Şarkı indirme programı önerebilir misiniz?

netten şarkı indirme programları olur ya hani onlardan sağlam bitane indirebileceğim bir lin önerebilirmisiniz. kullanımı ve kurulumu kolay olsun lütfen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• orijinal046 rumuzlu arkadaşta belirtmiş.en verimli ve hızlı yol youtube içereğini mp3 olarak kayıt etmek.bunun yine en basit ve hızlı yolu link linkteki adrese ilgili youtube linkinin yapıştırılıp download edilmesi.

• sağol .)

• :) tamam sakin.
      gerçekten çok basit bir işlem.sadece verdiğim linke tıklayacaksın program inecek

inen programa mouse unun sol tuşu ile 2 kere tıkla.çıkan uyarıya çalıştır seçeneğine tıkla.
      kurulum gelir.
      sonrasında yapman gereken sadece next seçeneklerine tıklaman.en sonunda finish dersin.oldu bitti bu kadar.:)

• başıma ağrı girdi sinir oldum kendime :( cidden pes ettim seni en iyi cevap seçsem sende vazgeçermisin başarısısızm ben .(((((((((((((((

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• bearshare lime wire

• bearshare en iyisi

• Programa gerek yok aslında...Youtube'dan bul şarkıyı verdiğim adresteki boşlupa şarkının linkini kopyala ondan sonra videoyu dönüştür de. Çıkan sayfada download yazar oraya tıkla indir...

• winamp yok bende yükleme kurma olayını başaramadımdan program indiremedim winamp da kuramıyorum bu iş yatar beceriksizim ben teşekkürler

• Mp3 player olarak winamp kullanmayı dene... Kullandığın programdan kaynaklanıyor...

• Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Player, dosya türünü veya dosyayı sıkıştırmak için kullanılan codec bileşenini desteklemiyor olabilir. hata veriyo

• Öncekileri Göster
  • kesinlike: i mesh yada limewire prgramlardından birini indirebilirsin...(sadece muzik degil ; video ,resim ,oyun gibi dosyalarada ulasabilirsin yine) ancak unutulmaması gerek bişi daha var: bu programları pcin de ; virus programı varken kullan ...cunku dosya indirdiğinde (muzik vs..) virus indirme durumlarıda olabiliyo sonucta. paylasım sitesi bunlar ; buyuk bir ağla herkes kendi pc sinde olan muzikleri paylasıyo ,bu programlar sayesinde...ancak pc ler icin bişiler indirme konusunda ; olmazsa olmazlardan denebilir. birde kurulum yaparken ; sadece destkop ögesini masaya yapsıtır; quick launc iconu da kurmassan daha iyi olur. ...

• okadar güzel anlatmışsınki ama bende okadar başarı nerdee :( bikaç kez denedim kuramadım lime wireyi. son yazdıklarını hele hiç anlamadım bu konuda o denli nötrm

• bear share :)

• ares

• ares iyidir ya indir rahat et netten indiremezsin belki ama istediğin şarkının yaz ismini indir

• şimdi youtube ye giriyorsun istediğin şarkıyı buluyorsun daha sonra bu link i ayrı bir sayfada açıyorsun. Youtube de bulduğun şarkının linkini açtığın sayfadaki yerine yazıyorsun.Videoyu dönüştüre tıklıyorsun.download a tıklıyorsun videoyu mp3 e çeviriyor.Her indireceğin şarkıya bunu yapıyorsun. teşekkür ederim hiç gereği yoktu en iyi cevap seçmen için :)))

• evet haklısın iyi geceler..

• ben sana laf çarptırmak amaçlı yazmadım :( sakın alınma . okadar uğraştın benle. tanıdığım bu işi bilen güvendiğim biri olsa buraya yazarmıydım ah be arkadaş :)

• rahatsız olacak bir durum içerisinde değilim. sadece sana yardımcı olmak istedim.Pişmanımmmmmm. "nette her tanıdığınla hemen gönder al yaparsan başına neler gelir onu biliyorum" bu yazdığından da bşey anlamadım. Özel şeylerin olacağını düşündüğümden güvenilir, tanıdık birinden yardım iste dedim zaten.

• Öncekileri Göster
  • bak sana tavsiyem chrome aç ve yotube download eklentisini ekle.sonra istedigini yotube de ara ve videonun üzerinde download yazar hem mp3 e cevirir.

• ben teşekkür ediyorum..pc özellikleri iyi ise kaspersky kullanın...artık her yer sitelere giriş bile kötü amaclı yazılımlar oluyor aman dikkat.iyi aksamlar

• o yüzden kolay bişey varsa diye öneri istedim çok teşekkürler ilginize

• pes etmeyin..int de nherşeyi indirmeyin.güvenlik bilginiz yok ise kötü olabilir.

• Öncekileri Göster
  • şunu dowland ede kur her video her müzik dinlemede orda hemen dowland der ona tıkla indirirsin pc ye link

• türk sitesinden dowland edecen zaten türkçedir program

• ben vazgeçtim başaramadım indiremiyorum yüklemiyo ben yanlış yapıyorum sanırım bende yabancı dil yok iice çorba oldu :(

• sen dowland edip kurdun mu programı ve müzik indirdin mi ondan

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• ares

• ares belki yavaş ama basit

• bak tamindir onu tıkla ordan indir

• :)))

• ayağını kirletme sen ben sana link bunlardan alırım :)))

• Öncekileri Göster
  • katiliyorum ares saglam bir program kullanimida gayet basit link

• indirdim masa üstüne bana kurmamda yardım edermisiniz hiç bilmiyorum

• REAL PLAYER

• hemennnn:) link burdaki tüm videoların linkini kopyalayıp asağıdaki linke yapıstırman yeterli,mp 3 olarak incektir hemen link

• denedim olmuyo

• birlikte ac de,varsayılana tıkla windiows media player de bikez bakalım olur belki.
      olması lazım

• Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Player, dosya türünü veya dosyayı sıkıştırmak için kullanılan codec bileşenini desteklemiyor olabilir.
      hata veriyo

• Öncekileri Göster
  • ares iyidir ya

• kurmayı becerebilsem iyidir tabi

Yükleniyor...