Nasıl bir evde yaşamak isterdin?

Apartman dairesi mi, müstakil ev mi, dağ evi mi...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• müstakil isterim kendi evımde rahat rahat gürültü yapmak isterim :)

Kızlar Ne Diyor 18

• Sarayda yaşamak isterdim.:))

• bahçesi olan ve bahçesinde domates biber yetiştirip sabah kahvalatısında yiyebileceğim mis kokulu bir kasaba bile olabilir

• ahşap bir evde yaşamak isterdirdimm

• Müstakil.

• Müstakil ev.

• yalıda yaşıyaydım eyiydi... link

• dublex

• Müstakil olmasını isterdim.

• müstakil ve bahçeli:D ailemin evi öyle köpeğim kedim var..bah.ede meyve ağaçları vs.bence en ideal ev bu

• nerde

• napcan çaya mı gelcen:D ege'nin en güzel yerlerinden birinde

• dairede yaşıyorum ama bi dağ evinde yaşamak isterdim

• Herkes müstakil demiş ama eminim çoğu apartman dairesindedir :D

• müstakıl bır ev

• 2 katlı bahçesi olan meyveler sebzeler yetiştirebileceğim,arka bahçesinde havuzu olan güzel bir ev isterdim. yada sitede otoparklı,spor salonlu havuzu bir dairede olabilir.

• Müstakil.

• Dağ evii

• Mustakil olsun. Kocaman bi bahçesi.. Yazlari mangal yapalim, genis aile olalim.. Yaz aksamlari kocaman bi sofrada toplanalim...

• dağ evi ancak o paklar beni :D

• Denize nazır kocaman bahçeli dublex bir müstakil.

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok büyük evleri sevmiyorum. Yalnızlık hissi veriyor. Odaları pek büyük olmayan dublex ve bahçeli bir evde oturmak isterim. Bakımıyla uğraşacağımı bilsem havuzlu alırım ama biliyorum ki uğraşmam. Balkon önemli. Büyük olmalı. Balkonda vakit geçirmeyi sevenlerdenim. Denize sıfır olursa süper olur. Doğu cephesinde olmalı ki gün ışığıyla uyanayım. En güzeli o evin geceleri hareketli olmalı. :)

• Kendi evim olsunda rahatım eksik kalsın.

• Dağ evi olsun herşeyden uzak

• Denize bakan müstakil bir dağ evinde yaşamak isterdim...

• sevdiğimin yanımda olduğu bir yerde yaşamak isterdim mezar bile olur...

• müstakil bir ev yada prefabrik bir ev köyde güzel olur :D

• müstakil ev en iyisi..yanında da su aksa :)

• dağınıkkkk

• Bir Apartman dairesi var Site içinde İstanbul da..Bir de Sayfiye bir kasabada ( Aslında Köyün kenarında 1 yıl önce alıp tadilatını yaptığım) Deniz kenarında Müstakil bir ev var, Antakya'da...ve 5-6 Ay evvel de yurt dışında bir Dire aldım ve herşey yolunda giderse oraya yerleşeceğim...

• dışarıya bakan tum duvarlar camdan olsun komple...3 katlı dubleks olsun denizi gorsun plaja yakın...

• çıktığım 18.kattaki evi çok sevmiştim,müstakil ev fikrindende o zaman vazgeçtim,yani yüksek bir binanın son katında olsa,süper olur..

• müstakil ev...

Yükleniyor...