Evde küçük kurtcuklar var

duvarlarda görüyorum sürekli, yani bu ay 3 tane gördüm.. bunun nedeni nedir? öğrenci evinde kalıyorum ama yine de çok temiz bir evim var.

Güncellemeler:
Herkese çok teşekkürler ve + :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu orayı ülkü ocakları yapalm.

• ahahahaha :D:D

• espri yapmayın lütfen.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence Hamamböceği olmadığına şükretmelisin :)

• bence onlar casuss kamera :D

• onlar tayyip yollluyo tayyip :D kafalarında kamera var onların kayıt yapıyo o peezevenkler :D

• evet var. eski sayılmazlar ama.

• evde eski ahşap/tahta eşyalar var mı ?

• :)))

• Çabuk Tayyip gelmeden.

• :))

• atıcaklar sizi apartmandan az kaldı yöneticiye imza verdim:D

• :)

• Halüsünisyon olmasın

• neden?

• Grey Wind,Nymeria,Lady,Summer isimlerini verin onlara onlar sizlerin bir parçası olacak

• Almanyalı da olsam Türküm :D İsimlerini feride, atakan, cafer falan koyarım :) ama duygusal bağ kurmak istemiyorum keratalarla.

• weeey neymiş o öyle be

• Bozuk ya da eski yiyecekleri atın. Dolapları boşaltıp küçük böcekler için olan ilaçlardan alın. Raid vb.Evi çamaşır suyu ile temizleyin. Her yeri...Mutfakta olan bir şey için gelir bunlar. Özellikle mutfağı ters-yüz edin.

• Utandım şimdi sen gülünce ama :S teşekkürler yorumların için :)

• "öteye gidemiyoruz" lafına güldüm ya. "Makarnadan başka bir şey yapamıyoruz" desen bu kadar gülmezdim.

Neyse, yapman gerekenleri söyledim.

• :))) gülesin gelmiş senin :D yalnız ciddi düşünüyorum ki bizim kurtçuklar öğrenci olabilirler. :)

• Öncekileri Göster
  • Kuru bakliyatlardan birisi kurtlanmış olabilir dikkat et kontrol et.

• Kesinlikle :) Fındık fıstık varsa oraya da koloniler kurabiliyorlar :)

• Ev arkadaşım pasaklıdır arkasından konusmak gibi olmasın ama :))) onun odasında yok. Ben ki ödüm kopar böceklerden. karıncadan bile huylanırım.. Sevmediğin ot meselesi diye yorumlayabiliriz bunu sanırım :)

• O zaman bulaşık mı bıraktınız yahut herhangi bir yemek parçası bir yerlerde kuruyup mu kaldı bakın :)

• Öncekileri Göster
  • Rutubet ve kuru bakliyatların olduğu evlerde olur genelde

• Ahşap zımbırtılar varsa onlardada oluşur

• Bizde yok onlardan işte.

• Kumanyalığınızı kontrol edin. Unutulup, çürümüş fındık çeviz filan varsa o yüzdende olabilir.Mutfakta çok görüyordum bende her yeri talan edip anca buldum kaynağını :) Buğday varmış o çürümüş içinde kurtlar ufak sinekler vardı.

• O tarz şeylerimiz yok ama ben yine de keşfe çıkayım. teşekkürler.

• Mutfağınızda bakliyatlar muhtemelen kurtlanma yapmış. Yakında bunların kelebeğe dönüştüklerinede şahit olabilirsiniz.

• O kurtları nasıl temizlemeyi düşünüyorsun, birazda bunlardan bahset :) Öggghh !

• duygusal bağ kurmak istemiyorum hiç. kedi köpek falan olsalardı bari. :)

• Artık sende onların zamanla kelebeğe dönüşeceklerini biliyorsun. Bir zaman görmezlikten gelebilirsin. Belli mi olur belki de evcilleştirebilirsin :D

• Öncekileri Göster
  • bir yiyecek kurtlanmistir oradan yayılıyordur. kizli erkekli mi?

• yorum yook :)

• :) ben ayni cinsten insanların sürekli birarada olasini hic saglikli bulmuyorum. zaten sorunlar da hep bundan kaynaklaniyor. ve bana göre hastalıklı bir düsünce hakim ortama, insanların beyinleri kurtlanmis aslinda kisaca.

• ihbar etmeyeceksen söylerim.

• duvarlarda görüyosun ama evin temiz badana zamanı gelmiş evin hava almıyordur bide ev rutubetlidir

• kolay gelsin

• tuz ruhu vs. o tarz işte. genel temizlik malz. falan..

• nasıl bir kımyasal arkadaşım

• Öncekileri Göster
  • Yakında kelebek olurlar :)

• şu an olduğundan daha iyi olur :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Beton duvar nefes almadığı ve nem tuttuğu için olabilir. Bu sorunu gidermek için ev sahibi ile konuşun. İleride ortaya çıkabilecek kurtlanma sorununa karşı mantolama yapılır evlere sizin evin duvarları nemli ise bu sorundan dolayı olabilir. Ev temiz olabilir fakat en son ne zaman bakım yapılmış.Böyle evlerde romatizma olabilme gibi bir riskte taşırsınız. Rutubetli evler insanları hasta eder.

• Yani sonuçta ev sahibi değilsiniz, ilaçlatma falan yapacaksanız ev sahibine danışın. Yoksa biraz bakım zamanı gelmiş o evin.

• Anlıyorum. Yapacağız bir şeyler artık. :))

• Nemden kaynaklanıyor olabilir. Baklagillerin varsa onu sıkıca kapamayı unutma, içine girebilirler.Gerekli görüyorsan, evi ilaçlat.

• İyi olur. Kolay gelsin...

• Ev sahibiyle konuşayım ilaç konusunu en iyisi.

• bizdede çıktı sebebi ise kınadan kalma çerez torbası çıktı. illa kibir yiyecek vardır iyi bakın kıyıya köşeye

• aynen. olmadı ilaçlattır.

• anlıyorum. iyi bir araştırma yapayım o zaman. böceğin her türlüsüne tiksinti duyuyorum malesef.

• bizimde mutfaktan çıkmadı. evi h harfi gibi düşünsen o aradaki çizgi holü temsil etse o holdeki tavanda bulduk. sonra takip ede ede . ardiyede kalan bir tane küçük çerez paketi olduğu ortaya çıktı .

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...