• Sor
  • Bence

Şarkı indirme programı önerebilir misiniz?

netten şarkı indirme programları olur ya hani onlardan sağlam bitane indirebileceğim bir lin önerebilirmisiniz. kullanımı ve kurulumu kolay olsun lütfen

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• orijinal046 rumuzlu arkadaşta belirtmiş.en verimli ve hızlı yol youtube içereğini mp3 olarak kayıt etmek.bunun yine en basit ve hızlı yolu link linkteki adrese ilgili youtube linkinin yapıştırılıp download edilmesi.

• banada öğret :(

• Öncekileri Göster
    • :) tamam sakin.
      gerçekten çok basit bir işlem.sadece verdiğim linke tıklayacaksın program inecek

inen programa mouse unun sol tuşu ile 2 kere tıkla.çıkan uyarıya çalıştır seçeneğine tıkla.
      kurulum gelir.
      sonrasında yapman gereken sadece next seçeneklerine tıklaman.en sonunda finish dersin.oldu bitti bu kadar.:)

• sağol .)

Erkekler Ne Diyor 10

• bear share :)

• bearshare en iyisi

• bearshare lime wire

• kesinlike: i mesh yada limewire prgramlardından birini indirebilirsin...(sadece muzik degil ; video ,resim ,oyun gibi dosyalarada ulasabilirsin yine) ancak unutulmaması gerek bişi daha var: bu programları pcin de ; virus programı varken kullan ...cunku dosya indirdiğinde (muzik vs..) virus indirme durumlarıda olabiliyo sonucta. paylasım sitesi bunlar ; buyuk bir ağla herkes kendi pc sinde olan muzikleri paylasıyo ,bu programlar sayesinde...ancak pc ler icin bişiler indirme konusunda ; olmazsa olmazlardan denebilir. birde kurulum yaparken ; sadece destkop ögesini masaya yapsıtır; quick launc iconu da kurmassan daha iyi olur. ...

• okadar güzel anlatmışsınki ama bende okadar başarı nerdee :( bikaç kez denedim kuramadım lime wireyi. son yazdıklarını hele hiç anlamadım bu konuda o denli nötrm

• Programa gerek yok aslında...Youtube'dan bul şarkıyı verdiğim adresteki boşlupa şarkının linkini kopyala ondan sonra videoyu dönüştür de. Çıkan sayfada download yazar oraya tıkla indir...

• indiriyo ama çalışmıyor :(

• Öncekileri Göster
    • Mp3 player olarak winamp kullanmayı dene... Kullandığın programdan kaynaklanıyor...

• winamp yok bende yükleme kurma olayını başaramadımdan program indiremedim winamp da kuramıyorum bu iş yatar beceriksizim ben teşekkürler

• ares iyidir ya indir rahat et netten indiremezsin belki ama istediğin şarkının yaz ismini indir

• şimdi youtube ye giriyorsun istediğin şarkıyı buluyorsun daha sonra bu link i ayrı bir sayfada açıyorsun. Youtube de bulduğun şarkının linkini açtığın sayfadaki yerine yazıyorsun.Videoyu dönüştüre tıklıyorsun.download a tıklıyorsun videoyu mp3 e çeviriyor.Her indireceğin şarkıya bunu yapıyorsun. teşekkür ederim hiç gereği yoktu en iyi cevap seçmen için :)))

• pcm de bunun yapabilmek için bi program indirmem gerekli :) dimi. ?

• Öncekileri Göster
    • ben sana laf çarptırmak amaçlı yazmadım :( sakın alınma . okadar uğraştın benle. tanıdığım bu işi bilen güvendiğim biri olsa buraya yazarmıydım ah be arkadaş :)

• evet haklısın iyi geceler..

• bak sana tavsiyem chrome aç ve yotube download eklentisini ekle.sonra istedigini yotube de ara ve videonun üzerinde download yazar hem mp3 e cevirir.

• chrome aç mak ne demek ben pek çakmam bu işlerden .(

• Öncekileri Göster
    • o yüzden kolay bişey varsa diye öneri istedim çok teşekkürler ilginize

• ben teşekkür ediyorum..pc özellikleri iyi ise kaspersky kullanın...artık her yer sitelere giriş bile kötü amaclı yazılımlar oluyor aman dikkat.iyi aksamlar

• ares

• şunu dowland ede kur her video her müzik dinlemede orda hemen dowland der ona tıkla indirirsin pc ye link

• Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Player, dosya türünü veya dosyayı sıkıştırmak için kullanılan codec bileşenini desteklemiyor olabilir.
      hata verdi

• Öncekileri Göster
    • ben vazgeçtim başaramadım indiremiyorum yüklemiyo ben yanlış yapıyorum sanırım bende yabancı dil yok iice çorba oldu :(

• türk sitesinden dowland edecen zaten türkçedir program

Kızlar Ne Diyor 6

• ares

• hemennnn:) link burdaki tüm videoların linkini kopyalayıp asağıdaki linke yapıstırman yeterli,mp 3 olarak incektir hemen link

• başka hiç birşey yapmama gerek yokmu. hiç anlamıyorum bu işlerden :(

• Öncekileri Göster
    • birlikte ac de,varsayılana tıkla windiows media player de bikez bakalım olur belki.
      olması lazım

• denedim olmuyo

• katiliyorum ares saglam bir program kullanimida gayet basit link

• indirdim masa üstüne bana kurmamda yardım edermisiniz hiç bilmiyorum

• ares iyidir ya

• kurmayı becerebilsem iyidir tabi

• ares belki yavaş ama basit

• teyzecimmm o programı kullanma virüs dolu oralar kıyamam sana :)))

• Öncekileri Göster
    • :)))

• bak tamindir onu tıkla ordan indir

• REAL PLAYER

Yükleniyor...