Içkiler ve tatları desem...

Arkadaşlar beğendiğiniz içkileri ve tatlarını, verdiği hazzı paylaşır mısınız.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Rakı' nın o yoğun anasonlu kokusu enfestir..Şarap midene doğru akarken usulca ateşler seni.Ve sıcak bir yaz günü soğuk bir bira kadar iyi bir şey yoktur..

Kızlar Ne Diyor 6

• RakıCinTekilaBaşka da seve seve içtiğim bir şey yok.

• ne hazzı amk hepsi bok gibi...kafa yapsın diye ara sıra tüketiyoruz işte.

• ŞarapViskiCinTekila

• Şarap . Önce koklarsın alırsın bir yudum.. Kıpkırmızı dağılır ağızının içine, yuttuğun anda ''şaap'' diye bir ses geliyorsa tam o anda ;dünyanın en güzel melodisi çalmaya başlar, Makan algın değişir,gülümseme hakimdir.

• Şarabı hiç böyle güzel icemedim

• Öncekileri Göster
    • peki anladım teşekkür ederiim

• Bir şey değil :)

• absinthe denemek isterdim halüsinasyon yapıyomuş

• Direk kolonya icebilirsin

• Öncekileri Göster
    • Yanlış bilgiler var burada Türkiye'de satılanları da çarpar ama alkol oranı değildir onun halüsinatif maddesi.. Acı pelinden elde edilen thujone maddesidir. Eğer ki bu ünlü ressam Van Gogh'un elinde ki gibi oranlara sahipse duyduğunuz sesler kulağınızı kesmenize neden olabilir.

• Bu korkunçlu ickiden uzak duralım :D

• içki yok ama tatlılardan baklavaa

• Bu da guzelmis :D bnde künefe diyorum o zaman :D

• Öncekileri Göster
    • Öyle olsun iyi geceler (:

• iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Tatlarını anlatamayız Beğendiğim içkiler; Rakı-Viski-Votka-Tekila

• Jack daniels, daha iyisi yok! :P

• icilen 5 biradan sonra 5-6 shot jagermeister cennetin kapılarını aralarchivas regal olsun yeni rakı olsun absolute olsun sheridan's olsun bunlar benı mutlu eder

• link Şu an kendilerini hazırlıyorum o yüzden şimdilik favorim.Şarkıda hazzını güzel açıklıyor zaten.

• Türklerde içki kültürü yoktur onlar sadece şarap viski votka vs. gibi tatları ayırt edebilir , şahsen garson olarak çalışırken adamın istediği şarap yoktu başka bir şarap koydum anlamadı , acaba çok mu benzer diye patrondan izin alıp tattım ve ikisinin alakası yoktu

• Haklısın

• 1-Rakı2-Absinthe3-Newcastle Brown Ale

• hepsı bok gıbı sırf kafa olsun dıye ıcıyorum

Yükleniyor...