Dizimag davet kodu arıyoruum

ya arkadaşlar şu mübarek dizimag kadar güzel bir olay yok ama üye olamyorum. yardım edicek biri, gözünüzü seviyiim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nereden gönderiliyormuş ?

• hiç bir bilgim yok, sistem çok saçmaymış. üyelerin bir puanı oluyomuş galiba, yüksek olanlar davet kodu gönderiyomuş falan

• Öncekileri Göster
    • Maile gerek yok ben size kod göndereceğim mesajınıza cevap yazarım.

• gizli olduğun için mesaj atamıyorum, beni eklersen ordan atabiliriim

Erkekler Ne Diyor 8

• daha dun bırıne gonderdım . eskıden ucretsızdı. 100 puna toplamak cok kolay degıl. eskıden kufurlu saygısızca kousuldugu ıcın galıba davetıye ıle yapıldı.. 100 puan toplamak da cok kolay degıl arkadaslar bolum ızleyecen yorum yapaca vs normal kullanıcı 20 gunde falan yapar yanı

• yapma ya, aslında amaç mantıklı da saçma olmuş ya. sanırım üyelere yeni bölüm çıkınca mesaj atılıyomuş, bilmiyorum bir şekilde üye olmak lazım. 100 puan da cidden fazla

• evet ben yurt dısıdayken devetıyelıye donmus gıttı eskı statuler. ben baya ıyı kullnaıcıydım. arkadasım kullanıyo benım uyelıgı oda gunde 3 bolum falan ızlıyor ona ramne 30 puan yapmıs yorumsuz...2 ayda. bu ne be bolum basına 0.3 puan sen dusun

• of yapma ya. ben unutuyorum o zaman o üyelik olayını. anlamadığım, her site üye toplamaya çalışır bunlar neden böyle bir düzen kurmuşlar anlamadım. ben de bayağı bir izliyorum da üyeliğe ulaşamıcak hiç bir zaman herhalde :D

• Bende yeni duydum demekki sne bizden ilerdesin.

• bilmem çok duyulmuş bir site aslında. çok fazla yabancı dizi izliyorum, üyelik olsa daha rahat olucak ama sorun çıkıyo işte

• Şans yanında olsun ne diyelim

• ara ara belki de bulursun.

• aradım aradım buldum tatlım :)

• Öncekileri Göster
    • okcanım

• canımsın <3

• Eğer gönderebilecek varsa, bana da lütfen.

• bi ben buluyum da :D

• Dizimag ile yabancıdiziizle.net in ne farkı var ki oraya üye ol

• dizimagin sistemi falan daha iyi, ne zaman yabancıdiziizle.net ten izlesem sorun çıkıyo yine dizimag e dönüyorum

• Öncekileri Göster
    • Keşke yardımcı olabilseydim :)

• sağol yine dee :)

• ne davet kodu ya üye olabilirsin ücretsiz ya da harikadiziizle net var oradan da izleyebilirsin.

• link kod istiyo canım.olunsa böyle buralarda kendimi yırtarmıyım üyelik kodu da üyelik kodu diye :D

• Öncekileri Göster
    • aynen çok küfür falan oluyomuş o yüzden bu ssteme geçmişler. ya en çok yeni bölüm geldiğinde haber veriyolarmış, ona çok heveslenmiştim. ben de izliyorum bayağı, the walking dead, arrow falan ama maleseef

• donanımhaber sitesine bak istersen link verdik amme kızmazlar umarım oradan takip edebilrsin orası da bu site gibi büyük bir kitlesi var. :) evet yeni gelen bölümleri haber veriyorlar güzel bir olay.

• Bilmiyorum dizimag filan.

• dizimag kin ne oldugunu sorabilirmiyim ?

• yapmayın ya, yabancı dizileri yayınlayan bir site işte

• ya ne bileyim, ben hayatimda hic dizi takip etmedimki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...