• Sor
  • Bence

Yürüyüş ne işe yarar ?

Yürüyüş yapmak vücudu sıkılaştırir mı yoksa zayıflamaya mı yardımcı olur

Güncellemeler:
10 km ara vermeden yürüyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• yürüyüş bir yerden biryere gitmeni sağlar ..ancak okadar işe yarar.. 20 dakikalık ağır sportif faliyetten sonraki yapacağın şeyler vucut yağını yakar yanı 20 dakika hafif tempo koş ancak vucut ya yakmaya hazır olur ondan sonraki her dakika yağ yakarsın bizde malesef 20-30 dakka koşan iş bitti sanıyor.. yürüyüşte aynı şekilde..

Erkekler Ne Diyor 10

• ben bı orta hallı halı sahayı 3 saat tempolu yurudum bı yol alamadım en ıyı yuruyus kosu bandı kosu bandında yuru cok faydası var.

• ikisindende azar azar yapar sıkılaşmak için daha farklı şeyler yapacaksın

• zayıf insanı etkilmez kiloluyu zayıflatır

• benim boyum 180 kilom 82 di fazlalığım vardı biliyordum farkındaydım sadece yemeğime çok azdikkat edip çaya şeker atmamaya başladım ve hergün en az yarım saat yürüyüş yaptım ve şuan 78 kiloyum ve kendimi çok veğeniyorum tam fit :)

• ancak yorulmana yarar senin yasinda bir insan tempolu kosmasi gerek tempolu kosarken ara sira hizini azalt artir yoksa oda bir seye yaramaz

• yuh valla tebrik ettim 10 km yürüyorsan günlük

• Zayıflamaya yardımcı olur, yürüyerek vücut sıkılaşmaz

• Ama bacakları hareket ettirmiş oluyorsun bir yararı olmaz mı

• Kilo verirsin işte

• sıpsıkılaştırır

• ben de merak ediyorum ya ne işe yarıyo tempolu koşmak filan

Kızlar Ne Diyor 1

• ben yıllardır gunde 1saat yuruyorum.sadece kılo verdırıyo.vucudu asla sıkılaştırmıyo.bırtek bacak arkasını guzelleştırıyo bıraz okadar.sıkılaşmak için bölgesel hareket şart

Yükleniyor...