Piercing takılısı ve gereken malzemeler yardım pleas

burda piercing takılısı konusunda bılgısı olan var mı? delınırken kullanılacak malzemeler ne bılıyım dıkkat edılmesı gerekenler gıbı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Piercing , her vucudun tahammül edebildigi bir sey degildir , bazılarında alelrjik reaksiyon bazılarında yag dokusu nekrozu ( ölümü ve iltihap ) bazılarında enfeksiyon gelistirebilir. Bu link teki ornekler , terslik durumunda piercing uygulamak istedigin yerin alacağı hallere ornektir ve izleri de umulmadık sekilde cirkin ve kalıcı olur .Yani , piercingden once bu 3 olası riski sıfırlaman ve en iyis bir hastane ortamında uygulatman ve gereksiz insanlara steril olmayan yontemlere izin vermemelisin. Aslında hicbir artısı cekiciligi de yok bu isin . Radikal olmanın daha farklı yolları da vardır .Resimler +16 dır , isteyen bakMASIN .

• daha once 2 kez deldırdım. mesele radıkal olmak degıl ayrıca

• Radikalligin veya degilligin beni ilgilendirmez . Sen konuyu nasıl sunarsan sun , onemli olan nasıl baskalarınca tanımlandıgıdır ve bunun , sacını atkuyrugu ya da omuza dokmek gibi bir kisisel rahatlıgı da olmadıgını da soylemek en dogrusu. Yani kendi rahatı icin degil , gorunum icin yapabilir bir insan ve baskasının gormesi de esas yaptırma nedenidir.
      Sağlık da senin , olası sorunlar da ... Benim vurgulamaya calıstıgım , gorulesi bir metal icin degip degmedigiydi ,eleştirmek olmadı amacım

Erkekler Ne Diyor 2

• En güzeli Deldirme derim ama yinede karar seinin oldu için sen bilirsin derim temizliğini dikkat et derim tabi bu taktıracağın yere göre değişir de

• smiley

• Öncekileri Göster
    • gayet hos duruyor bence

• bilmem pek hoş gelmedi ya

• o ne öyle yaaa hapisanede kendine dövme yapanlar gibi,sakın kendın yapma enfenksiyon riski yüksek, yazık olur göbeeğğne :)

• göbeğimi delmıycem zaten

• Öncekileri Göster
    • opusmeyı mı dusundun sımdı :D

• ya dudaktan bahsedince adamın aklına ilk gelen şey öpüşmek oluyo haliyle,normalim ben yani, galiba

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendiniz mi yapmak istiyorsunuz?Bence bunu denemeyin bile.Mazallah hic ummadiginiz seyler olabilir.Öyle basit degildir,kulak delmesi gibi...Kaldi ki o bile son derece tehlikeli.Piercing yaptirmak gibi bir düsünceniz varsa,bu isi iyi yapan birilerine gidip yaptirin derim ben.

• daha once 2 kez yaptırdım ama onlarışu ankullanmıyorum yanı bılgım var aslında. ne gıbı bır sorun olabılır kı? evde delen cok kısı tanıyorum ayrıca ama haklısınız tabı yınede ne olacagı bılınmez

• Siz bence isi sansa,olasiliklara birakmayin.Yaptiracaksaniz sayet gidip iyi,güvenilir bir yerde yaptirin.

• sakın kendin yapma benim göbeğimde var. Çok riskli birşey

Yükleniyor...