Sevdiğiniz ekmek türleri :) ?

Herkesin farklı damak tadı var.Normalde hangi ekmek alıyorsunuz? Hafta sonu özel aldığınız ekmek var mı ?taş fırın,gaz fırın (altı pütürlü olan ) kepek,çavdar vs Biz genelde taş fırın alıyoruz uzun dayanıyor ama hafta sonları ben çiçek ekmek alıyorum.Küçüklüğümün vazgeçilmez ekmeği :) Güzel yorum yapanlara +1 teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• belediyenin çiçek ekmeği..çocuklarda seviyor:)

• aferin :) söz dinleyen insanı severim :))

• peki:)

• rica ederim gül biraz :) pozitif insan lazım bizlere ;)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• Ekmek deninde aklıma sıcacık pide geldi,ama pastahane pidesi yanında hiç bir şey olmasına gerek yok kopar kopar ye :) Altın ( çörek ) ekmek çok besleyici ve lezzetli

• burada doğal gaz yok :) haklısın çok güzel zamanlardı hala öyle.Bayram da köye gitmiştik halamlara.ekmek soğukken üstüne tereyağı sürüyorlar atıyorlar kuzine deniyor bilirsin.bir alıyorlar erimiş off :D

• Ben de eskiden sobanın üzerinde kızarttığımız tereyağlı ballı ekmeği bayılarak yerdim yyaa ne güzel di doğalgaz çıktı mertlik bozuldu :)

• benimde :) küçükken şeyi de çok severdim.bir dilim ekmek üstüne çikolata :)

• Öncekileri Göster
  • kepekli ya da tam tahıllı ekmek

• peki sağlık açısından hangisi iyi ve kolay hazmedilir

• afiyet olsun

• normal taşfırın ekmeği alıyorum. ama bazen sandviç ekmeği veya tost ekmeğide aldığım oluyo tadı pek tatlı geliyo :D çiçek ekmek hiç denk gelmedi bana bizim civarda :D

• ben ekmek ayrt etmem açken :D çiçek ekmek buldur bir yerden güzel oluyor :)

• Tost ekmeği de geçerli miiii :)

• :)

• aynen :)

• geçerli :) hem buradan değişik ekmek türleri öğrenir deneriz :))

• sıcak olduktan sonra hepsi:)

• :)

• :):)

• off :) acıktım

• Çavdar, cevizli ekmek, zeytinli ekmek, domatesli ekmek favorilerim.

• güzel :)

• Ekmek yemiyorum, sevmem de. Çorbanın, patatessiz sulu yemeklerin yanında bir parça anca yerim.

• yapılıyor ama kinaye kullanıyorsun :) benim fırınım olsa neden sorayım burda zaten hepsini yaparım :) gel özür dilerim gel

• Ekmek sevmeyince ekmekle ilgili yorum yapılımıyor mu? :(

Eyi gettim.

• burada tek ekmek sevmeyen sensin dikkatini çekerim :) bence bu olaya fransız kal.

• Öncekileri Göster
  • çavdarlı,çok tahıllı,tam buğday unlu farketmez ama sağlıklı esmer ekmek tercihim..Fakat şöyle fırından sıcak çıkmış beyaz ekmeğe de hayır diyemem araya tereyağı sürer erimesini seyrederken bir yandan da yerim :)

• benim kafadansın güzel :D

• aynen :)

• tereyağı aynen birde acı çökelek off :) acıktık bence

• uno premium çavdarlı favorim bu

• afiyet olsun :)

• Zeytinli ekmek delisiyim..

• bende acıktım :D zaten kumru vardır izmirin tadı içinde zeytin eksik.Onun büyüklerini yapsınlar off :)

• E yapsınlar bizde içine bir domates bir salatalık la süsler yeriz ;)
      Acıktım :P

• yapsınlar o zaman :D duyun bizi :))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• ekmek seçmem ama kepekli ekmek tercihimdir

• sağol

• afiyet olsun

• Biz de genelde taş fırın ekmeği alıyoruz. Ancak haftasonu yumurtalı ekmek falan yapacaksak klasik halk ekmek alıyoruz :D Ya da ben genelde bruschetta yapacaksam ciabatta almayı tercih ediyorum :D Açıkçası sıkça aldığım ekmekler bunlar fakat bulabildiğim her çeşit ekmeği denemeye çalışıyorum. Sürekli aynı şeyleri yemekten hoşalnmıyorum :D

• :D

• Ben gerçek hayatta da konuşurken hep gülümserim onun etkisi olsa gerek burdaki ifadelerim de. :D Bu arada evet yeni tatlar denemek her zaman güzeldir. :D

• ne sürekli sırıtıyorsun :D değişik ekmekler denemek güzel :)

• Sıcak olsun da..

• :D

• eyvallah bro :D

• afiyet olsun

• etimek vardı ya la eskiden.var mı hala?

• var galiba.onunla ekmek tatlısı güzel oluyordur yanılmıyorsam

• Parasızlıktan belediye ekmeğinden başka ekmek görmüyoruz biz kanka

• muğla.burada belediye ekmeği yok.varsa da ben bilmiyorum

• Sen neredesin ki

• burada 75 ve 1 tl arasında.üzüldüm :/

• Öncekileri Göster
  • Büyümek ekmekleri var yumuşak onlar çok güzel oluyor

• afiyet olsun

• adını unuttum ama sanırım paşa ekmeği diyorlardıkipa ya ne zaman gitsem 500gr alıyorum.mayalı ekşi mukemmel bişey

• padişah ekmeği o bizim fırında görmüştüm :) Alır denerim sağol :)

• evet.. kocaman bişey yaa.
      3/4 kg gelir ..keserek satıyorlar.
      inan çorba ile en iyi ekmek o.mutlaka denemelisin

• bu üzerinde herşeyin olduğu ekmek mi ? çekirdek filan da var

• Bazlama ekmekler

• bazlama aynen annem yapıyor sağolsun :) yufka da çok severim

Yükleniyor...