Aslan burcu erkeği nelerden hoşlanır, aslan burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

Aslan burcu nelerden hoşlanır kadınlarda, nedir özellikleri?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 12

• ewlilikten bahsetmeyen( istiosam saten buna gerek yok gerekirse ben acarımo konuları.) hemen wermeyen ama bastancıkarmayı bilen sorunlarını once kendi halletmeye calısan sır tutan kızlar faworimdir. bide biraz asi olursa sewinirim haaa bide ketcap mayonez sogan olmasın:D:D

• ben aslan burcu bi erkek olarakkız arkadaşımdan sıcak kanlı olmasını ve süprizleride çok severim açıkcası mesela ben çok alıngan bi kişilige sahibim ama çok sevilen bi kişiyim daha başka mera kettigin başka bişe varsa yardımcı olmak isterim:)

• Burç, Maya ve uzaylı kelimelerinin kullanılmadığı bir dünya hayalim var.

• burç falan hepsi palavra önemli olan kişinin karakteri

• aslan burcu bilmemde, güzel kadından %80 tüm erkekler hoşlanır.

• link egoist

• zeki yakışıklı ne istediğini bilen öncü olmayı seven kendi dorularını cok sık uygulayan ve onlara paralel doğrular arayan ciddi kriterleri olan ama keyfli ve eğlneceli bi burctur aslan kendmden bilirim :=))dürüst ve samimi ol sadece net olursan istediğini çabuk alırsın ondan strateji oyunana girme onla beraberken çok kötü patlar yoksa .=))bol şans...

• zaten o kişiye sahibim 1 yılı geçti hala beraberizde yinede aklımda bulunsun diye sormak istedim teşekkür ederimm :)

• yukardaki bi kaç anektodu oku işte :)) o zaman 11 yıl daha gecer inşallah ...

• amiiin :)

• beni mi çağırdın ben aslan burcuyum.ne konuda merak ediyorsun

• haha mesela nelerden hoşlanırsın ? kıskançlık derecen ? gibi gibi gbiii :)

• Öncekileri Göster
    • çok teşekkür ederiiimm :)

• Sen hastanede karışmışsın o zaman :)

• Ben aslan burcuyum, buyrun..Özellikler:Zeki, yakışıklı, karizmatik, atletik, akıllı, güçlüBeğeniler:Spor, müzik, sinemaBir kızda aranılan özellik:Güzellik, dürüstlük, sadakatBaşka soru? :)

• a teşekkür ederim bu arada çok mütevazisin :D

• Öncekileri Göster
    • diğer arkadaşa söylemiştim :P

• Hmm, pardon nickini söylemeyince karıştırdım :)

• Aslan kızı berbat.. erkegine rastlamadım..

• eniştem öyle aşk hayatı falan yok maalesef...

• bilmemde nefret ederim o burçtan:s

• Neden nefret edersin?

• hiç anlaşamam

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslan, şefkatle koruyan, hassas bir şekilde seven, şövalye ruhlu ve çapkın bir aşıktır :) Onu romantik davranışlara yöneltmek için tuzak kurmanıza pek gerek kalmaz.. Aslan erkekleri aniden alevlenen bir ihtirasa sahiptirler. etkilemek içinde ;Bakımlı olun ve dişi yanlarınızı erkeğinize muhakkak hissettirin. Toplumda beğenilen bir kadın olmanız onun gururunu okşayacaktır.Onu destekleyin. Size uymayan hareketleri varsa, sinirli olduğunda değil, sakin olduğu bir gün konuşarak izah etmeye çalışın.İlişkinize verdiğiniz önemi belirtin. Fakat üzerinde baskı kurmaya kalkmayın. Unutmayın o bir kendi ormanın kralıdır. Onun kraliçesi de sizsiniz.Adım attığı projelerde onun yanında olun. Başarılı olacağını, ona çok inandığınızı belirtin.Başkalarının sizin için söyledikleri güzel sözler, kendini şanslı bir erkek olarak görmesini sağlayabilir. Ben özel bir kadınla beraberim diye düşünmesini sağlayın. Sizin için yaptıklarını özellikle başkalarının yanında övünerek anlatın. Onun ne kadar güçlü bir erkek olduğunu belirtin.Onun hobilerine ilgi gösterin. Hatta yakından ilgilenin. Tuttuğu takım, kullandığı arabayla ilgili bilgiler edinin.Onu sıkboğaz etmeyin. Kaba davranmayın. Sadık olun ve asla yalan söylemeyin.Dürüst davranın. Sorunları kavgayla değil, anlaşarak çözmeye çalışın.Size yanlış davrandığında geriye çekilin ve bekleyin. Size doğru yaklaştığından hemen pes etmeyin. Ne kadar gururlu bir kadın olduğunuzu gösterin. Ama fazla da uzatmayın. Ona bu hareketleri yakıştırmadığınızı söyleyin.Esprili olun, şirin davranın, ona isteklerinizden bahsedin. Fakat üstelemeyin. Bunları sırasıyla size sunmaktan zevk alacaktır.Cinselliği önemseyin. Yatakta sıcak ve sevgi dolu davranın.O ortamı neşelendiren bir erkektir. Yaptığı esprileri hafife almayın. Onu gülümsetmeye çalışın. Minik şakalar yapın. Çocuksu yanlarınızı gösterin. Ama yeri geldiğinde ne kadar güçlü bir kadın olduğunuzu anlamasını sağlayın.Egosu onun her şeyidir. Asla gururunu incitecek sözler etmeyin. Kendinize etmemesi için belli bir saygıyı aranızda muhafaza edin.

• Web sitesinden alınmış gibi. :)

• yok bu benım arşivlerimden kopyala yapıştır :))

• Bizim sinifta var bunlardan iki tane, sevgilisiyle iyi anlasiyor bir tanesi, sevdigini düsünüyorum ama her kizada mavi boncuk dagitiyor. Genel olarak iyiler yani, yardim sever olurlar pohpohlanmayi çok severler sinifin gözdesi olmak için ellerinden gelenide yaparlar :)

Yükleniyor...