ÇİN ve KORE Malı Telefonlar ??

Arkadaşlar çin malı veya kore malı telefon alan var mı? s3 s4 note3 Htc veya hangisini aldıysanız söyler misiniz? ne zamandan beri kullanıyorsunuz memnun musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Alma . Adamlar Ülkesinde Pazarda Kiloyla Satıyolar :D

• ahahahah çok güldüm yaa :D:D

• Öncekileri Göster
    • evet doğru :D:D

• :)

Erkekler Ne Diyor 10

• çakma modellerle uğraşma para verme boş yere

• ben 400 liraya note 3 alsam onu 1 buçuk yıl filan kullansam bana yeter :) normal fiyatı 2.000 lira

• Öncekileri Göster
    • g2 yi kendisi aldı zaten.alıp alıp satıyor :D çakma telefonu da o alıcakmış:D

• :D :D :D

• samsun s 3 mini var çin malı.ama orjinal smasung.şubattan beri bende.sıkıntı yok.her malları kötü olacak diye bişi yok.kaliteli malda üretiolar ama bizim esnaf kötüsünü alıp getiriyo sonra adamlara mana verio bilmeyenler.ayrıca elektronik sektörü komple orada montaj yaptırıyo.iş gücü ucuz olduğu için.

• anladım teşekkürler:)

• Öncekileri Göster
    • abla sakın alma onlardan.sahtedir onlar.bak imei numarasını değiştirip satılanlar var.bendeki öyle mesela.ama tel orjinal yani.şırnaktan almıştım ben.lakin diğer 300 -400 lükler harbi çin malı.yani geliştirip üreten onlar.tavsiye etmem.kalitesi yok bişiyi yok.880 tl iken ben 450 tl ye aldım benimkisini.diğerlerinden memnun kalmazsın.onlar çok kötüü

• hımmm peki teşekkür ederim ilgin için :)

• almam arkideş almam

• yapım kaliteleri uzun süre kullanıma el verişli deyil eksikleri var kalite kendini belli eder

• parasından belli ediyor kendisini zaten :) çakması 400 orjinali 2.000 :)

• orjinal samsung kore malıdır zaten

• Evet ama ucuzları da üretiliyorya.onlardan bahsediyorm :)

• Öncekileri Göster
    • peki teşekkürler :)

• Rica ederim :)

• s3 mini almıştım gerçeğinden pek farkı yoktu sadece hafıza çok fazla düşük onun dışında pek bir eksi'si yok

• Ne zamandan beri kullanıyorsun peki ?

• Öncekileri Göster
    • peki teşekkür ederim :)

• Rica ederim..

• Sars Değerli Yeterince yuksel oldugundan tavsiye etmem..

• Note 2 Kullanıyorum. Iphone Artık Çoçuk Kaldı :D

• çin malı note2 miii ? bende note 3 almayı düşünüyorum işte :) ne zamandan beri kullanıyorsun memnun musun ? :)

• Öncekileri Göster
    • ya ama ben 500 liralık note 3 ten bahsediyorummm :/

• Onları Sakın alma Parana Yazık

• Sakin cin mali alma kim ne derse desin onlarin ihtiyacini goruyor olabilir bende aldim s4 en basiti bataryayi cikar kokla yanik kokusu aliyorsun devamli donar takilir sinir bozar ve en son benim yaptigim gibi duvarda tuz buz olur gider

• anladm teşekkür ederim ilgin için :)

• Rica ederim ben yandim baskasi yanmasin

• iphone varken samsunga para verenin aklından şüphe ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• bende trident var çin malı sanırsam. Memnunum Allah'a şükür. elektronik şans işidir. Bana iyi çıktıysa sana kötü çıkabilir.

• hımmm teşekkürler

• Abim cakma s4 kullaniyor 350 ye almisti kamerasi disinda her seyi birebir bir sorun da olmadi

• ne zamandan beri kullanıyor peki ?

• Uc ay falan oldu

• teşekkür ederim :)

• Paranı boşa harcarsın.

• Kullandın mı ?

• Öncekileri Göster
    • En azından orjinaller ama çakma değil ;)

• Çakma can dır :)

Yükleniyor...