Koku takıntısı olan var mı?

Benim var sanırım.Yatmadan önce yastığımı mutlaka kokluyorum gbjssnsbb Kıyafetlerin koltuk altlarını yeni yıkanmış olsa bile kokluyorum.Diğer insanların kokularına mutlaka dikkat ediyorum.Ter kokusuna tahammül 0.Saçlarım şampuan kokmalı hep.Napıcam lan ben?!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kuku diye okudum anasını satayım. Takma kafana bak daha kötü sorunlar varmış

• +1 ya :DD:D puhadkjashdjk

• :D :D

Erkekler Ne Diyor 27

• sen simdi birde olmedigini iddaa edersinolmussun sen uzerine toprak atmayi unutmuslar

• ne alakası var :)

• kendi kokumdan tiksindiğim zamanlar oluyor.burun ameliyatı oldum ve köpek gibi koku alıyorum:(

• allah kolaylık versin

• Hacı sen beyni bırakmışın haberin yokya.

• alakasını söyler misin ?

• kokona seni :)

• dasdjamldajsmdas D:D:D:D:D

• Gaz kokluyorum bende hep

• yo çok severim

• kalbin durur ölürsün ?

• yastıktaki o salya kokusuna :///

• yapma bunu yapma..

• Ter kokusu değilde ten kokusu çok güzel

• pis kokmadıkça umursamam bile hippileri severim adamlar çöp içinde yaşarlardı barış isterlerdi vay beee :D

• 12 maymun u izle :D brad pit i

• imdb linki link

• İnsan temizlik koklamı,küçüklüğümden beridir vardır bende iç çamaşırlarımı koklarmışım o zaman. Güzel kokmuyorsa bu pis diye ayırırmışım bilmiyorum ama alerjim olan başka bir şey ise ter kokusudur hele o halde üstüne parfüm sıkanlar var daha da bir kötü oluyor. Aldığım kokuları uzun süre unutmam temiz olmak çok güzel bir şeydir yapacak bir şey yok çok fazla şampuanlarsanız saçlarınız yıpranır bende bir ara çok kuruluk oluyordu 3 günde 1 ya da 2 günde 1 şampuanlarım...

• terli terli parfüm sıkan insanlar..diyecek birşey bulamıyorum..

• aynı sorun bende de var arkadaşım:) çok titizim.bende kıyafetlerin koltukaltlarını koklarım kokuyosa bir daha bir daha yıkatırım makinede:) kalıcı parfümleri denerim genelde.güzel kokmak lazımmmmm :))

• aynen ya :D parfüm olmasa bil duş jeli ve yumuşatıcı kokmak zorundayım.yoksa dışarı bile çıkamıyorum.

• Aman iyi böyle senin gibilerde olsunki burnumuzun direği sızlamasın herzaman

• bol bol grip ol koku alamayınca sıkıntın ortadan kalkar

• Direk aklıma bu film geldi ve sende seri katile bağlayabilirsin :Oişte film ==> link

• toplu taşıma diye birşey bilmiyorsun o halde

• biliyorum..

• Kocan olucak insana Allah sabır versin

• Adam toksitlerini atarken korkar senin .çenenden.

• neden ? :D

• Ben sadece lisedeyken kitap verirlerdi ya onları koklardım la :D

• o farklı bişey

• süper bir takıntı seni alan yaşadı :)

• ciddiyim ben güzel bişey bu kocanda temiz olur çocuklarında evinde tertemiz bir aile olursunuz :)

• Hshjsjs Ty

• Bende de var o takıntı.. felaket hem de... :/

• buram buram parfum kokucaksın seteea'nın yanına gıttıgınde :PPP
      haspam :P

• Parfüm sıkınca bile kendimi kokluyorum ben yahu.. :S

• Kötü koku...Hayattan bezdiriyor...

• ben de dove un sabununu yanımdan ayırmam hiçnem önemli tabi cayırt

• Güzelmis bu

• Yoğun kimyasal kokularından kendimi alamıyorum eski işimde imalathanelere girerdim bir garip olurdum :)

• Ahah yoo ya ciğermi kalır öyle :) ama bende koku hassasiyetinden çok tüm duyularımda hassasiyet var :)

• güzel

• kardeş sen vala dicek bişey bulamadım yalaa :S :D

• By mardinli serseri ye yo :D

• koku alma hormanların ne geniş be arkadaş

• senin gibi bir arkadaşımız vardı işte nasipse senide onun kovuşa aynı odaya veririz oda arkadaşı olursun bakıköy dediğin nedir hemen şurası..

• dalga geçmedimki ciddiyim koku takıntısı vardı bakırköy kısmı biraz fazlada baya gitti pskolojik dstek aldı..

• komik degil

• Benimde var uyumadan mutlaka parfüm sıkarım :S

• rahatsızsın doktora görün

• güzel kokuyu herkes sever kötü kokuyu sevmez.

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim de saçlarım için aynısı. Sürekli şampuan kokmalı yoksa kendimi iyi hissetmiyorum kshfsadhk.

• aynen ya :D

• Uf lanet olsun o takıntilar bendede var . millet rahatsiz bile oluyor bazen ailem vs vs . bu kadar pimpirikli olma felan die .

• annem çok rahatsız oluyor bu konudan sürekli çamaşır yıkıyorum

• Alışkanlık haline getirmissin bu kadar basit

• yapacak bişey yok küçüklükten beri böyl

• Aklıma bir şey geldi orta okulda sıra arkadaşım sürekli saçlarımı koklardı :D

• hahadkjashjks

• Koku bir katilin hikayesi .. filmini izlemekle basla

• en buyuk takıntım sevgilimin nefesidir :)

• bende herşeyi koklarım yattığımda yastığımı nevresimlerimi yeni yıkanmış çamaşırları vs. vs. herşeyi önce koklarım b en

• Aynısı be sjjbxd

Yükleniyor...