Kitap türünü nasıl bulabilirim?

sevdiğim bir kızın doğum günü var kitap alacam yapışkan notlarlada içine koyacam kutunun içinede çikolata koyacam ama hangi tür kitabı sevdiğini bilimiyorum sizce nasıl öğrenebilirim hediye alacağımı bilio onun için ben soramam

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Arkadaslarına sor veya facebook vs var mıkızın? Begenılerıne bak, orda ılla sevdıgı yazarların veya okudugu kıtapların sayfalarını begenmıstır. Fıkır edınmıs olursun sende.

• hyr :D

• Kız ne tür fılmlerden hoslanıyor veya zevklerı falan nedır bılıyor musun?

• var ama şimdi benim yanımda gezdikleri için benim gönderdiğimi bilecekler onun arkadaşlarına sorsam ona yetiştirecekler :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• bana bir kitap önerebilir misin de

• izlediği filmlere bak, eğer aşk filmleriyse aşk kitaplarına yönel. eğer bilim kurgu tarzıysa stephen hawking'in kitaplarını öneririm

• gökyüzünün üzerinde 3 metree çokk romantiikk kızlar bayılırr

• arkadaşlarına sordur.

• güzel beğendim bunu : D

• sen bile sorsan anlamayabilir. laf arasına tıkarsın olur biter. örnek:

kardeşimle akşam bi, film izledik. çok kötüydü. ... filmleri hiç sevmiyorum. ben genelde ... türü filmlerden hoşlanırım. mesala ... çok güzel filmlerdi. kitaplarda öyle olmalı. işin içine ... girince ilgimi çekmiyor. tabi herkesin zevki farklıdır. sen ne tarz şeylerden hoşlanırsın? sen bunları anlatırken o söyler bile sormana dahi gerek kalmaz. evet haklısın ben de öyle... ilgimi çeker der.

• anlar bir senaryo yazmam lazım ama işte onu nasıl yapacam :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Facebook'tan bak hacı :D

• O zaman romantik bir kitap bul. Ama yapış yapış romantizm de içermesin bence, kızımız bu ne lan diyecek kadar realist biridir belki de.

• facesi yok bildiğim kadarıyla

• kitap okuyor mu sen onu söyle bir belki sevmiyor :)

• düşünme uygula senin iyiligin icin dedim sen bilirsin

• tamam düşünürüm :D

• hacı her türlü ihtimali düşün derim tek başınayken söyle bu kızların sağı solu belli olmaz rezilde vezirde eder :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...