Nokıa Lumıa 625 almayı düşünüyorum ?

sizce nasıl bir telefon Şu an kullanan var mı varsa yardımcı olur musunuz lütfeen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nokia ve samsung piyasadaki çöp telefon bunlar nokia da market zengin değil uygulama az samsung da 2000lira para verirsin arkası leğen plastiği olur daha güzel android telefonlar var onlara bak bence istersen bütçeni söyle sana öneri yapayım

• 1000' aşmayacak bişeler :)

• xperia ion düşünebilirsin sağlamdır ama güncellemesi ne durumda bilemem ancak nexus 4 al şu an ben kullanıyorum samsung un alamadığı güncellemeleri google sayesinde ben alıyorum şu an 4.4.2 sürümünü kullanıyorum nexus 4 google ın yaptırdığı bir telefon abd de millet android kullansın diye ucuza satılıyor ama burada yine pahalı..

ama dediğim gibi şu an samsunglardan ve xperia lardan önce güncelleme alıyor. ben memnunum yani

• peki teşekkür ederiim :))

Erkekler Ne Diyor 6

• Windows dan uzak dur diyolar

• neden ?

• 1 ay kullandım ve bidaha kullanmamak için elimden geleni yaparım. tek telefon windows olsa dünyada gene almam

• peki :))

• nokia numialarad işletim sistemi windows 8 mobike sanırım yani android işlemci değil.buda şu demek.androidde 5000 adet uygulama varsa nokia lumiada 300 tane falan vardır..bence almayın yani öenmli olan uygulamalardır kıllı telefonlarda..

• wındows yuklu telefon alma bence androıd al dunyada en cok o kullanılıyo benım telefoncu arkadasım soyledı wındos yuklu nokıalarda htc decıre x kullanıyorum cok harıka telefon tavsıye ederım

• gökalpdiyorki: Nokia'yı falan boşver illa Nokia diyorsan 625 alma. Samsung S3 al Gold'da 1000 lira. :) Bütçen varsa daha iyi birşey al.

• İyi fena değil ama s3 mini hem uygun hemde iyi özellikleri var çok buyuk beklentilerin yoksa

• Güzel telefon. kullanan ark vardı ilk hafta bozuldu sonra yenilediler. simdi iyi diyor

• bende 1 ay kullandım. sattım ve çok memnunum

Kızlar Ne Diyor 1

• nokia alma illaki windows phone alacaksan htc öneririm

Yükleniyor...