Bir bayanla sohbete nasıl başlanır?

Öncelikle Merhabalar,

Ben bayanlarla pek konuşmayan biriydim, zamanında konuşmamam gerektiği için konuşmadım ve şimdi de, sohbet etmekte, sohbete giriş kısmında zorluk çekiyorum. 'Merhaba' dedikten sonra ne diyeceğimi şaşırıyorum, yapım gereği biraz utangacım.

Facebook, diğer sosyal ağlar ya da yüz yüze bir bayanla muhabbete nasıl başlayabilirim, bu konuda yardımcı olursanız, sizlere minnettar kalacağım..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle rahat ol ve ne söylesem kendimi begendiririm cabasından kesinlikle uzak dur derim kacamak ve yuuvarlak cevaplar vermeye calıs onun daha cok soru sorup seni tanımasına müsade etmelisinşu anaklıma gelenler bunlar

• anladım o zaman düzenli aralıklarla sohbet etmeye calıs mümkün oldugunca konuya direk girmekten kacın derim ufak zarflar atılabilir agız yoklamak adına ne söyleyim ben buna simdi deme bir konu bulmaya calısma aklına ilk ne geliyosa söyle gitsin gecen surda bir yazı okudum sundan bahsediyodu katılıyo musun sende ya da basından gecen bir anıyı anlatıp fikrini alabilirsin maksat muhabbet olsun

• ya şöyle bir şey var, ben internette tanıştığım bayanları sevgili veya çıkma değil, amacım dost olmak, ciddi anlamda böyle

• kendini agrdan satmayı seven soguk nevalenin biryse olay yerinden kosarak uzaklas derim sayet onlarla herhangi bir iletisim kanalı yok gibi bisey kimi de bastan soguk durur sonradan acılır direk konuya girmeden düzenli aralıklarla havadan sudan konusmak onlara güven olusması icin yeterli süreyi verecektir kanaatindeyim

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• karşındaki seninle konuşmak istiyorsa konuyu uzatacaktır zaten. Kestirip atıyorsa veya konuşmayı devam ettirmiyorsa ne yaparsan yaz konuşamazsın

• tespitler doğru ona bir şey dediğim yok ama gidemiyorum ileriye. Bunların farkında olduğum halde gidemiyorum

• dogru bir tespit

• tabi ki orası öyle, fakat şöyle bir şey var.

+Selam,

-Selam

+Nasılsın ya da napıyorsun, işte burada sorun başlıyor burdan ileri gidemiyorum

• doğal ol. sıkıntı etme. rahat ol. kendine güven gerisi gelir

• pekii :)

• özele gel bakalım sen :)

• ya arkadaşlarıma danışmaktan da çekiniyorum işte o yüzden buradayım :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• hey yavrum bacakların ne hoş diye başlarsan azının ortasına cantayı yersın (:

• abi sen naptın ya :D

Yükleniyor...