• Sor
  • Bence

2014 yılından beklentileriniz nelerdir ?

Ben dünyamız ve geleceğimiz adına bir hayli endişeliyim... Sorun şu ki süper güçlerin bu umurunda bile değil ... Zayıflar ölsün güçlüler yaşasın... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sadece huzurlu bır yıl ıstıyorum

• Huzurlu ve saadetli bir ömür inşaallah

• Öncekileri Göster
    • ben teşekkurederım.

• Sağolun var olun daim olun inşaallah...

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir beklentim yok. Yeter ki beraberin de sorun getirmesin. İyisi mi ne koksun ne bulaşsın.

• Gölge etme başka ihsan istemez diyorsun yani :) Bu da güzel :)

• harika bir soru tesekkürler :)cok sey istemiyorum.. istediğim işin olmasını ve bu işte basarılı olmak istiyorum..

• Benda başarılı olmanızı yürekten diliyorum..

• çok teşekkürler :))

• Rica ederim... :)

• Her sene bişey bekliyozda noluyo ya eninde sonunda babayı alıyoz bırak Allah aşkına önceki 19 yıldan ne gördükki 2014ten ne görek :((

• ümitvar olmak gerekmez mi ?

• Öncekileri Göster
    • Canın sağolsun... Güle güle...

• Sağolasın :D

• süreyya ablanın kızı 36 yaşında evde kaldı hayırlı bir kısmet bulup evlensin,naciye ablanın gelini 5senedir gebe kalmaya uğraşıyor bu sene inşallah,sabriye halamın oğlu burhan subay çıktı göze geldi kurşun döktürdük onunda üstündeki nazarlar geçsinn istiyorum.

• Kurşuna ne hacet Her şey Rabbimden ..Ne istenirse ondan... İnşaallah ne diyelim :))) Çok hoş bir yorumdu onu da söyelmeden geçemiycem... Teşekkürler ediyorum :)

• Öncekileri Göster
    • ayy ne diyeydim de paşam beğenseydi kutup ayılarının selameti mi dicem kendi öz eşrafım varken ayılarımı düşüncem be :/

• Gerçekleşmesi duasıyla arkadaşım... İnşaallah :)

• Ben kendim için çok endişeliyim :D

• Hayrola ne oldu ki ?

• Cok bencilim coookk... :/ yeni bir duzen istiyorum...

• Sevdiklerimle mutlu bi' yıl istiyorum, gerisi mühim değil.

• Sevdiklerinle mutlu bir ömür geçirmen duasıyla...

• Çok çok şeyHepside olacak...

• İnşaallah deki olsun... Aksi halde olmaz !

• valla bir bebek bekliyorum kocamı kandırırsam :D

• İnşaallah... Sen halledersişn o işi :)

• akşamlar ve geceler yok olsa? :)

• Yerine ne koyacağız ? :)

• Öncekileri Göster
    • malesef bilemedin tersi olacaktı

• :)))

Erkekler Ne Diyor 8

• Farketmez be kanka. Gelir gider yıllar öyle.

• aynen devam değişiklik beklemiyorum

• maaşlara yüzde 200 zam , tazminatlarımda zamlanmalı işe gitme çok fazla haftada 1 gün neyine yetmiyor .. sonra fm 2014 oynamam gerek ama pc yenilenmeli kasmaya basladı cunku .. spor aşkım bitmesin ve git gide daha da forma gireyim öyle yani

• Yeni hayat istiyorum, bu yil benim olsun :)

• okullar kapatılsın :D

• :)))

• ayy ne diyeydim de paşam beğenseydi kutup ayılarının selameti mi dicem kendi öz eşrafım varken ayılarımı düşüncem be :/

• :) kızdın mı sen ? öyle keyfin yerine gelsin diye yazdıydım ben onu . ama kutup ayılarını da düşünmek lazım

• Ben 2016 dan bekliyorum.2014 s.git.

• :))

• benim beklentilerim bu sene yüzmeyi adam gibi öğrenicemehliyet alıcammotorsiklet için para toplucam(honda scr 250)sixpackler geliyor bu sene

• Süper :)

• eyv

• önce sağlık sonra huzur

• İnşaallah arkadaşım...

Yükleniyor...