Dizimag davet kodu arıyoruum

ya arkadaşlar şu mübarek dizimag kadar güzel bir olay yok ama üye olamyorum. yardım edicek biri, gözünüzü seviyiim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nereden gönderiliyormuş ?

• gizli olduğun için mesaj atamıyorum, beni eklersen ordan atabiliriim

• Maile gerek yok ben size kod göndereceğim mesajınıza cevap yazarım.

• valla hiç bilmiyorum ki. e-maile galibaa. mesajdan göndereyim ben e-mail adresimii

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• ne davet kodu ya üye olabilirsin ücretsiz ya da harikadiziizle net var oradan da izleyebilirsin.

• donanımhaber sitesine bak istersen link verdik amme kızmazlar umarım oradan takip edebilrsin orası da bu site gibi büyük bir kitlesi var. :) evet yeni gelen bölümleri haber veriyorlar güzel bir olay.

• aynen çok küfür falan oluyomuş o yüzden bu ssteme geçmişler. ya en çok yeni bölüm geldiğinde haber veriyolarmış, ona çok heveslenmiştim. ben de izliyorum bayağı, the walking dead, arrow falan ama maleseef

• yoo dizimag da bakıyım the walking dead, avatar korra, almost human, hell on wheels izlediklerim ama işte yorum yapmıyorum birde dizileri bilgisayara indiriyorum hiç uğraşamam takılıyor beni deli ediyor, dizimag galiba çok küfürlü ve argolu konuşmalar yüzünden geçmiş herkes üye olmasın diye.

• Öncekileri Göster
  • Dizimag ile yabancıdiziizle.net in ne farkı var ki oraya üye ol

• sağol yine dee :)

• Keşke yardımcı olabilseydim :)

• allah allah, bana denk geliyo herhalde, alıştım dizimag e. biraz daha bakıyım, olmazsa ordan devam edicez artık

• Öncekileri Göster
  • daha dun bırıne gonderdım . eskıden ucretsızdı. 100 puna toplamak cok kolay degıl. eskıden kufurlu saygısızca kousuldugu ıcın galıba davetıye ıle yapıldı.. 100 puan toplamak da cok kolay degıl arkadaslar bolum ızleyecen yorum yapaca vs normal kullanıcı 20 gunde falan yapar yanı

• of yapma ya. ben unutuyorum o zaman o üyelik olayını. anlamadığım, her site üye toplamaya çalışır bunlar neden böyle bir düzen kurmuşlar anlamadım. ben de bayağı bir izliyorum da üyeliğe ulaşamıcak hiç bir zaman herhalde :D

• evet ben yurt dısıdayken devetıyelıye donmus gıttı eskı statuler. ben baya ıyı kullnaıcıydım. arkadasım kullanıyo benım uyelıgı oda gunde 3 bolum falan ızlıyor ona ramne 30 puan yapmıs yorumsuz...2 ayda. bu ne be bolum basına 0.3 puan sen dusun

• yapma ya, aslında amaç mantıklı da saçma olmuş ya. sanırım üyelere yeni bölüm çıkınca mesaj atılıyomuş, bilmiyorum bir şekilde üye olmak lazım. 100 puan da cidden fazla

• Eğer gönderebilecek varsa, bana da lütfen.

• bi ben buluyum da :D

• Bende yeni duydum demekki sne bizden ilerdesin.

• Şans yanında olsun ne diyelim

• bilmem çok duyulmuş bir site aslında. çok fazla yabancı dizi izliyorum, üyelik olsa daha rahat olucak ama sorun çıkıyo işte

• dizimag kin ne oldugunu sorabilirmiyim ?

• ya ne bileyim, ben hayatimda hic dizi takip etmedimki

• yapmayın ya, yabancı dizileri yayınlayan bir site işte

• Bilmiyorum dizimag filan.

• ara ara belki de bulursun.

• canımsın <3

• okcanım

• içim bir hoş oldu <3 tatlım...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...