediklerimizin içini pek merak etmeyiz boşuna denmemiş bu söz..

• Benim gibi olanların pek bir şansı yok yani o.O

• boş ver arkadaş bende 1/0 malup başladım hayata =)

• zaten görmeden konuşuyoruz ilk önce genelde. mesela buradada öyle . o açıdan değerlendirirsem kesinlikle fikirlerine düşüncelerine yüreğine bakarım. yürekten ne gelirse dilden de o dökülür zaten. ve yüreğini sevdiğim bir insan çirkin dahi olsa sevdiğim için bana çok yakışıklı gelecektir eminim..

• her ikiside

• Ama biri öncelikli olmalı? İkisi de olmaz yani illa ki biri daha öndedir.

• iç güzellik

• iç temizlik dış güzellik diyip yırtsak?

• Olmaz ikisinden biri :P

• Deveye sormuşlar, yokuş yukarı mı yokuş aşağı mı diye. O da düz yolun canı mı çıktı demiş. O hesap huy mu yüz mü dersen, ikisi bir arada olsun derim. Ha düz yol gibi hemen bulunmaz ama olsun. yine de ikisi bir arada isterim.

• Birini seçecek olsan? Hangisi bir adım önde senin için?

• Öncekileri Göster
    • rica ederim:)

• :)

Erkekler Ne Diyor 11

• ic güzellik

• başlığa ; sıvalı mı , badanalı mı :D

• Benim için iç güzellik çok önemlidir. Meslea akciğer süper olmalı. Nefes alsın yeter. :)) Şaka bir yana hakikaten içn güzellik önemlidir. Dış güzellikten ziyade canayakın ve konuşkan olsun yeterli. Bir de sempatik olursa yeme de yanında yat. Ama iç güzellik açısınedena kriterlerim bayağı daha yüksek. Yani %70 iç %30 dış diyeyim.

• C dedik

• Teşekkürler. :)

• sapyoseksüelim... takılmam guzele cırkıne sadece lırık bır zeka ararım =)

• Farklı bir yaklaşım :)

• Öncekileri Göster
    • Yok, benim başka bir fawkes'tan geliyor.

• oke

• önce iç sonra dış güzellik

• ^^Önemli olan ruh güzelliğidir ancak gel gelelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz.^^ :) bu sözü sevmişimdir. İlk etapda birine yaklaşmak için onun dış güzelliğine bakarız. Sonrasında anlaşmazlık çıkarsa yollar ayrılır. Yani ilk temas için güzel olmak şarttır. Kimse çirkinden etkilenmez.

• ikisi de pörsüyor zamanla hayat çok acımasız

• Dışı güzel olmazsa haliyle konuşmcaksın.O zaman içinin güzelliğini nerden anlıcaksın.Yoldan geçen bir kıza ve ya erkeğe iç güzellik hakkında yorum yapılabilirmi.Yani bence dış güzellik önce gelir ama uzattım mk. :)

• Orta derecede bir güzellik kafi yüreginin temizligi daha önemli..

• İç güzellik daha önemli,ama dışıda biraz güzel olmalı en azından :)

Yükleniyor...