Üniversitede kredi sistemi

Ben bu isi hic anlamadim. Biri bana anlatabilir mi genel olarak? Bir de benim 6 kredili bir dersim var ama derse hic girmedim yoklama yok diye. Sinavda kotu not alırsam ne olur? Cok etkiler mi?

Güncellemeler:
Adam gibi cevap veren arkadaşlara tesekkurler..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şöyle anlatayımmat 1 4 kredi CC (2)fizik 1 4 kredi FF(0)kimya 4 kredi DC(1.5)lineer 2 kredi CC(2)Bunlar dönem sonu derslerin kredileri ve aldığın notlar olsun ortalaman şöyle hesaplanıyorkredi x not(4x2)+(4x0)+(4x1.5)+(2x2)=14(yarıyılda topladığın puan)toplam kredi sayısı=1414:14=1yani kredi senin dönem sonu ortalamanı hesaplarken kullanılır

Erkekler Ne Diyor 5

• üstteki derslerden 6 kredi alamassın sora diğer derslerde gider derken doğal olarak okulun uzar..

• bu soruyu sorduğuna göre senin okulla falan ilgin yok demektir...bu saatten sonrada ailenin parasını boşa heba etme bırak okuyacak olan okusun

• Bilmiosan bu foku git mektebini oku demişler ama onu da becerememişsin bravo bravo alkış :D

• eger tek dersin kredisi 6 ise kalirsan coker genel ortalama :D

• sence :D ne mantıksız bişey sormuşun :D devamsızlıktan kalma da nottan kalsanda bişey olmaz :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...