Piercing takılısı ve gereken malzemeler yardım pleas

burda piercing takılısı konusunda bılgısı olan var mı? delınırken kullanılacak malzemeler ne bılıyım dıkkat edılmesı gerekenler gıbı

En İyi Görüş

• Piercing , her vucudun tahammül edebildigi bir sey degildir , bazılarında alelrjik reaksiyon bazılarında yag dokusu nekrozu ( ölümü ve iltihap ) bazılarında enfeksiyon gelistirebilir. Bu link teki ornekler , terslik durumunda piercing uygulamak istedigin yerin alacağı hallere ornektir ve izleri de umulmadık sekilde cirkin ve kalıcı olur .

Yani , piercingden once bu 3 olası riski sıfırlaman ve en iyis bir hastane ortamında uygulatman ve gereksiz insanlara steril olmayan yontemlere izin vermemelisin. Aslında hicbir artısı cekiciligi de yok bu isin . Radikal olmanın daha farklı yolları da vardır .

Resimler +16 dır , isteyen bakMASIN .

• daha once 2 kez deldırdım. mesele radıkal olmak degıl ayrıca

• Radikalligin veya degilligin beni ilgilendirmez . Sen konuyu nasıl sunarsan sun , onemli olan nasıl baskalarınca tanımlandıgıdır ve bunun , sacını atkuyrugu ya da omuza dokmek gibi bir kisisel rahatlıgı da olmadıgını da soylemek en dogrusu. Yani kendi rahatı icin degil , gorunum icin yapabilir bir insan ve baskasının gormesi de esas yaptırma nedenidir.

Sağlık da senin , olası sorunlar da ... Benim vurgulamaya calıstıgım , gorulesi bir metal icin degip degmedigiydi ,eleştirmek olmadı amacım