Sevgilimi nasıl kendime daha çok bağlarım?

Selam herkese. Az çok herkes hikayelerimi biliyodur. Yani en son olanlar, Osman'ın bana karşı soğuması ve güvenmemesi ama daha sonralarda çok özlediğini ve beni çok sevdiğini söylemesi..

Dün buluştuğumuzda gayet sıcak davranıyordu.. Bana hep soruyor 'beni seviyon mu' diye. Bunu her zaman bana neden soruyo anlam veremiyom. Şimdi eğer o gerçekten seviyorsa ben de onu kendime daha çok bağlamak istiyorum ama ne yapabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ah Hülyacım ah :))) görmedim bi kaç gündür senin bu pembe aşkını buralarda valla olmuyo bak böyle sıksık yaz tamam mı:))

Ne olcak bu sizin iş valla bak dizilerin sezon finali yaklaşıyoo sakin öyle yapma..

Şaka bi yanada artık sen bu adamı böyle kabul etmişsin yani ikinci kadın olmayı.. O ne derse eyvallah demekten başka sanışın yok şekerim.

Napiçaksın özletçeksin kendini önce ilgi manyağı yapcan sonra kendini çekçen öyle öyle ama senin bu ilişkinin sonunda sadce küçük osmanla haşır neşirliğinin anıları kalacak unutma:)

• tamam bi denicem ozaman bu hafta hep aricam onu msj atcam

• ayene boyle yap önce ara sık sık msj at. sonra ara ver merak etsın senı faln

• ilgi manyagi nasil oluyo ne yapcam ki herzaman aricam mi onu msj mi aticam ...nasil özletcem kendimi hic bilmiyorum kafam cok karisik ne yapiyim...seviyorum iste kendime hayir diyemiyorum bi cok kisi burda bana söylüyo ama ben hep kendi kafamda gidiyom

Erkekler Ne Diyor 2

• Sophia'nın buraya bir şey yazması lazım..

• Bekle, gelir akşama..

• oda kim

• sadece sennin ağzından seni seviyorum kelimesi duymak istemiş!

• hmm peki kendime nasil daha cok baglarim ?

Kızlar Ne Diyor 3

• hülyacım çok fena seninki.senin ona bağlı olduğunu gördüğü zaman dahada bir atafları kalkar.fazla yüz verme.

• önceki hatalarını tekrarlama yeter sana yeni bi şans vermiş bu iyi değerlendir o sana bağlanmaya hazır görünüyor güvenini tekrar kazanırsan onu da kazanırsın

• küçük osmanla iletişim kurmayı dene :)

• hımm hadii hayırlısı ozaman umarım sorunu çözer..

• @joshua denemekte fayda var

• ONU DENEDIM ZATEN

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...