• Sor
  • Bence

Uyuşturucu kafası nasıldır?

merhaba arkadaşlar birşey merak ediyorum bu bonzai içenler extazi içenler nasıl bir kafa yapıyor

En İyi Görüş

• Kafasını kullanmadan tarifle anlaman mümkün değil ki bahsettiğin iki maddenin kafası çok farklı aslında hepsinin birbirinden farklı. Hatta bazılarınınkini ilk seferde anlayamayıp sersem olduğunu midenin bulandığını düşünürsün insanlar niye bu kadar keyif alıyor anlamazsın devam ettiğinde algın değiştiğinde farkedersin haklılarmış dersin. O noktadan sonra merakı geçer bu, canın çekmeye başlar, tadı çirkin olduğu halde uğruna şehir değiştirirsin, sevdiklerinden vazgeçersin. Yıllar geçer rutinin haline gelir bu, çok bişeyin kalmaz aynı kafaya da ulaşamazsın tehlikelilere geçersin, şanslıysan yaklaşık 5 cümleye tutulur aklını kaybeder onları tekrarlarsın ve vefalı bir arkadaşın bakımını üstlenir öyle zihinsel engelli gibi yaşarsın. Şanssızsan tek başına bir yerde evinde satılıcak hiçbişey bırakmadığın ve tedavi olmadığın için seninle görüşmeyen ailenden uzakta arkadaşların paralarını çalıp bu merete yatırdığın için seninle görğşmezken overdosedan gidersin

• doğru söledin zaten bunu bağımısı olanın yaşamı uzun sürmez norkotikten duydum vüzut kaldırırsa en fazla 5 sene yaşar die duydum

• Aslında hiçbişey bilmiyosun. Bunun diye bahsettiğin şey ne. Esrar zarar vermez mesela, eroin öldürür, asitten amden delirebilirsin

• sen ne iş yapıyorsun?

Kızlar Ne Diyor 4

• sana şöyle söyliyim yanındaki tanımıyorsun ama 40 yıllık arkadaşmışsınız gibi geliyo sana aklındaki isminle hitap ediyorsun ona

• :)

• kemal sunalın bir filimi vardı adam ayıkken tanımıyordu onu içtiği zamn dostu oluyo :) şarhoş olunca

• Ben kullanmadım ama kafayı bilmemde dış görünüşünü şu hale getiriyor. link

• onu izlemiştim

• Öncekileri Göster
    • Boşver merak etme beyin devreden çıkıcak naptığını bilmiceksin. Zararların olabilir çevrene mesela. Yınede sen blirsin.

• yok ya kulnmam ben

• 1 defa esrar içtim ama ne olduğunu bilmiyorum önce bir çınlama sesi geldi kulağıma sonra güçüm yoktu yüreyecek halim bile kalmadı. ertesi güne zor kendime geldim.

• hm anladm

• tadı nasıldı peki

Erkekler Ne Diyor 5

• bulabilecek misin :D

• nie soruyorsun bunu

• Ölmek istiyorsan merakına yenik düş.

• içmemde ben kafasını merak ettim

• mesela jameikadan bahsediyim.değişik bir kafası var ve cok hızlı.her yerin uyuşması değişik halisilasyonlar zaten etkisini gösterdigi andakı o adrenalın heycan ve tripleri güzelde olsa ölümcül ve akıl sağlıgını kısa sürede bozduğu gercegini değiştirmez.cünku kımyasal bildiğin uyuşturucu kısa surelık keyf icin kimsenin hayatı tehlikeye atılmamalıdır

• Bonzai,Jamaika içenlere çok rastladım.Bildiğin mal oluyolar.Gözlerinizi gözlerinden kaçırmassanız size odaklanabiliyolar.:)Bildiğin kendinde olmama hali :)

• zaman hızlımı geçiyor acaba onalar göre

• Öncekileri Göster
    • Hatta bir enstantane :)Duydum.Çocuk kafası iyi olmuş sanıyor.Bir tane daha hap istiyor.Ama verilen ilaç tansiyon hapı :)Bu veriliyor çocuk tekrar gelip bunun aynısınıdan istiyor.:)İnşallah böyle bişeye başlama gibi bir niyetin yoktur.Bu uğurda herşeyini kaybedebilirsin.

• yok sadece etkisini merak ettim

• İnsanın başına ne gelirse, meraktan gelirmiş derler. Merak edilecek birşey değil. İkiside kimyasal.

• kimyasal olduğunu biliyorumda kafası nasıl insan nasıl oluyor ozamn

• Gözlemlediğim;

Extacy içen, aşırı empati yapıyor. O an yanındakini kendinden, kat kat fazla düşünüyor. Aşırı mutluluk hali var. Titreme, hoplama, zıplama bitmek bilmiyor. Aşırı terleme ile inanılmaz sıvı kaybı yaşıyor. Sıvı takviyesi almazsa ölüm kaçınılmaz olabilir.

Bonzai ise; Ruh gibi birşey, aşırı tribe giriyor. Kusanlar falan...Gördüğü halüsinasyonlar saymakla bitmez . Basit bir örnek; Karıncanın ayak seslerini duyanlar var. Bizzat şahit oldum.

• allah allah

Yükleniyor...