Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Bi erkek bir kızı neden görmemezlikten gelir?

sanalda gayet samımı ama reel ortamda karsılasınca görmemezlikten gelıor hatta hiç tanısamamıslar bıle sızce neden gerı duruyor olabılır

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Utangaçtır.. Yada en kötüsü sosyal yasamda ne yapıp ne diyeceğini bilmiyordur.. Bu eskiden benimde basımdan geçti.. Nette konusurken harikalar yaratırdım ama yan yana gelince.

Eee .. anlat sana bisiler.. moduna girerdim :)

O yüzden sen git konus cocukla rahatlat cocugu..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Normalde ilgisini çekmiyor nettede egosunu tatmin ediyordur

0|0
    0|0
  • nette konuşmak rahattır, yatarak sana cevap verir ama karşında o kadar rahat olamıyor, çekiniyor. Bu yüzden karşına çıkarak rahatını bozmak istemiyor. Çekinen erkeklerin kızdan kaçmasının nedeni budur.

1|0
    0|0
  • utanıyordur

0|0
    0|0
  • hoşlanmıyor olabilir hoşlandığı birini gördüğü zaman heyecanlanmıayan kişinin yanından uzaklaşcaksın

0|0
    0|0
    • ama sonra bana neden trıp atıyor benı görunce nıye gelmıorsun yanıma dıye?

• çocuk kendini çok beğenmiş gibime geldi

• öle biraz :)

• mal mal

0|0
    0|0
  • utangaçtır, çekingendir

0|0
    0|0
  • ya begnenemişdir ya da çekiniyodur

0|0
    0|0
  • güzelsen utanıyodur , yoksa bir koşu bakkala git permatik al ve o müthiş pala bıyıklarını kes :D

0|0
    0|0
  • utanıyordur realde konuşmaya bu anlattığın kişilik benim eski hallerimle aynı kendimden bilirim...

0|0
    0|0
    • çok kötü bir durum ama ne düşündüğünü kestıremıyorsun ve doğal olarak ben kasılıyorum

• duygusal bı bağ yok aramızda ama o gizemleştiriyor bu şekılde yaparak benıde şüpheye dusuruyor neyse

• şüphenin olduğu yerde yanlış yapmak beklendik bir sonuçtur..

• Çünkü onu umusamıyordu bu kadrr basit lan...

0|0
    0|0
  • çirkin olma ihtimalinin olduğunu sanmıyorum senin...

0|0
    0|0
    • o ıhtımal olmadıgından bende anlam veremıyorum ıste

• özgüveni yoktur :) sanalda dedem bile kızla rahat konuşur önemli olan reel salla onu özgüvensiz adamdan iş çıkmaz :D

1|0
    0|0
  • belkı utanıyordur sanal frklı gerçek farklı

0|0
    0|0
  • bende dershanede bir kaç kişiyi böle yapıyordum sevmiyordum hal ve hareketleri hosuma gitmiyordu bu yüzden ama benden hoşlanıyorlar anlıyordum ben hiç oralı bile olmuyordum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• beğenmediğinden olsa gerek kank.

1|0
    1|0
    • öle bı ıhtımal yok bebıkım

• Evet evet. Zor tabi kız sen mi gidicen peşine boş ver o yaksın erkek değil mi.

• bı dahakıne bısıler yapıcagını söledi anladım kı çekınıormuş

• Aptalca egoları olduğu için

Sende onu görme çok mu önemli?

0|0
    0|0
    • ego mu cekıngenlık mı onu çözebılsem rahatlıcamda..önemsedıgımden değil önemsıyor oldugundan..ama reelde belırtı yok

• gittiği kadar canım :) diploma törenınde konusuruz artık

• Ne diyeyim :)

• Ya cekingen ya da seni baskalari bilsin istemiyor

0|0
    0|0
    • çıkmıoruz kı neyını bılsınler :) hiç muhabbetımız olmadı bile facede dert ortağıyız resmen saatlerce konusuyoruz ama okulda rastlaşınca hiç tanısmamış gibiyiz o kafayı cevırıyor bende öyle havaya bakıom

• Iste dert ortagi oldugunuzu bilmek istemiyordur belki o cocuk biraz daha büyümel. Facde bayq sohbet ediyonuz reelde görmemezlikten gelmek ne demek. Sen selam napiyon desen

• dedım artık kım farkederse o selam versın öyle anlaştık bakalım

• Bir kız bir erkeği neden görmezlikten gelir ise.

0|1
    0|0
Yükleniyor...