Sizce bu birliktelik nasıl olur?

sevgilim çok iyi annesi beni istemiyo babası zaten yok cok iyi mutluyuz aslında ama benim basımdan bir söz geçti o da aile yüzünden bitmişti benim ailem bu çocuğu seviyo hem maddi durumları yok hem ailesi beni istemiyo istememekten ziyade kadın aramızı bozmak için herşeyi yapıyo ve çok çirkef bir kadın kendimi sevdirmek için arıyorum ne var niye arıyosun diye tersliyo çocuk ne kadar annemi önemsemiyorum dese de o da çok korkuyo annesinden bu birliktelik nasıl olur sizce . zaten ilk sözümde mahvolmustum bu da öyle biterse ölürüm artık :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sıkıntılı bir durum :)

• evet :(

• olmaz bu birliktelik yeniden dene şansını..

• nasip

Erkekler Ne Diyor 10

• bence güzel olur

• diyosun :)

• bilmem bende merak ettimç.

• Biterse kafana takma. İnsan neleri atlatıyor. Annesinin çabaları bitmeyecek gibi. Evlendikten sonra da devam edecektir. Malesef bu ülkede erkekler annelerine dur diyemiyor. Buda ileride bu problemlerle uğraşacaksınız demek. Annesi ile açık açık konuştunuz mu ya da istememe sebebi nedir ? Eğer sevgiliniz annesinin etkisinde kalmazsa yolunuza devam edin. Yok eğer etkisinde kalacak gibiyse biraz daha düşünün derim.

• Bir erkekle değil bir aile ile evleneceksin bunu unutma.

• annem de öyle diyo 1 çiçekle yaz gelmez diyo .

• Annesi ile anlaşma imkanı yoksa iyi düşün derim sana.

• Eğer annesi ilişkinizi etkiliyebiliyorsa ki anlattıklarınızdan o çıkıyor. Sonunda tatsızlık yaşanacağı kesin.bir çift tüm sorunları kendi aralarında çözebilmelidir. Ama annesinin ayarını çekemeyiyorsa ve kadın hep ilişkinizin bir yerinde olacaksa, gitgide sıkıntı daha da büyüyecektir.

• malesef ki haklısın ...

• Aslında en büyük sıkıntı babasının olmaması bence. kadın için oğlu herşeyi, aynı zamanda oğlu içinde annesi kimse annesini dışlamaz, zor bir durum ama yinede iş çocukta bitiyor ne sende ne çocuğun annesinde. kadını yumuşamatamazsanız hep aranıza girecektir sorun yaratacaktır, bu tür örnekler saymakla bitmez.

• Anne kuzusundan ziyade Atasıdır o kadın bakıp büyüten onun da hela'lini almak zorunda..Ben şahsen annemi sırtım da bile taşırım..Ve evleneceğim kadını o na sevdiririm..yani sevgilinin elin de olan bir durum bu...Oğlunun annesine annesinin oğluna sözü geçmeli. Annesine ailesine saygısı olmayan birinin sana da saygı göstermesi zor bir durum...Bana gelin böyle sorular sorun ..Saçınızı kirpiğinizi Ojenizi sormayın + 5 benden sana..güzel soru..

• teşekkür ederim ben zaten istemem annesiyle arası açılsın ben annesiyle iyi olayım gelin kaynana güzeel güzel geçinelim onun temizliğini yemeğini yapayım ama bu kadın öyle bir kadın değil akşama kadar facede gece yarıları bowling oynamaya gider dövmeli falan bir kadın işte . anne var anne var o öyle bir anne değil .

• Öncekileri Göster
    • ama sevgilim çok iyi .

• o zaman yapıştır sinek var

• Sevgilinin karakteri bu konuda önemli bir etken. Ama illaki sorunlar olacaktır. Bence kendini annesine sevdirmeye çalış kesin olsun. Aksi taktirde bir seçim yapmak zorunda kalır sen ve annesi arasında.

• çok uğrasıyorum ama kadın hep tersliyo hep .

• ana kuzusu adamlarla evlilik gerçekten çok zor olur. Ben sadece sevdiğimle evleniyorum diyebilirsin ama annesi koca bir sorun olarak ve başını ağrıtarak orada durur

• bide o kadın durmaz aramızı acmak için neler yapıyo . haklsınn

• Öncekileri Göster
    • allah yardımcımız olsun hepimizn .

• amin :)

• sorunlu .

• haklsıın .

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece sevdiğin insanla değil aynı zamanda onun ailesiyle de evleniceksin unutma

• katılmıyorum ben bu fikre.
      bence en güzeli evlenmemek...

• çaktırma :) bence de o daha güzeli :)

• pes etmeyın derım ben annesının muhakkak gönlü olsun cunku dıorsunkı babasıda yok cocugun tek yanı annesı kalmıs senı secerse bırgun yuzune vurabılır tartsmalarda yuzune vurabılır. en onmelısı senın ıcın rahat etmez. ıkna etmeye calıs ve hıc pes etme . o bıle farketmden senı sevck.

• cocugun tutumu nasıl pekı...burdakı kılıt ısım sevgılın...

• ya o sürekli bize kimse karışamaz onlar kimki havasında ama annesinden çok korkuyo gerçekte ki annesi öyle bir yapıyaa sahip abisinin sevdiği bir kız vardı zorla istemeye götürdüler kadını işi bozdu geldi :(

• annenın ogluna saygısı yoksa agzınla kus tutsan degısen bırsey olmaz...sevgılının orta yolu bulması lazım sen ne kadar az olaya dahıl olursan okadar olay karısır...

• haklısın canım

Yükleniyor...