O Ses Türkiye'deki Tuğçe Gendigelen

hakkında ne düşünüyorsunuz? program yayımlandığı andan itibaren nefret kazandı. başta kızı hoş bulmuştum, videoyu daha sonra izleyince gerçekten bencil kendini beğenmiş oldugunu fark ettim. 'Türkiye'nin artık iyi bir vokale ihtiyacı olduğu için geldim' gibi cümleleri ile kendisine olan sempatimi kaybettim. siz ne düşünüyorsunuz? (ayrıca fiziği beylerin övdüğü kadar güzel değil, birçok sıradan kızın vücudu çok daha güzel. göbeği var, bacakları orantısız)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• o programların hepsine uyuz oluyorum işin ilginci o tür programları sevenlerede uyuz oluyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• kendini beğenmiş bir tip

• Bir insanın iddialı olmasında yanlış olan nedir? Kişinin bir konuda kendisini iyi görmesinde yanlış olan nedir..?Sahte bir mütevaziliğe bürünmesinden tonlarca kez yeğdir...

• İzmeyin öyle salak şeyleri.

• onu bunu tanımam bir numara yasemin yarışmacıalrdan favorim athena ebru

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzellik yarışması değil, ses yarışması.Kızın hakkını yemek doğru olmaz. Bir ilke imza attı ve bunu herkesin gözüne de serdi.Hani o programda hakettiği başarıyı yakalamasa bile bu hırsla o çok iyi yerlere gelir.Şu da bi' gerçek, o tarz programlar birçok yeteneği heba ediyor.

• öncelikle sesine bişey demiyorum ama kendini çok beğenmiş bide o kadar kısa elbise giyinilir mi o seksi dansları neydi öyle izlerken ben utandım tövbe tövbe dedim bende biraz kısa giyiyorum ama bu çok aşırıo uzun saçına ne demeli uzun saçtan nefret ediyorum

• Cok çirkin bence yüzü

Yükleniyor...