Tecili Bozucam En Yakın Hangi Ayda Askere Giderim?

Arkadaslar 3 gun sonra tecili bozup askere gitmeyi planladım gec mi kaldım yoksa? kalmadıysam da ne zaman askere giderim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En erken mayısta alırlar

• Hemen bozuyorlar bildiğim kadarı ile

• Tecil bozmak uğraştırır mı acaba bılgın var mıbu konuda kardesim?

• Şubat listeleri verildi diye biliyorum.. Artık birşey yapamazsın

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Basvuruya göre degisir bu ama tecil bozuluyor yani devre kaybı gibi bir konuma erısıyorsun..Devre kayıpları basvurularında hemen gidiyor askere..Senide sanirim 1 tertip oluyor galiba subat alma ihtimalleri var..Subatta gidersen iyi kıs mevsimi askerde güzeldir ben 4 tertip gittim kasım ayında 2 kıs gordüm kısın hava erken kararıyor zaman hızlı akıyor..Tabi senin safakta atıyor..

• İnsallah ama mayısta gidersende sıkma canını 1 kac ay gec gidersin bisey olmaz..

• Asağıdaki yorum yazan arkadaslar mutlaka mayısta gidersin yazmışlar inşallah senın dediğin doğrudur :)

• Tecil bozuldugu zaman o ara hangi tertipler gidiyorsa onlarla gidersin..Dilekce yazmak ne kadar faydali olur bir fikrim yok ama askerlik subene danıs erken gitmek istiyorum de yol gosterırler..

• Yani şubattada gidebilirsin belli olmaz mı diyorsun sımdı kardesım?

• Bu konuda fikir sahibi degilim bozulma süresinin ne kadar sürdügü konusunda..Bi kac arkadasımdan biliyorum tecil bozdurdular bir sonraki tertiplerle beraber gittiler..bu yüzden yanıtladım detaylarını pek bilmiyorum..ben düz olarak gittim yani 20 yasında..

• Tamam kardesim bir şansımı denicem.Peki tecil bozmak nasıl uğraştırıyor mu cok basit mi cok?

• Mayısa kaldın.

• Yapma yaa :( dilekceyle falanda mı kurtarmaz?

• Başvurular 31 aralıkta bitti.

• Bir şekilde dilekce falan yazsam subatta gitme sansım yok mu acaba?

• 15 şubata kadar bozdurursan mayısta gidersin.

• geçti artık olmaz.15 kasıma kadar gitseydin olurdu.15 şubatı geçirirsen ağustosa gidersin

• Bir şekilde dilekce falan yazsam subatta gitme sansım yok mu acaba?

Yükleniyor...