Incinen ayak bileğine ne iyi gelir

Incinen ayak bileğine ne iyi gelir incinen ayak bileğine ne iyi gelir ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hep klasiktir..Bir leğen, bir sabun..ovala..Ha, yok bana sihirli parmaklar lazım dıyorsan gizli, sana bir fizyoterapist numarası verebılırım.. dsad

Erkekler Ne Diyor 10

• öpeyimde geçsin

• Bir Koca Kadın ilacı... Zeytin yağı ile ovalamak.Modern tıpKas Gevşetici.

• Dinlen, buz koy, sar.parasetamol veya ıbuproten , lokal merhem veya kremler kullanabilirsiniz.

• sanırım doktor

• Ciddi bir şey değilse sıcak su falan, orta halli bir durumsa eczaneden bir krem oksijenli bir bezle sarabilirsin, 2-3 gün geçmezse doktor iyi gelir. :D

• doktor sargı verdi de düzelmedi

• zamanında ayağım burkulmuştu doktora gittim sargı verdi ama üzerine zor basıyordum yavaş adım atabiliyordum tam düzelme 1 ay falan sürdü krem sürüp yastığın üzerine koyuyordum ayağım yukarıda duruyordu, doktora gittiysen endişelenicek bir durum yok.

• ödem olmuşsa buz iyi gelir çok süre geçtiyse bandaj sar cayırt

• İncindiği anda buz koyman iyileşme sürecini azaltır.Krem falan sür işte başka bi' şey yapamazsın

• heee krem sürelim ozaman

• ilac________________________________

• sıcak suda sabunla ovala gitsin

• Masaj yaptırırım ben olsam.

Kızlar Ne Diyor 6

• ben-gay krem sür. kokusu naneli ve yoğundur, kolay kolay gitmez ama etkilidir.

• Sen gaymisin fjdkkd

• ilacın ismini koyarken bunu hiç düşünmemişler :D

• Hahaha :D

• ben gay sür bişi kalmaz ama kokusundan sikayet edebilirsin

• Buz iyi gelir

• ayağının üzerine çok basma.kas gevşetici veya ağrı kesici bir jelle hafif masaj yapıp ayağını yüksekte tut.

• doktor :(( ama acile gidemem bugun dersen eczaneden prepagel jel ve elastik bandaj al sar güzelce ayağını jel sürdüktewn sonra

• Buz koy volteran var ise krem sür

Yükleniyor...