İstanbul - Ankara kac saat mesafe?

Ist Dan ankaraya en hizli nasil gidebilirim? Tren? Kaç saatlik yol? Tesekkurler

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• tren seferleri tamamen iptal olmadı mı? eğer öyle ise ve saati uyduğunda eskişehir ekspresi + yht kombineli olacak şekilde raylı sistem.acilse ve paranız bolsa uçak.aksi takdirde otobüs. anadolu yakasından otobüsün harekete geçip aşti'ye varması 5 ila 6 saat arası sürüyor (ben nilüfer ve kamikoç ile dudulludan 5 saat 30 dakikada varıyorum). mola vermeyen ya da kısa molalı sefer yapan firma tercih etmeniz de süreyi 30 dakikaya kadar etkiler.

Erkekler Ne Diyor 12

• otobus 5 saat ceker. ama esenlerden binersen. Tren haydarpaşadan ortalama 7 saat ucak ile gideceksen eger 1 saat önceden check in ortalama 2 saat 15 dakika ceker. in bin havaalanından kızılaya felan. ha bir de havaalanları malum biri anyada biri konyada. oturdugun yere baglı olarak degişir tabi.

• hususi otonla gazla.. 5 saate kalmaz.. :D

• 400 km..Esenlerden AŞTİ 6-6:30 saat arasıdır..Trenle 7 saati bulur..Son durak sincan ilçesi.

• otobüs 5 saat sürüyor treni bilmem,Arabayla 3 3,5 saatte gittik ama aşırı hızlıydık mola vermedik başka türlü de o kadar sürmezdi zaten

• uçakla çok hızlı ve ucuza gidebilrsin.. otobüsten bile ucuz... yolunu bilmen lazım

• en hızlı uçakla gidersinde tren 8 - 10 saat arası sürer heralde...

• otobüsle 5.5 saat trenle 10-12 ama tren seferleri 2 yıl iptal

• Tren seferi iptal oldu otobüs ile 8 saat sürer.

• uçakla 15 dk sürüyor otobüsle 4 saatmi öyle bişeymiş

• Eskişehire gidip ordanda Ankara'ya hızlı trenle gidebilirsin.

• trenle 10 saat suruyor

• 7 saat :)

• niye ben gittim 10 saat:))tın tın tın:))

• ben de çok sık giderim 7 saat. gittiğin gün muhtemelen olağan dışı bi durum vardır :)

• hızlı tren ile 5 saat filan

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...