Kredi kartı borcumu 3 ay üst üste yatırmazsam ne olur?

Kredi kartı borcumu 3 ay üst üste yatırmazsam ne olur?Asgarisini de yatırmıyorum.Mahkemeye verir mi banka.bilgisi olan var mı?

Güncellemeler:
çok bi borcum yok aslında 1000 tl'ye yakın bişey.
Öğrenciyim mal varlığım yok.Kefil falan da göstermedim kartı alırken.

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasım sana şunu diyim ilk önce, bi an önce eline kadar geçerse yatır en az 50 tl olsun, para yatırdıgın sistemde gözükür bu sana ek süre kazandırır, avukata vermeden önce adresine tebliğat gönderilir, 1 haftada onun süresi vardır, 1 hafta içinde yine ödemedin, ondan sonra avukata verirler, avukat sana 15 gün sonra borcunun olduğu bi tebliğat gönderir, avukattan tebliğat geldikten sonra 30 gün gene bi zamanın var, 30 gün içinde avukatı arayıp borcunu taksit yapmak istediğini söylersin, burda yina 1 ay içinde yatırman gerek, avukatı aradıgında, ben 15 gün sonra yatıracağım de aylıgımı falan alcam de, 1 ay beklerler, sonra yatırmadın diyelim, sana son defa bi tebliğat gönderirler, onunda süresi 1 haftadır yatırmassan icralık olursun... borcun 1000 tl ise avukat olunca 1500 tl civarı olur, 5 taksit yapıyolar, konusursun fazlada yaparlar belki, ilk taksiti yatırdıktan sonra, 2.ci taksidini her ay yatırırsın artık... geçmiş olsun.

Soran beğendi
    • tebligat etme zorunulugugu kalktı artık bankalar tebliğat etmek zorunda değiller cep telefonuı yada maile yollanan bilidirimler tebligat yerine gec,iyor noter den ancak ticari nitelikte borçlar ve tarımsal borçlar gönderiliyor bireysel bankaclılıkta bu zorunluluk yok