Omeğle tarzı bir sitede görüntüleriniz alınmış..

Namusla ilgili çok büyük bi hata yaptınız. Görüntüleriniz var birinin elinde ve kullanıyor. Ama kim olduğunu,nasıl kullandını bilmiyorsunuz. Cinsel... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir durum olduğunu kabul ediyorum... Ama, madem pişmansınız, tekrar yapmıyorsunuz, ben ce bu durumun üstesinden gelmeniz lazım.. Cesur ve kararlı davranmak gerekir.. Bunu tartışabiliriz... İlk defa yaşadığımız bir şey, bir heyecana kapılıp kayda girmişsiniz.. Ben ce görüntüleri çok önemsemeyin, yok muş gibi davranın, bunu kullanan kötü niyetli insanlara prim vermeyin... elinde kalsın, sana tehdit edebileceği kişilere cesaretle sen söyle, elinde görüntülerle otursun kalsın...

• Tehtıt edebılecek kımse yok.. Görüntüler kımde onuda bılmıyoruz. Kışı ben degılım,kuzenım. Ama korkudan olucek cıdden..

• Öncekileri Göster
    • Ya o tarz sıtelerde okulundan bır suru ınsan takılıyor. Denk geldi dıyelım,ne olacak?

• hiç bir şey olmayacak, ben ce önce, kendi kafasında bitirmesi gerekir, bunu başarırsa, sonuç alır..

her şey kendi kafasında başlıyor, orada bitiyor.. yapabilecek çok şey var, şu anda yapılan en kötüsü.. bunu koz olarak kullanmak isteyenlere prim vermemek lazım..