Ela gözlü insanlardaki şeytan tüyü...

Ben kahverengi gözlü bir insanım. Sıradan bir göz rengi... Fakat bakıyorum da Ela gözlü insanlar -kız veya erkek demiyorum- çevrelerinde gözler bakımından çok beğenilen ve sevilen insanlar.Neden ela gözler bu kadar çok seviliyor? Dışardan baktığında aslında hiç o kadarda albenili bir renk gibi görünmüyor. Sıradan kahverengi gözler ile aynı gibi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 36-45 yaş arası bir insanın göz rengine takılması acayipmiş... :OOOEla göz, derindir... Ela gözlü birini gördüğün zaman o kişi seni hipnoz etkisi altına almış gibi olursun. Onun gözlerinden ayıramazsın gözlerini. Çünkü kimse ilk bakışta anlayamaz o gözlerin ne renk olduğunu. Uzun uzun bakmak zorunda kalırsın. Ve en sonunda ela diyip geçersin, göz rengini tahlil edemeyince.Benim gözlerim eladır. Mevsime göre renk değiştirmekte. En kapalı hali koyu yeşil ve bal rengi karışımı oluyor. En açık hali ise berrak yeşil. Kötü bir renk değil. Güzel. İçine bakan insanlara farklı duygular yaşatabilir her daim.Ama sabit bir renk olmadığı için göz takıntısı olan insanları rahatsız edebilir de. Ağlayınca, güneş vurunca bile değişen bir renge sahip. Neyse ki bende ağırlıklı olan tonlar yeşil. Hava kapalı mevsim kış olunca amiyane tabiri ile "asker yeşili" olmakta. Hava açık olduğu zaman berrak yeşil olmakta...Kahverengi gözlerden farklı görmemek, kendi gözlerini sıradan bulan insanların aşağılık kompleksinin yarattığı bir etki bence. Ela göz en müstesna gözdür.Ayrıca bir göz rengi sorusuna bu kadar uzun cevap yazacağım hiç aklıma gelmezdi. Özet geçmek gerekirse; Ela gözlü insan, en asil duyguların insanıdır.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu tamamen senin varsayımın böyle birşey olamaz.

• Kahverengi göz aşağılık kompleksi yapmış işte...

• benimkiler kahve hemde en koyusundan ama üzerime giydiğim renk ile havanın açık ve berrak oluşuyla yakınlarda göl, deniz ve benzeri bir su birikintisi de varsa göz rengim değişiyor. daha doğrusu yansıtmaya başlıyor. ayrıca resim çekilirken dik açı ile bakarsan kahverengi göz karşısındakini direkt yansıttığını görürsün.ama ela göze bitiyorum o ayrı.

• Çok subjektif bir soru olmuş.

• Yolun sonu bu şekilde yine açık kahverengiye çıkıyor. :D bu iş böyle olmaz. :D

• Bence de... :OOO :D

• ela göz değil kahverengi olacak o:D

• ben yeşil ama ela oluo bzen yani ela snırım ve kendimi farklı hissediorum gerçekten

• Benim gözlerim ela ve hayatım normal aşırı bi beğenme gibi davranışlar gözlerimle ilgili olmuyor zaten.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ela gözlü bir insan olarak katılmıyorum. Ya da en azından ben farketmedim.

• zevkler ve renkler tartışılmaz derler.benimde gözlerim ela. bir çok durumda farklı görünüyor.bazen kahverengi gibi görenler oluyor bazen yeşil.bazı insanlardanda duyduğum oluyor.senin göz rengin yeşil değilmiydi lensmi taktın bugün gibi laflar :)

• ilk okuldayken tek renkli göz benimdi bunun için kaç defa ağlamışımdır :)) kıymatini sonradan anladım

• Onun ela gözler ile alakası yok, onun normal kişiliklerinin düzgün olması ile bağlantısı var.

• Kaç denek üzerinde çalıştın

• ela göz derin ve soluktur gizemi sırrı temsil eder.Haliyle meraklıyız toplum olarak sırra kadem basmış insanları.Çünkü farkında olmadan insanların gözüne bakarak tanırız.Elaya bak bak bir bok çıkmaz ulan 1 saniye daha baksam kesin anlarım dediği için beyin bakar bakar durursunuz.B

Yükleniyor...