• Sor
  • Bence

Muhabbet kuşları zeki hayvanlar mı?

Neyşınılda belgeselde izledim. Muhabbet kuşlarına ''zeki kuşlar'' diyordu. Ben pek zekiliklerini görmedim, daha çok şapşallar.

Güncellemeler:
Not: ''Şapşal'' derken şirin / sevimli anlamında şapsal

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 16

• kafa kırık ya akıllı falan değiller :)

• Baya baya cümle kuruyorlar ya

• Bende de var baya zeki yani bir şapşallığını görmedim şimdiye kadar :D

• Tatlı.

• Kuş beyinli hepsi :D :D

• sen zeki biri misin ?

• böcek ezecek kadar

• Öncekileri Göster
    • Mütevazi biriyim diyelim :D

• Herkese geçerli değil daddaddas

• neyşınılını yerim :)

• ezberci kuşlar onlar. ha evet konuşma yetileri gelişmiş olmasından ötürü konuşabiliyolar. çoğu hayvanın söylenen şeyleri hafızasına attığı bilindik bir gerçek. muhabbet kuşları ve papağanlar vs. konuşma yetisi kazandıkları için zeki olarak gözüküyolar.

• sen muhabbet kuşu görmemişsin.

• 3 tane ingiliz cinsi besliyorum :)

• Öncekileri Göster
    • buradan göster :)

• ortalık malı değil o.

• Hayır ya bence hiçbir kuş zeki değil. Salak insanlara boşuna "kuş beyinli" demiyorlar.

• Bizimkisi kulak memesini ısırmaya bayılırdı, bildiğin sapık yani (=

• Bizim muhabbet kuşu komşunun muhabbet kuşuna "lan kuş" diyordu en son zekiler evet :D

• :D

• bayağı evet.saniyede 150 resmi hafızasına alabilen tek kuş diye biliyorum.ne demekse:)..öyle okudum.en azından konuşuyor be neler öğreniyor keratalar:)

• vay şerefsizler dsasa

• çok piç bir tane vardı parmağımı şey ediyordu:)))pissss:D,hayır o değil de o anda gözleri kapanırdı ve tek ayağını kaldırıyordu:DDDDD

• bence bütün hayvanlar şapşal aptal aptal hareketleri varama köpek kadar güzel hayvan görmedim cayırt

• Önceki hayatımda muhabbet kuşuydum. Şu anki zekiliğim oradan geliyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• zeki olduklari kadar kinci kiskanc ve tripliler panpa.bknz : abidin.

• senin abidin dünya şampiyonu panpa

• Öncekileri Göster
    • et yemeklerini güzel yapıyorlar (:

• uszufdzufgfuif.

• "Neyşinıl" izlediğini yazan bir zihniyetin muhabbet kuşlarının zekası hakkında yorum yapıp, üstüne de şapşal olduklarını iddia etmesi kuşlar familyası açısından üzücü bir durum olsa gerek..

• bikere o neyşınıl coğrafik olacak.

• yazıklar olsun bana dsaasdsadsa

• kuşlar familyası olmaz ... tür cins familya takım sınıf şube alem sırasıyla gıdıyo hayvanlar alemi kuş famılyayamı atlıyo sence :D... neyşinılla dalga gecıyon da sen de batırdın :D

• kıskanç olduklarını gördüm bizzat

Yükleniyor...