Faceden iyi anlayan vatandaşlar bir sorum olucak size ?

Şimdi ben arkadaşımın facene girdiğimi oda kendi facendeyken anlayabilirmi mesajlarına baktğmı görebilrmi kendi facedeyken ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yok anlayamaz. ama aktif sohbette anlaşılır. yan i sen arkadaşının facesindeyken o da o anda biriyle konuşuyorsa, senin onun açtığı sohbet pencerelerine ellememen lazım, anlaşılmaması için

• hım yani o orda biriyle konuşurken ben diğer mesajları açıp okusam görünmez ona değilmi ?

• tabii ki görünmez. bunun mümkün olması mümkün değil

• sağoll :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer sohbet pencerelerini açıyorsan oradan konuşuyorsan gözüküyor

• konuşmayıp sadece mesajları okusam o görünürmü

• Öncekileri Göster
    • aynen öyle yapıyorum sağol inş gözükmüyordur :D

• :)

• Eğer ki hesabına giriş yapıldığında uyarı yapılma özelliği açıksa görür.

• nasıl yaa yani mesajlarmı okudğmuda görür ?

• Mesajları okuduktan sonra okunmadı diye işaretlersen anlamaz

• normalde anlayamaz. ama eğer ayarlarını başka bir cihazdan baglandıgımda diğerleri kapat seçeneğine getirdi ise sen baglanınca otomatik çıkarılacagı için yakalayabilir. tabi o kadar bilyiorsa )

• hıı çaktım davayı şimdii, ya yok girmem sorun değil şifresini bildiğimi biliyordaa şimdi mesajların ımerak ediyorum o faceden okudğmu görürse istemem görmesini o sebeplee yani :D

• Öncekileri Göster
    • ya okumam da sorun dğil gayet samimi arkadaşız oda benmkileri okusa rahatsız olmam çünkü kardeşim gibi sadece görmemesni istyiroum bu

• Sorun değilse neden görmemesini istiyorsun , ilginç !

• :)ne gerek varkı .fazla merak herzman insanı üzer .

• göremez ama sn çevrimdışı takıl :d

• Sohbeti çevrimiçi ise aşağıda çıkan sohbet sekmelerini açıp kapatman aynı etkiyi onda da yapar. Yeni gelen mesajlarına bakmanda aynı şekilde yeni gelmişken bir anda görüldü yazmasına sebep olur ve senin gizliliğini açığa çıkarır.

• hayır göremez

• anlamadım ama göremez

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...