• Sor
  • Bence

Evde küçük kurtcuklar var

duvarlarda görüyorum sürekli, yani bu ay 3 tane gördüm.. bunun nedeni nedir? öğrenci evinde kalıyorum ama yine de çok temiz bir evim var.

Güncellemeler:
Herkese çok teşekkürler ve + :))

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 16

• atıcaklar sizi apartmandan az kaldı yöneticiye imza verdim:D

• :)

• Halüsünisyon olmasın

• neden?

• Kuru bakliyatlardan birisi kurtlanmış olabilir dikkat et kontrol et.

• Mutfakta yok. Doğrusu kuru bakliyatımız yok :)

• Öncekileri Göster
    • Ev arkadaşım pasaklıdır arkasından konusmak gibi olmasın ama :))) onun odasında yok. Ben ki ödüm kopar böceklerden. karıncadan bile huylanırım.. Sevmediğin ot meselesi diye yorumlayabiliriz bunu sanırım :)

• Kesinlikle :) Fındık fıstık varsa oraya da koloniler kurabiliyorlar :)

• weeey neymiş o öyle be

• Çabuk Tayyip gelmeden.

• :))

• Grey Wind,Nymeria,Lady,Summer isimlerini verin onlara onlar sizlerin bir parçası olacak

• Almanyalı da olsam Türküm :D İsimlerini feride, atakan, cafer falan koyarım :) ama duygusal bağ kurmak istemiyorum keratalarla.

• Rutubet ve kuru bakliyatların olduğu evlerde olur genelde

• Bizde yok onlardan işte.

• Ahşap zımbırtılar varsa onlardada oluşur

• Kumanyalığınızı kontrol edin. Unutulup, çürümüş fındık çeviz filan varsa o yüzdende olabilir.Mutfakta çok görüyordum bende her yeri talan edip anca buldum kaynağını :) Buğday varmış o çürümüş içinde kurtlar ufak sinekler vardı.

• O tarz şeylerimiz yok ama ben yine de keşfe çıkayım. teşekkürler.

• Yakında kelebek olurlar :)

• şu an olduğundan daha iyi olur :)

• Mutfağınızda bakliyatlar muhtemelen kurtlanma yapmış. Yakında bunların kelebeğe dönüştüklerinede şahit olabilirsiniz.

• Severim onları diyeceğim ama kurt bu. kelebek olsalar sorun yok. Hayvan ya bari kelebek olana dek gözüme gözükmeselerdi.

• Öncekileri Göster
    • duygusal bağ kurmak istemiyorum hiç. kedi köpek falan olsalardı bari. :)

• O kurtları nasıl temizlemeyi düşünüyorsun, birazda bunlardan bahset :) Öggghh !

• Bence Hamamböceği olmadığına şükretmelisin :)

• bir yiyecek kurtlanmistir oradan yayılıyordur. kizli erkekli mi?

• ihbar etmeyeceksen söylerim.

• :) ben ayni cinsten insanların sürekli birarada olasini hic saglikli bulmuyorum. zaten sorunlar da hep bundan kaynaklaniyor. ve bana göre hastalıklı bir düsünce hakim ortama, insanların beyinleri kurtlanmis aslinda kisaca.

• yorum yook :)

• bence onlar casuss kamera :D

• Bozuk ya da eski yiyecekleri atın. Dolapları boşaltıp küçük böcekler için olan ilaçlardan alın. Raid vb.Evi çamaşır suyu ile temizleyin. Her yeri...Mutfakta olan bir şey için gelir bunlar. Özellikle mutfağı ters-yüz edin.

• mutfakta hiç yok bunlardan ama.. mutfağıma çok özen gösteririm ayrıca. zaten öğrenci evi olduğu için makarna- yumurta vs öte gidemiyoruz.. neye geldiler hiç anlamadım.

• Öncekileri Göster
    • "öteye gidemiyoruz" lafına güldüm ya. "Makarnadan başka bir şey yapamıyoruz" desen bu kadar gülmezdim.

Neyse, yapman gerekenleri söyledim.

• Utandım şimdi sen gülünce ama :S teşekkürler yorumların için :)

• duvarlarda görüyosun ama evin temiz badana zamanı gelmiş evin hava almıyordur bide ev rutubetlidir

• Badana yapacak durum yok ama kimyasallarla temizlerim.

• Öncekileri Göster
    • tuz ruhu vs. o tarz işte. genel temizlik malz. falan..

• kolay gelsin

• onlar tayyip yollluyo tayyip :D kafalarında kamera var onların kayıt yapıyo o peezevenkler :D

• :)))

• evde eski ahşap/tahta eşyalar var mı ?

• evet var. eski sayılmazlar ama.

Kızlar Ne Diyor 3

• bizdede çıktı sebebi ise kınadan kalma çerez torbası çıktı. illa kibir yiyecek vardır iyi bakın kıyıya köşeye

• ya işin ilginci mutfakta falan değil. odamda.. yani bir yiyeceğe gelmesi mümkün değil. Titiz bir insanım, odamda değil mutfakta yemek yiyorum.. odamda yesem bile bırakmam öyle.

• Öncekileri Göster
    • anlıyorum. iyi bir araştırma yapayım o zaman. böceğin her türlüsüne tiksinti duyuyorum malesef.

• aynen. olmadı ilaçlattır.

• Nemden kaynaklanıyor olabilir. Baklagillerin varsa onu sıkıca kapamayı unutma, içine girebilirler.Gerekli görüyorsan, evi ilaçlat.

• Ev sahibiyle konuşayım ilaç konusunu en iyisi.

• İyi olur. Kolay gelsin...

• Beton duvar nefes almadığı ve nem tuttuğu için olabilir. Bu sorunu gidermek için ev sahibi ile konuşun. İleride ortaya çıkabilecek kurtlanma sorununa karşı mantolama yapılır evlere sizin evin duvarları nemli ise bu sorundan dolayı olabilir. Ev temiz olabilir fakat en son ne zaman bakım yapılmış.Böyle evlerde romatizma olabilme gibi bir riskte taşırsınız. Rutubetli evler insanları hasta eder.

• Anlıyorum. Yapacağız bir şeyler artık. :))

• Yani sonuçta ev sahibi değilsiniz, ilaçlatma falan yapacaksanız ev sahibine danışın. Yoksa biraz bakım zamanı gelmiş o evin.

Yükleniyor...