Evde tavşan beslemek günah mı?

evimizde adını kuzu verdiğimiz bir tavşanımız var beslemenin günah oldugunu söylüyorlar, doğru mudur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayır bir ara bu konuyu Nihat Hatipoğluna tavsan yada güvercin beslemek ugursuzmu dıye sordular Hoca , onları ALLAH yarattı hayvana uğursuz demek doğru değil dedi. Bir tek evin içinde köpek oldugunda melekler girmiyormuş eve bu şekilde biliyorum ama tavşan bende besledim neden bir hayvana bakmak ona sahip çıkmak günah olsun ki bilemicem bence iyi şekilde bakarsak inşaALLAH sevap bile olur

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

• soruya gel sfhfdghdfdfgslşdsjgdfgsdfgsd

• hayır değil..

• Besleyeceksen besle kardeşim, günah falan değil..

• bilemem

• kurban bayramında kurbanlık kuzu die kesmediğin sürece caizdir.

• evde yobaz beslemek günah ama tavşanı bilmiyorum :((

• sorudaki mantık hatasını göremeyecek kadar gözünüz körse benim yapacak birşeyim yok :((

• birileri birşeyler öğrenmeye çalışırken onları aşağılamak cevap oluyor mu ?

• Eğer günah ise benim yatacak yerim yok. Toplamda 3'ü yetişkin 8'i yavru olmak üzere 11 tavşan besledim. En son beslediğimiz (ismi kıvırcık inekti) minik mi minik bir şeydi. Kız kardeşimi büyümez diye kandırmışlar o da almış. Tabi 6 ay sonra inek kadar olunca komşunun köyüne yolladık. Onlar da bi' zaman sonra öldü dediler ama ben yediklerinden şüpheliyim.

• Angell beni şaşırtmaya devam ediyorsun.

• ay o yavrucakları nıye yıyorlar ya çok gıcık oluyorum tavsan yıyenlere yazık ya bende besledım ama kafese sığmıyordu artık verdim malsf

• )+(

• tavşan mı söylüyor

Yükleniyor...