Bi erkek bir kızı neden görmemezlikten gelir?

sanalda gayet samımı ama reel ortamda karsılasınca görmemezlikten gelıor hatta hiç tanısamamıslar bıle sızce neden gerı duruyor olabılır

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Utangaçtır.. Yada en kötüsü sosyal yasamda ne yapıp ne diyeceğini bilmiyordur.. Bu eskiden benimde basımdan geçti.. Nette konusurken harikalar yaratırdım ama yan yana gelince.Eee .. anlat sana bisiler.. moduna girerdim :) O yüzden sen git konus cocukla rahatlat cocugu..

Erkekler Ne Diyor 14

• Normalde ilgisini çekmiyor nettede egosunu tatmin ediyordur

• bumu yani saol

• Dost acı söyler budur

• utanıyordur

• hoşlanmıyor olabilir hoşlandığı birini gördüğü zaman heyecanlanmıayan kişinin yanından uzaklaşcaksın

• ama sonra bana neden trıp atıyor benı görunce nıye gelmıorsun yanıma dıye?

• Öncekileri Göster
    • çocuk kendini çok beğenmiş gibime geldi

• öle biraz :)

• nette konuşmak rahattır, yatarak sana cevap verir ama karşında o kadar rahat olamıyor, çekiniyor. Bu yüzden karşına çıkarak rahatını bozmak istemiyor. Çekinen erkeklerin kızdan kaçmasının nedeni budur.

• mal mal

• utangaçtır, çekingendir

• güzelsen utanıyodur , yoksa bir koşu bakkala git permatik al ve o müthiş pala bıyıklarını kes :D

• çirkin olma ihtimalinin olduğunu sanmıyorum senin...

• o ıhtımal olmadıgından bende anlam veremıyorum ıste

• ya begnenemişdir ya da çekiniyodur

• özgüveni yoktur :) sanalda dedem bile kızla rahat konuşur önemli olan reel salla onu özgüvensiz adamdan iş çıkmaz :D

• utanıyordur realde konuşmaya bu anlattığın kişilik benim eski hallerimle aynı kendimden bilirim...

• çok kötü bir durum ama ne düşündüğünü kestıremıyorsun ve doğal olarak ben kasılıyorum

• Öncekileri Göster
    • duygusal bı bağ yok aramızda ama o gizemleştiriyor bu şekılde yaparak benıde şüpheye dusuruyor neyse

• şüphenin olduğu yerde yanlış yapmak beklendik bir sonuçtur..

• Çünkü onu umusamıyordu bu kadrr basit lan...

• belkı utanıyordur sanal frklı gerçek farklı

• bende dershanede bir kaç kişiyi böle yapıyordum sevmiyordum hal ve hareketleri hosuma gitmiyordu bu yüzden ama benden hoşlanıyorlar anlıyordum ben hiç oralı bile olmuyordum

Kızlar Ne Diyor 4

• beğenmediğinden olsa gerek kank.

• öle bı ıhtımal yok bebıkım

• Öncekileri Göster
    • Evet evet. Zor tabi kız sen mi gidicen peşine boş ver o yaksın erkek değil mi.

• bı dahakıne bısıler yapıcagını söledi anladım kı çekınıormuş

• Aptalca egoları olduğu içinSende onu görme çok mu önemli?

• ego mu cekıngenlık mı onu çözebılsem rahatlıcamda..önemsedıgımden değil önemsıyor oldugundan..ama reelde belırtı yok

• Öncekileri Göster
    • gittiği kadar canım :) diploma törenınde konusuruz artık

• Ne diyeyim :)

• Ya cekingen ya da seni baskalari bilsin istemiyor

• çıkmıoruz kı neyını bılsınler :) hiç muhabbetımız olmadı bile facede dert ortağıyız resmen saatlerce konusuyoruz ama okulda rastlaşınca hiç tanısmamış gibiyiz o kafayı cevırıyor bende öyle havaya bakıom

• Iste dert ortagi oldugunuzu bilmek istemiyordur belki o cocuk biraz daha büyümel. Facde bayq sohbet ediyonuz reelde görmemezlikten gelmek ne demek. Sen selam napiyon desen

• dedım artık kım farkederse o selam versın öyle anlaştık bakalım

• Bir kız bir erkeği neden görmezlikten gelir ise.

• neden?

Yükleniyor...