Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Piercing takılısı ve gereken malzemeler yardım pleas

burda piercing takılısı konusunda bılgısı olan var mı? delınırken kullanılacak malzemeler ne bılıyım dıkkat edılmesı gerekenler gıbı

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Piercing , her vucudun tahammül edebildigi bir sey degildir , bazılarında alelrjik reaksiyon bazılarında yag dokusu nekrozu ( ölümü ve iltihap ) bazılarında enfeksiyon gelistirebilir. Bu link teki ornekler , terslik durumunda piercing uygulamak istedigin yerin alacağı hallere ornektir ve izleri de umulmadık sekilde cirkin ve kalıcı olur .

Yani , piercingden once bu 3 olası riski sıfırlaman ve en iyis bir hastane ortamında uygulatman ve gereksiz insanlara steril olmayan yontemlere izin vermemelisin. Aslında hicbir artısı cekiciligi de yok bu isin . Radikal olmanın daha farklı yolları da vardır .

Resimler +16 dır , isteyen bakMASIN .

0|0
    • daha once 2 kez deldırdım. mesele radıkal olmak degıl ayrıca

• Radikalligin veya degilligin beni ilgilendirmez . Sen konuyu nasıl sunarsan sun , onemli olan nasıl baskalarınca tanımlandıgıdır ve bunun , sacını atkuyrugu ya da omuza dokmek gibi bir kisisel rahatlıgı da olmadıgını da soylemek en dogrusu. Yani kendi rahatı icin degil , gorunum icin yapabilir bir insan ve baskasının gormesi de esas yaptırma nedenidir.

Sağlık da senin , olası sorunlar da ... Benim vurgulamaya calıstıgım , gorulesi bir metal icin degip degmedigiydi ,eleştirmek olmadı amacım

Erkekler Ne Diyor 3

• En güzeli Deldirme derim ama yinede karar seinin oldu için sen bilirsin derim temizliğini dikkat et derim tabi bu taktıracağın yere göre değişir de

0|0
    • smiley

• gayet hos duruyor bence

• bilmem pek hoş gelmedi ya

• o ne öyle yaaa hapisanede kendine dövme yapanlar gibi,sakın kendın yapma enfenksiyon riski yüksek, yazık olur göbeeğğne :)

0|1
    • göbeğimi delmıycem zaten

• opusmeyı mı dusundun sımdı :D

• ya dudaktan bahsedince adamın aklına ilk gelen şey öpüşmek oluyo haliyle,normalim ben yani, galiba

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendiniz mi yapmak istiyorsunuz?

Bence bunu denemeyin bile.Mazallah hic ummadiginiz seyler olabilir.Öyle basit degildir,

kulak delmesi gibi...Kaldi ki o bile son derece tehlikeli.

Piercing yaptirmak gibi bir düsünceniz varsa,bu isi iyi yapan birilerine gidip yaptirin derim ben.

0|0
    • daha once 2 kez yaptırdım ama onlarışu ankullanmıyorum yanı bılgım var aslında. ne gıbı bır sorun olabılır kı? evde delen cok kısı tanıyorum ayrıca ama haklısınız tabı yınede ne olacagı bılınmez

• Siz bence isi sansa,olasiliklara birakmayin.Yaptiracaksaniz sayet gidip iyi,güvenilir bir yerde yaptirin.

• sakın kendin yapma benim göbeğimde var. Çok riskli birşey

0|0
Yükleniyor...