Internetten Antivirüs programi indirenler memnunmusunuz?

Selamlar internetten antivirüs pogrami yüklemek istiyorum ama daha önce kendi kendime hic yapmadim.Antivirüs cdsi satin almak yerine internetten indirsem olurmu?Ve virüs programiyla taramayi yaptiktan sonra birde program üzerinden virüsleri silebiliyordum degilmi?Handi antivirüs programini önerirsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• microsoft security essentials öneririm hem ücretsiz hemde kaynagı güvenilir :) crak gibi işlerle ugraşmıyorsan bilgisayarın temel genel anlamda korumak istiyorsan bundan iyisi yok bence hemde bilgisayarını hic kasmıyor cok esnek yapıya sahip kullanımı oldukca basit kullanışlı ve yaralı bir program işini fazlasıyla görür gidip de norton, kasper, gibi ücretli ve bilgisarı kasan agır programları yükleme bunlar sadece lüks e kacar bir artısını görmedim

• ben teşekkür ederim

• Tesekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• Programı ındır Vıruste yakalar. Ama yalandan yani Çok bısey bekleme.

• Bak sımdı çok çeşit vırusler var. Mesela onları bulamaz. Mesela bende kulanıyordum esed not 32 tarıyorum vırus yok dıyor. Bıkaç gun sonra orjınal vProgramı yukledım sayısız vırus buldu Olay bu

• nasil yani cok bisey beklemeyeyim'

• bence kendın ındırme verecegın ucbes kurus ıcın bılmedıgın yerlere gırıp bılgısayara vırus bulastırma bu sefer ıcındekılkerı bıle kurtaramazsın

• yakınmıs yav kapıdan cıktımmı ıkı dakıka bende samsunda :)

• cooooooooooooooook uzakta isvicrede

• nerede oturuyon sen

• Öncekileri Göster
  • Nod 32 smart security iyidir internetten katılımsız olarak indirebilirsin

• Eset Smart Security 7 kesinlikle,bunu kullandığımdan beri pcye haşare ler girmedi

• Tesekkürler...

• evet,google amcamıza yaz onu en baştaki siteyi tıklat

• internetten mi indiriyorum?

• Malwarebytes Anti-malware indir. Antivirüs programı değil ama sağlam programdır

• Tsk

• 10 senedir kullanmıyorum

• Türkiyede kolay tabii böyle isler

• ortalama 6 ayda formata götürdüm

• hii bilgisayarin saglam durdumu :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...