Erkeğe alınabilecek en ilginç hediyeler nelerdir?

Şaşıracağı, hoşuna giden , duygulanabileceği anlamlı ne olabilir ? İlginç hediyeler hazırlayan var mı aranızda sevgilisine ya da eşine ? Erkekler size nasıl bir süpriz hediye alınsa hoşunuza gider ?

Güncellemeler:
Bu hediye nasıl sizce bir erkek beğenir mi ? link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Az önce ben de bu soruyu sordum, en dikkat çekicileri:-İçine not yazılmış gofffreeettt :D-Senin ellerinle ikram edebileceğin bir kap yemek, yaprak sarması olursa makbule geçermiş :D

Erkekler Ne Diyor 9

• kum saati.

• anahtarlık şeklinde düşündüm

• anahtarlık şeklin de değil gerçek kum saati.

• benimo gofret al

• ama o sürekli alır abur cubur poşeti doldurur yer sonra onları bana der o zaman sürekli alıyorum niye böyle bişi gönderiyorsun ki diye askerde o

• güzel ama pahalı o fiyat insan kazıklamak demek bi anahtarlık sonucta ..

• tek kagıt üzerine çoklu bi kara kalem yaptırabilirsin ... mesela 1. karede sana yazdıgı aşk mektuplarını okudugun halin olur 2.karede onunla ilgili hayal kurdugunu anlatan 3. karede onu nekadar cok sevdiğini anlatan 4. sünde ise cocuklarınızla pikniğe gittiğinizi anlattın duygusal olur valla ...

• evet değişik birşey buda teşekkür ederim

• çikolatali gofrettttttttt önceden aç yırtmadan içine not yaz . notta desin ki "cikolatalı gofretim seni çok seviyorum" yaz. belli olmayacak şekilde yapıştır. hediye et :) eminim ki o andan sonra ona çikolatalı gofretim diye hitap edeceksin:))

• süper ya

• bence bu önerimi bi dene :)

• araba jantı

• rusya bileti al hosuna gider

• rusya bileti mi (olmaz alamam ne işi var rusyada )

• Öncekileri Göster
    • tamam ben biraz daha düşüneyim o zaman

• baska bir dijital hediye al yeter.

• genelde hediyeye değer vermeyiz bu kadar düşünmene gerek yok.

• hmm ne bilim şimdi askerde moral olur hoşuna gider belki diye düşündüm böyle ilginç birşey diye .s

• 1 paket sigara oldukça ilginç olur

• sigara şakalarından alsam nasıl olur acaba kızar mı ki yakınca patlayan

• Öncekileri Göster
    • en iyi cevap isterim vala anlamam güzel fikir verdim okadar bak :D

• hediyeni ben geliştirdim bir kere şaka fikri benim di

Kızlar Ne Diyor 8

• borcu varsa borcunu öde

• daha önce görüp begendıgı herhangı birşeye şahıt olduysan onu da alabilrisin.Hoş bir sürprız oluyo

• ikinizin resmini karakalem çalışmasıyla yaptırabilirsin tablo olarak. ama erkekler çok anlar mı ondan emin değilim bizim gibi duygusal olmadıkları içiin :)

• hmmm anladım

• seni esefle kınıyorum. Duygusal değilmiş, pehhh

• kesinlikle değiller sadece öyle görünmeye çalışyrlarrr :)

• Erkek arkadaşlarınıza alacağınız ilginç hediyelere şuradan inceleyebilirsiniz. link

• Erkeklere ne hediye alacağım derdine son veren şu ürünlerle tanıştırayım sizi. link

• Yani kalpli olması düşündürttü beni ama bilemiyorum...

• ben kalp şekilnde ısıtıcı almıştım...kış günüydü içinde çıtçıtı vardı onu çıtlatınca içindeki jel ısınıyordu sıcaklık veriyordu...böyle bir hediye almıştım..kışın elleri üşümesin diye.

• bu tür şeyler nerde satılır ki .s

• bundesignda vardır bu tarz şeyler...farklı.

• Oyuncak uçan helikopter ya da uzaktan kumandalı araba :D

• git sen..gez gel

• Öncekileri Göster
    • sen milleti bosver :D benim cok acil helikoptere ihtiyacım var bana alsana bitane :(

• Stoklarda kalmadı yaaa :((

Yükleniyor...