En Güzel Kredi Kartı Hangisi? Kart Cıkartıcam?

En Güzel Kredi Kartı Hangisi? Kart Cıkartıcam bılgısı olan arkadaslar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dostum finans banktan uzak dur da ne yaparsan yap ;)

• Yukardaki bayanda senın dedıgının tam akisini yazmış. :) baya iyi kesinliklen finans bank yazmıs bak sımdı olmadı.

• Öncekileri Göster
    • kardesim son 1 sorum var. denizasigi adlı bayan kullanııcının yorumuna bakarmısın? neden oyle dedi?

• valla arkadaş nerde yaşıyor bilemem ama ben ankaradayım genelde heryerde geçiyor. şehire göre değişebilir. Birde cinsiyet farkı var tabiki arkadaş bayan olduğu için ona hitap eden yerlerde onun önerdikleri kartlar daha uygun olabilir.

Kızlar Ne Diyor 3

• axess. avantaj olarak kotonda puanlarım birikmişti aldıklarım ucuza gelmişti.

• baska 1 sıteyede boyle konu actım bu site olsun baska site olsun 1 kisi axess onermedi sanırım yaramaz :)

• doğrudur ne diyim ben kampanya için almadım kart olsun diye aldım :D

• Finansbanka bulaşma.Axess gold iyidir çoğu mağazada faizsiz taksit imkanıda var :) Eğer bu olmazsa Maximumu öneririm :) Bonus cardı önermem çünkü heryerde anlaşması yok

• ama en cok tavsiye edilende bonus card .Sen bana en iyi 1. hangisi o sekılde soyleyerek yardımcı olurmusun?

• İyide bonus cardın çogu magazayla anlaşması yok taksit anlamında yaygın olmadığı için.En iyisi kesinlikle Axess gold kart hiçbir zaman sorun yaşamadık pişman olmazsın :)

• Kesınlıkle fınansbak fıx kart ne kart aıdatı var nede kart ucretı harcadıgın kadar oduyosun hesap ozetınıde emalıle ıstedıgın zaman hıc bı sekılde ekstra bı ucret cıkmıor ben memnunum

• finansbanka hic bulasma diyorlar?

• alakası yok ona bakarsan butun bankalar aynı hıc bı fark yok yanı hepsı bırbını ktouluo ona bulasma buna bulasma garantıye bulasma suna bulasma fix en iyisi

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç bulaşma derim.

• sadece 1 tane kullanıcam mutlaka lazım.

• Öncekileri Göster
    • Garantiye bulaşma. Kazık üstüne kazık

• en iyisi hangisi belli olmuyor galba herkez farklı 1 sey dıyor :(

• İş bankasından maximum

• maximumdan daha iyisi varmıdır peki?

• daha önceden özel bir bankada çalişmiştim kartların çok avantajları var araştırman lazım.Kart ücreti diye alınan talep o avantajlar için alınıyor.Misal x kartının avantajlarıx yerde hafta sonları havuza giriş ücretsizshuttle hizmeti bir yerden bir yere özel olarak bırakıyorlar seni.x yerde yaptigin alişverişler %25 daha ucuz vs gibi çok özelligi var

• valla bonustan şaşma en güzel onlar düdüklüo...

• onerin yok muya

• hacı paraf kart al illa öneri istiyorsan. yıllık aidatı yok kampanyalarıda fena olmuyor...

• Sıpaaydırmen'in cevabını gördükten sonra sessizce uzaklaşasım geldi.

• link kıbleyi gösteren kredi kartı alksjdlashdklsahdksahd

Yükleniyor...