Faceden iyi anlayan vatandaşlar bir sorum olucak size ?

Şimdi ben arkadaşımın facene girdiğimi oda kendi facendeyken anlayabilirmi mesajlarına baktğmı görebilrmi kendi facedeyken ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yok anlayamaz. ama aktif sohbette anlaşılır. yan i sen arkadaşının facesindeyken o da o anda biriyle konuşuyorsa, senin onun açtığı sohbet pencerelerine ellememen lazım, anlaşılmaması için

• sağoll :)

• tabii ki görünmez. bunun mümkün olması mümkün değil

• hım yani o orda biriyle konuşurken ben diğer mesajları açıp okusam görünmez ona değilmi ?

Erkekler Ne Diyor 8

• hayır göremez

• normalde anlayamaz. ama eğer ayarlarını başka bir cihazdan baglandıgımda diğerleri kapat seçeneğine getirdi ise sen baglanınca otomatik çıkarılacagı için yakalayabilir. tabi o kadar bilyiorsa )

• Sorun değilse neden görmemesini istiyorsun , ilginç !

• ya okumam da sorun dğil gayet samimi arkadaşız oda benmkileri okusa rahatsız olmam çünkü kardeşim gibi sadece görmemesni istyiroum bu

• birisinin senin özel mesajlarını okumasını istermiydin ? senden habersiz olarak

• Öncekileri Göster
  • :)ne gerek varkı .fazla merak herzman insanı üzer .

• Sohbeti çevrimiçi ise aşağıda çıkan sohbet sekmelerini açıp kapatman aynı etkiyi onda da yapar. Yeni gelen mesajlarına bakmanda aynı şekilde yeni gelmişken bir anda görüldü yazmasına sebep olur ve senin gizliliğini açığa çıkarır.

• Eğer sohbet pencerelerini açıyorsan oradan konuşuyorsan gözüküyor

• :)

• aynen öyle yapıyorum sağol inş gözükmüyordur :D

• mesajlar bölümünden okursan gözükmüyor diye biliyorum

• Öncekileri Göster
  • anlamadım ama göremez

• Eğer ki hesabına giriş yapıldığında uyarı yapılma özelliği açıksa görür.

• Mesajları okuduktan sonra okunmadı diye işaretlersen anlamaz

• nasıl yaa yani mesajlarmı okudğmuda görür ?

• göremez ama sn çevrimdışı takıl :d

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...