Çocuk esirgeme kurumlarını ziyaret etmek istiyorum

Yukarıdada bahsettiğim gibi Çocuk esirgeme kurumlarını ziyaret etmek istiyorum Ama nerede var bilmiyorum. Link atarak yardımcı olur musunuz?Hem belki birlikte toplanıp gideriz onları mutlu ederiz :)Neden olmasın ki :)

Güncellemeler:
İstanbulda olanların adrelerini istiyorum :)
Bana ettiğin, ettiğiniz bu yardımları anlatıcam onlara, onlara ulaşmamdaki etkenleri anlatıcam onlara :) keşke butun herkes duyarlı olsa bı saat dahı olsa onlara ayırsa. İçimizde sınırsız sayıda sevgi varken neden paylaşmayalım ki. Hepinizi çok seviyorum çok ama çoook tesekkur ederım :) Hayırlı geceleeeer :)

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Çocuk esrigeme diyince hiç üşenmeden aradım buldum. ( Helal Olsun )İSTANBUL Emrullah Turanlı Çocuk Yuvası (7-12) Anadolu Cd. Esentepe Mah. Kartal İstanbul 3741171 3741191 İSTANBUL Eyüp Çocuk Yuvası (7-12) Yusuf Muhsin Paşa Cd. No:32 Eyüp İstanbul 0212.5781042 5810530 İSTANBUL Fatih Geleceğimizin Çocukları Vakfı Ç.Y. (7-12) Neslişah Mah. Niyazi Misri Sk. No:3 Edirnekapı 0212.6350727 İSTANBUL Göztepe Semiha Şakir Çocuk Yuvası (0-6) Şair Arşi Cd. No:82 Göztepe/İst. 3560439 3587830 İSTANBUL İstanbul Bolluca Çocuk Köyü (0-18) Organize Cad.No:82 Göztepe İstanbul 0212.6850383 İSTANBUL Kasımpaşa Çocuk Yuvası (7-12) Darülaceze Cd. Okmeydanı Hastanesi Karşısı No:26 Kağıthane İstanbul 0212.3205511 3205512 İSTANBUL Küçükyalı Çocuk Yuvası (7-12) Mektep Cd. No: 15/ Küçükyalı İstanbul 0216.3666809 4178213 3665009 İSTANBUL Şeyh Zayed Çocuk Yuvası (7-12) Eski Londra Asfaltı Çocuk Sitesi Durağı Bahçelievler İstanbul 0212.4416938 4416942 4417021 İSTANBUL Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası (7-12) Kescidede Mah. Grifzenasım Sk. No:6 Üsküdar İstanbul 0216.3418442 6337088 İSTANBUL Yakacık H. Abbas Çocuk Yuvası (7-12) Kartal Cd. No:12 Yakacık Kartal İstanbul 0216.3771385 3771392 3771544

• Çok çok teşekküüürr ederimmm yani ne kadar teşekküür etsem azdııır, çok mutlu oldum inşallah onlarda beni görünce mutlu olurlaar :)

• Öncekileri Göster
    • İyi akşamlar :)

• Sizedee :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Bende hadi beraber edek.

• direnen kızlar çok güzel

• googlesosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu yaz araştır ordan başında sosyal hizmetler olsun

• tebrik ediyorum seni =)

• tesekkur ederım :)

• her yerde var..googleye bak çıkar..al oyuncak moyuncak bişeyler git..

• her nekadar seni tanımasam da bu yaptığın davranıştan ötürü seninle gurur duydum.tebrik ederim.

• Çok teşekkür ederiimm

• Öncekileri Göster
    • Herkesin hayatta bir kere ailesi bir kere annesi bir kere babası olur ama ne yazık ki onların yok. Onlar secmedı bu hayatı. Yalnızlık hissini ortadan kaldırmak için sadece bir gülümseme bile yeter onlara. Eğer sizlerinde oraya gidip onlarla vakit geçirmenize vesile olduysam ne mutlu bana

• ilk fırsatta...

• ne yapacaksın edip bir anlık mutlu olacaklar sevinecekler sen gidince odalar üstlerine gelmeye başlıyacak kimseleri olmadığını dahada derinden hissedecekler hemde taa ciğerlerinde biri vardı diyecekler neden gelmiyo diyecekler seninse vicdanın rahatlıyacak güzel bir davranış yaptım diyeceksin ama o çocukların gözüdnen akan yaşın sebebi olduğunu bilmeyeceksin bile bırakında rahat rahat uyusunlar. ben bunları yaşadım yaşatmayın artık

• çocuk esirgeme kurumundan çocuk istedim vermediler.. benden çocuk esirgediler :(

• Senin gibi işin dalgasında olan insanları görünce bir vicdanım olduğu için şükrediyorum. Umarım yorumuna gülüp eğlenmişsindir. Ordaki çocuklardan biri sende olabilirdin seninde gözün yollarda bir güler yüz bekleyebılırdın ama ne yazık kı empatı kuramayan ınsanlar böyle senın gıbı ısın dalgasında olurlar

• Ziyaret etmektense dost edin ! Bu daha fayadalı olacaktır

• Hafta sonları yüzünüzde ki sahte gülüşlerle gidecekseniz gitmeyin olum oralara. Oradakilerin sizin ya da başkasının şefkatine acımasına ihtiyacı yok sadece DOST lazım onlara onuda veremeyecekseniz GELMEYİN luzumu yok

• Senin gibi insanlar var mıya

• Demek ki varmış

• Öncekileri Göster
    • Herkesin kendi yapısı tabi gidip gitmemek sana kalmış :) Dilerim bigün yolun düşerde onları mutlu edersin :)

• valla bir gün gidicem aslında param olsa küçük çoçuklara kıyafet oyuncak bile almak isterim

• cok ıyı fıkır Tebrık edıyorum Her ınsanın gıtmesı ve moral vermesı lazım onlar secmedı bu yasamı . Allah Razı olsun sımdıden

• Allah hepimizden razı olsun, 15 dakika bile onlara göstereceğimiz bir güler yüze ihtiyacları var :)

• ++++++++

• gaziantep te var arkadaşım. ama sanırım uzaksın buraya :)

• istanbuldayım :)

• ykarda bir arkadaş paylaşmış tüm istanbulu :))

• çok güzel bir iş yapıyorsun işn bizede nasip olur D:

• inşallah :)

• gece gecemi

• bende çok istiyorum

• Lütfen beni ziyaret et.

• İstanbul avrupa yakası metrobus ya da metro bahcelievler duragında in medikal partın yanından yukarı cık caddeye gelince sola dön karısına çıacaktır, istersen bunların gonulluler toplulugu filanda vardır netten bulunur.

• hemen arastırıcam cok tesekkur ederıımm

• kesinlikle kutluyor ve bu konuda toplanılırsa eşimle ben de katılmak istiyoruz...

• inşallah toplanmak nasip olur. Eğer olmazsada muhakkak gidin bir saatinizi ayırın ve onların gözündeki mutluluğu görün

• Öncekileri Göster
    • nerede oturuyosunuz?

• bjk

• hep beraber derken buradaki herkezle mi hep beraber..!

• sevaptır çocuk sevindirmek 5 yıldız

• cok tesekkur ederımm :)

• ama ben uzagım ist 4 saat siz gidin benim yerimede :))

• selamlarınız ıletıcem :)

• adana yeşiloba da var ben ayda bir gidiorum daha dogrusu fırsatım oldugu dönemlerde daha sık gidiyorum... bir çocuk var tombik falan çocugun adını ordaki arkadaşları koymuş ,hekes başka birşey diyordu çocuga...ben gittim tolga dedim sana tolga dim mi dedim...kabul etti ve allahımmmmm biraz daha büyim evlenmicem onu alacam zaten :))))çok güzel bir duygu yaaaa

• umarım beni severler çünkü ben onları çok sevicem :)

• Öncekileri Göster
    • zamanla istediğin olur inşallaah :)

• inşallaha gerek yok olacak zaten :)))) teşekkür ederim

• Merhaba Sarı KuşÇok güzel bir hareket, seni alnından öpüyoruz tüm KS çalışanları emektarları olaraktan.Nerede var deme GoogleYe yaz oradan bulBelki toplanır gideriz dedin de ben seninle gelmem kız bu kılıklaAhlakım bozulurDöşü bağrı kapatırsan gelebilirim

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok güzel bir düşünce. Zira oradaki çocukların herşeyden çok birazcık sevgi ve ilgiye ihtiyaçları var. Ama günümüzde bunu düşünebilecek vicdana sahip çok az insan var. Link attıkları için ben atmıyorum. Ama güzel düşüncen için de tebrik ederim.

• Cok cok tesekkur edıyorum, azıcıkta olsa sevgı için hersey :)

• Deminden beri ağlıyorum yahu ne güzel bir insansın. Çocuklar o kadar güzel ki, nasıl terkederler ya ! Üzüntümden ölücem.

• google diye birsey varken burda adres araman ilginc. daha cok " hadi beni pohpohlayin" gibi bir soru.

• Kendi düşüncen saygı duyarım canım

• ben ziyaret değil zamanı geldiğinde almak evlat edinmek istiyorumbu kesin kararım

• Bende istiyorum evlat edinmek ama evli olmak gerekiyormu evlatlık almak için bilgin var mı

• Bende gitmek istiyorum .. Ama tek gidemem ..

• neden?

• Öncekileri Göster
    • soyle toplanıp gıtsek guzel olurdu..

• nerede oturuyosun?

• 2 hafta önce gittim,çok ağladım ama tutamadım kendimi..allah yardımcıları olsun.

• gercektenmı bende aglarım o zaman :(

• çok garip bir duyguydu ya

• Bende buradaki çocuk esirgeme kurumuna gitmek istiyorum.Gitmeden önce kurumdan izin almak gerekiyor mu?Giderkende bütçeme göre bişiler almaya çalışıcam acaba ne alabilirm?

• İzin almak gerekmiyo diyebiliyorum. Oyuncak çikolata şeker vb seyler. Sen cocuk olsan ne alınsa sevınırdın dusun ve onu al :)

• Öncekileri Göster
    • Ben sozlum le gittim arastirdik ama dirrk esirgeme kurumu vermiyor artik
      Avukat tutman gerekli
      İlk il aile merkezinden basvuru yapiyosun danisma ordan
      Sartlar
      Evlilik
      Sigorta
      Ev
      Annr baba ve yakinlarinin psikolojik rahatsizlik olmdigina dair belge
      Ve 30 yas sarti gerekli
      Ardindan avukat

• çok teşekkürler bilgi için