• Sor
  • Bence

İstanbul - Ankara kac saat mesafe?

Ist Dan ankaraya en hizli nasil gidebilirim? Tren? Kaç saatlik yol? Tesekkurler

En İyi Görüş

• tren seferleri tamamen iptal olmadı mı? eğer öyle ise ve saati uyduğunda eskişehir ekspresi + yht kombineli olacak şekilde raylı sistem.acilse ve paranız bolsa uçak.aksi takdirde otobüs. anadolu yakasından otobüsün harekete geçip aşti'ye varması 5 ila 6 saat arası sürüyor (ben nilüfer ve kamikoç ile dudulludan 5 saat 30 dakikada varıyorum). mola vermeyen ya da kısa molalı sefer yapan firma tercih etmeniz de süreyi 30 dakikaya kadar etkiler.

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

Erkekler Ne Diyor 13

• otobus 5 saat ceker. ama esenlerden binersen. Tren haydarpaşadan ortalama 7 saat ucak ile gideceksen eger 1 saat önceden check in ortalama 2 saat 15 dakika ceker. in bin havaalanından kızılaya felan. ha bir de havaalanları malum biri anyada biri konyada. oturdugun yere baglı olarak degişir tabi.

• hususi otonla gazla.. 5 saate kalmaz.. :D

• 400 km..Esenlerden AŞTİ 6-6:30 saat arasıdır..Trenle 7 saati bulur..Son durak sincan ilçesi.

• otobüs 5 saat sürüyor treni bilmem,Arabayla 3 3,5 saatte gittik ama aşırı hızlıydık mola vermedik başka türlü de o kadar sürmezdi zaten

• otobüsle 5.5 saat trenle 10-12 ama tren seferleri 2 yıl iptal

• uçakla çok hızlı ve ucuza gidebilrsin.. otobüsten bile ucuz... yolunu bilmen lazım

• en hızlı uçakla gidersinde tren 8 - 10 saat arası sürer heralde...

• Tren seferi iptal oldu otobüs ile 8 saat sürer.

• uçakla 15 dk sürüyor otobüsle 4 saatmi öyle bişeymiş

• Eskişehire gidip ordanda Ankara'ya hızlı trenle gidebilirsin.

• trenle 10 saat suruyor

• 7 saat :)

• niye ben gittim 10 saat:))tın tın tın:))

• ben de çok sık giderim 7 saat. gittiğin gün muhtemelen olağan dışı bi durum vardır :)

• hızlı tren ile 5 saat filan

Kızlar Ne Diyor 3

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...