Amerika'ya Gideceğim, Sizce En Çok Nereleri Görülesi?

Amerika'ya gideceğim. Sizce en çok nerelere gideyim aklınızda bir yerler var mı? Bildiğiniz, gittiğiniz ya da gördüğünüz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Amerikanın bir çok yerini gezdim. Özellikle doğu kıyısını seviyorum. Batı daha bohem geliyor bana.

New York - DÜnyanın başkenti. Görülmesi şart. Zaten büyük ihtimalle uçuş orayadır ilk olarak.

Washington D.C. - Gezilecek görülecek o kadar çok yer var ki orada.

Diğer güzel yerleri ; Miami, Chicago, BOston, Philadelphia, Orlando. Hemen aklıma gelenler.

Orta bölgeler biraz kırsal olsa da oralarda da ilginç yerler var.

Örneğin ben biraz parama kıyıp Las Vegas bölgesinde kalırdım. Kumarhaneleriyle meşhur bu şehirde Hoover Dam, Grand Canyon gibi ilginç yerlere giderdim.

Batıda LA, San Francisco ilginç yerler.

Tam olarak neye ilgi duyduğunuzu açıklarsanız daha detaylı şeyler yazarım.

Örneğin müze mi görmek istersiniz ?

Gece hayatı mı ilginizi çeker ?

Alışveriş ?

Doğal yaşam ?

Spor ?

Biraz açıklama yaparsanız yardımcı olurum.

• Batı daha kendine özgüdür. Doğu avrupaya benzer. Batı daha sanatsaldır, doğu ise materyalist.

Amerikada kurallar çok katıdır. En fazla aptal tursit ayağına yatarsınız. Gece hayatında öyle bir sınır görmedim ama varsa da uyarırlar sizi. Her eyalet farklıdır bu tür konularda.

Yamaç paraşütü Türkiye'de de var. Chooper turu için Grand Canyon en güzel rota. Amerikanın en güzel yanı 1 saat mesafede her yer yemyeşil ve doğa uçsuz bucaksız. Doğaya her yerde erişebilirsiniz. Dıgıdık kulüpleri her yerde:)

• Hadi ya batıyı istemiştim bende en çok :) Aslında herşey diyebilirm Ama alışveriş hastası değilim daha çok kendimi nasıl eğlendirebilirim derdindeyim :) Gece hayatında 21 yas sınırı varmıs heralde ben 20yasındayım ama yazın gidiceğim için 21 gözükecm sorun olur mu bilmiyorum. Ekstrem sporlar istiyorum misal yamac parasutu ucaktan atlamak helicopter turları dusunuyorum Montana'yıda görmek istiyorm yemyesil bir yer ata binmek güzel olur sanırım :) gibi gibi. Batı yakası daha sakin geldi bana sanki

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...