Kızlar sanar ki erkekler bize muhtaç; işin aslına bakrsanız her kız erkeğe muhtaçtır. Ya sizce?

kızlar sanarki erkekler bize muhtaç işin aslına bakrsanz her kız erkeğe muhtaçtır bunu itiraf etmeye korkarlar :))

sizcede öyle değilmi kızlar ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Allah kimseyi kimseye muhtac etmesin ;)

oyle baskin olmaya calismamali bu durumda esit dusunmeyi tercih ederim. Eminim kiz olsan erkekler kizlara muhtac derdin

• amin kimseyi kimseye muhtaç olmasın ama sonucde yaratılış temlınızde bize muhtaçlınız yatyo bılıyosun demi :)

Kızlar Ne Diyor 9

• şuna emin olabilirsin kızlar sadece aşkı güveneceğini birini arar asla muhtaç değildirler ama şuna emin olabilirsin ne kızlar erkeksiz nede erkekler kızsız olamaz denge sarsılır bea :D

• esprili arkadasım :DD

• hatun artık peşini bıraktım sen benim peşime düş bana mıhtacsın hıh :P asdfahgs <3

• Iki kisi birbirini tamamlamak icin var muhtaclik demiyelim... Karsilikli ...

• Heee oleee ok

• biz eksik değilzki tamamlanalım eksik olan kızlar bizdeki fazalılıkdan tamamlanıyorlar sadece :)

• Kendi duygusal, maddi veya manevi ihtiyaçlarını karşılayamayan kadınlar erkeklere muhtaçtır, tüm kızlar değil.

Aslında buna muhtaçlık olarak bakmak çok yanlış.

Sevilme ya da sevme ihtiyacı diyebiliriz. Sahiplenme arzusunu bastıramamak gibi.

Muhtaçlık herkes için söz konusu değil.

• He.

• benim beynim gerçek oalandan yana attım gözlükleri ben yıllar önce :)

• Senin beynin sadece bir yola sapıyor belli ki.

Şu an kurtulman gereken tek şey at gözlüklerin.

• Öncekileri Göster
  • Bence karsilikli muhtaciz :-D

• hahaha hihihi hohoho :-)

• yok kesnlkle muhtaç sensin muhtaçlık duyulanda benim :)

• karşı cinsler birbirine muhtaçtır , muhtaç olmasalardı Allah iki cins yaratmazdi

• Nedir bu hakimiyet kurma tutkusu..

Kadın erkeğe, erkek kadına..

Ne sizsiz, ne bizsiz çekilir bu dünya..;)

• hakimyet kurmuyorum mutlka hakimyetin erkekde oldunu itiraf etmeniz için geç kalmadınızı söylüyorum :)

• yürü be qnq hll spr dvm

• bana hakkımı veren bir kız :)

• iki tarafta ne yazık ki birbirlerine muhtaç. ama eğer cinslerden bir tanesi karşı cins olmadan yaşamayı becerebilecek olsa bu kesinlikle kadınlar olurdu :)

• hmmm muhtaç olma durumu varsa eğer, erkekler yaradılış olarak tartışmasız hakim güç olduğu içindir. ama hiç olmasaydınız bizde hiç muhtaç olmazdık

• doğmakdan daha çok dünyaya gelenın yaşayabılmesi daha önemli varolma mücadelesi bize muhtaçsınız kesin ve net .:)

• Her iki cinste birbirine muhtaçtır.Bunu kızlar erkeklere muhtaç olarak söylemek yanlış.

• yo kesin ve net söylüyorum erkek sadece kendine muhtaç kızlar ise bir erkeğe muhtaçtır :)

Erkekler Ne Diyor 3

• birbirini tamamlamak için yaratılmışlar.

• Masraflarımı karşılamak isteyen kızlara duyuru mesajıdır.

• Ne zaman evlendim la ben :(

• Sen evli degilmiydin?

• Hiç bilmediğim şeyler. Halktan kopuğum ben :(

• Öncekileri Göster
  • he lan bak bu soru başlığını okudum bir an totom tavan yaptı asdhgafsd kızlar bana ve gıvrık gıllarıma mıhtac bundan sonra onlar benim gibi seksi anadolu erkenin peşine düşsün bırakıyorum artık asgdfhgasd :D

Yükleniyor...